Lajkuje mi slike ali se ne javlja, sta da radim?

cvetakkkk777

Zainteresovan član
Poruka
111
A ti se kao ne torbas s drugim dok ovog cekas, mos mislit:roll:
Uuuu duhovitiiii pogodio si sve
Poruka je automatski spojena:

Rekoh ja..ti stidljiva neka..umeš i da šamaraš..to bi recimo bila bitna informacija tom mučeniku što ti lajkuje slike.
A umem, umem, sa debilima ne mozes stidljivo

Kosta2

Legenda
Poruka
63.686
Jako mi je sladak jedan decko. Zapratio me je, lajkovao stare slike, komentarisao, cak me i u bliske dodao,ali ne javlja se. Da li da sacekam malo ili sta ne razumem jel se stidi da se javi ili sta.

Verovatno ga ne zanimaš toliko da bi ti se javio, iako postoji i verovatnoća da je stidljiv.
Nema tu neke filosofije. Ako te taj dečak zanima javi se ti njemu da proveriš o čemu se tu radi, ali ne budi agresivna da ga ne uplašiš.
Ako te ne zanima budi zadovoljna s lajkovima i komentarima. :lol:

MrNapokon

Buduća legenda
Poruka
34.806
A kako i treba toliko da ga zanima pustim slikama na netu.
Misim izvini ali tako se ljudi ne zaljubljuju vec pokazuju jedno povrsno interesovanje i to je to. A to tebe ne treba da vredja, jer nisi bog zna ni pokazala slikama. Zato je on isto tako kao i ti hteo da te upozna pa da vidi. E sad ako si cekala da neko izigrava klovna i pokazuje usiljenu zainteresovanost, zato sto se primio na tvoje slike i tisinu preko zice, to se zove klinacka igra. Uzivaj u tome, al nemoj mrzeti igraca mrzi igru ako se isfrustriras u toj igri.

Manastirka

Elita
Poruka
22.112
Pošalji mu ovo,...neka lajkuje. 😁
smesne-slike-sp.jpg

Darth Vader

Elita
Poruka
21.321
Verovatno ga ne zanimaš toliko da bi ti se javio, iako postoji i verovatnoća da je stidljiv.
Nema tu neke filosofije. Ako te taj dečak zanima javi se ti njemu da proveriš o čemu se tu radi, ali ne budi agresivna da ga ne uplašiš.
Ako te ne zanima budi zadovoljna s lajkovima i komentarima. :lol:
Da.Jako je bitno da ga ne uplaši.Realno,muškarci,poneki,sramota je,ali je tako,umeju da budu plašljiva bića.Možda nije pravi primer ali je ipak primer.

Pošalji mu ovo,...neka lajkuje. 😁
Pogledajte prilog 1125912
Ti da ćutiš.

Darth Vader

Elita
Poruka
21.321
Mjok, napusila ga da nije zanimljiv.
Eto ti. :D :D
To to je ta pičurlija balava.
I to još virtuelna.Kraj pre početka.
A u stvarnom životu tek..to i kad uspeš da "smuvaš" a treba ti što si stariji sve više umeća i bukvalno svega,tek onda imaš pune ruke posla.
Da je naučiš kako da se ponaša,kako da hoda,sedi,kad da se smeje,kako da se smeje,šta da naruči da pije,šta da naruči da jede,kako da se rukuje,šta da obuče-da bi bila mlada prefinjena dama,a ne balava klinka.
Opet.
I to je bolje od alternative.

Darth Vader

Elita
Poruka
21.321
Ja ispala balava klinka jer mi nije zanimljiv, pa da ja nemam pravo da kazem nekome ne, smesni ste 🤣🤣🤣🤣
No comment.
Dušo ti jesi poprilično premlada, u svakom slučaju emotivno i duhovno.
Sad da li ti cure balice to ne znam.
Naravno da imaš pravo.Ko ti je rekao da nemaš?
Možda su i tvoji stavovi nekome smešni pa ti nije rekao da si smešna.To je nekulturno.
Ti ono beše-stidljiva?

...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.