- Poruka
- 203
Dakle, prvo da kažem da to što sam ja Hrvat nije bitno za ovu temu.
Gledajući video ostao sam zaprepašten, a vjerujem da će se i svatko od vas zgroziti gledajući ove kadrove.
Šta ste to uradili od onako lijepe zemlje ???
Gledajući video ostao sam zaprepašten, a vjerujem da će se i svatko od vas zgroziti gledajući ove kadrove.
Šta ste to uradili od onako lijepe zemlje ???

Poslednja izmena:




А и каже се у вести од пре 4 месеца: Netko je jako naštetio okolišu na Pelješcu - otkud smeće još se utvrđuje