Lajkuje mi slike ali se ne javlja, sta da radim?

Управо. Можда ћу испасти груба али сам постала баш осетљива на та погрешна тумачења.
Љубазан си- флертујеш.
Лајкујеш нешто- бацио си око.
Осмехнеш се туђем детету- педофил си.
Испада да не смеш бити васпитан и сусретљив да не би био погрешно протумачен.
da, mora se pazljivo
sta je razlog, boga pitaj
da li su ljudi mahom okruzeni autisticnim svetom,
otupelim o osnovne vrednosti pa topao pristup dodje kao krajnje neobicna pojava sa zadnjim namerama
ili su prosto sami po sebi manipulativni i isto kao vide u drugima
lakse je tako nego biti fin, uljudan
 
Verovatno ste svi ovde 30+ pa ne kontate koliko smo mi danasnja generacija jadna, ali da danasnji momcici ovako muvaju, jer uzivo nemaju hrabrosti da ti pridju i da ovo zvuci tako glupo sto sam napisala kao temu, sto kaze decko gore kao ljubav iz vrtića, ali ovo je nazalost nasa realnost...i ne necu k (odvratno je to sto si gore napisao) samo mi je decko bio simpatican, ali dzabe kad mi je ovako dosadan. I ne nisam ruzna, niti laka, nego sasvim normalna devojka koja je izgubila nadu u ljubav :(
 
Verovatno ste svi ovde 30+ pa ne kontate koliko smo mi danasnja generacija jadna, ali da danasnji momcici ovako muvaju, jer uzivo nemaju hrabrosti da ti pridju i da ovo zvuci tako glupo sto sam napisala kao temu, sto kaze decko gore kao ljubav iz vrtića, ali ovo je nazalost nasa realnost...i ne necu k (odvratno je to sto si gore napisao) samo mi je decko bio simpatican, ali dzabe kad mi je ovako dosadan. I ne nisam ruzna, niti laka, nego sasvim normalna devojka koja je izgubila nadu u ljubav :(
Ja sam 30+ a upoznajem se iskljucivo preko neta, nista uzivo. Tako da eto, da ne bude samo te neke generacije.
 
Verovatno ste svi ovde 30+ pa ne kontate koliko smo mi danasnja generacija jadna, ali da danasnji momcici ovako muvaju, jer uzivo nemaju hrabrosti da ti pridju i da ovo zvuci tako glupo sto sam napisala kao temu, sto kaze decko gore kao ljubav iz vrtića, ali ovo je nazalost nasa realnost...i ne necu k (odvratno je to sto si gore napisao) samo mi je decko bio simpatican, ali dzabe kad mi je ovako dosadan. I ne nisam ruzna, niti laka, nego sasvim normalna devojka koja je izgubila nadu u ljubav :(
Sad pročitah.
Pa šta je to?
Već je "bio" a ništa se nije ni desilo..
I već je dosadan a nisi ga ni upoznala cccc..E moja ti.

Pa zašto današnji momci nemaju hrabrosti da priđu?
M?
(Momci se od kad postoji ljudska vrsta ustručavaju da priđu)

Ne.Tema nije glupa.
Tema je super.
Za tebe.
(Iznela si svoj problem lakše ti je bar malo)
(Sorry moram malo da te zezam,takav sam,izdrži,vredeće)
I šta kažeš?
Nisi ružna,nisi laka,nisi..glupa,nisi ovo,nisi ono..šta si ti mislila? :D

Čim je takneš odmah bi da šamara. :D
 
Nisi loša devojka.Nisi ovo,nisi ono,ali smaraš.
Je.bo te pa priđi mu ti.
Ti ionako kontrolišeš celu situaciju.
Ti odlučuješ o toku svih dešavanja.
Umeš da šamaraš a ustručavaš se da priđeš.
Šta si ti neka glupača?
Jesi glupa?Jesi nesposobna?Ometena u razvoju?
Ti si ta koja odlučuje,sve,uključujući i to šta će on da misli,ili je tvoje ja varka.
E moja ti.Da znaš sa kim pričaš..heheheheheh..
Uradi to.
 
I kakvo je to slinavo upoznavanje preko interneta??
Kako uopšte bilo ko može da se upozna preko interneta?????
Šta mu/joj vidiš facu?
I šta sa tim??
To je svee????
Šta?
Koja debilana.
Nemaš pare da platiš devojci piće,kafu?
Pa šta si ti?
Pa šta će ti devojka onda?
Tebi treba posao a ne devojka,jbt.
Ako te odjebe,odjebala te.I šta?
I onda se čudite nešto..
 

Back
Top