Lajkuje mi slike ali se ne javlja, sta da radim?

Da vidimooo..cccccc...
Dakle.Jedan dečko koji ti se sviđa te je zapratio.
To ne znači ništa.
Zapratili su te verovatno i neki koji ti se ne sviđaju.
Lajkovao stare slike.
Uobičajen postupak.
To sam i ja pre radio.
To se radi iz pristojnosti.
To što te je dodao u bliske,manje znači od toga što je komentarisao.
Komentarisanje je već nešto.
Ne javlja se.
Hmm..
Da želi.Javio bi ti se.
Da sačekaš malo ili šta?
Da ne sačekaš?
Da mu se ti javiš prva?
Produžiš dalje?
Šta je "šta"?
Ne.Nije stidljiv.
Da je stidljiv ne bi komentarisao.
A sad.Da bih ti dao pravi savet,spustiću te dole u tamu gde ja obitavam i gde je jedino istina.
On je to sve uradio zato što si mu na neki način na nekoj fotografiji bila seksualno privlačna.Posle je radi pristojnosti lajkovao još nekoliko fotografija.Stavio jedan dva komentara i stavio te u bliske za slučaj da objaviš još nešto zanimljivo i to je sve i tu je kraj.
Ničeg nema više.

Da hoće javio bi ti se porukom i pitao te da se vidite.
A sad.
Sve zavisi.Ko si i šta si ti.
Ja to ne mogu da znam.
Od toga ko si i šta si zavisi kako ćeš i reagovati.Kažeš da se stidiš da mu se javiš prva a ja znam da lažeš.
Znači evo ovde već u startu padaš.
Loše vladaš veštinama.
Neke to nikada ne savladaju.
Uradi šta želiš.
Ako si laka devojka ti ga onda sama startuj prva.
Ako si laka devojka a ne želiš da ostaviš takav utisak i čekaš,gubiš vreme,ne zato što čekaš nego zato što će on ako/kada ti se javi pre ili kasnije skapirati tvoj karakter po raznim sitnicama,to ne može da se sakrije.
Stvar će se u oba slučaja završiti na isti način.Ako je to tebi dovoljno a mnogima danas jeste.Onda zašto da ne?
Ako si neka normalnija devojka,naravno,nemoj da mu se javljaš,prokomentariši i ti njemu neku sliku,sasvim kratko i ostavi da on uradi nešto.
I kakav ti je ovo uopšte problem.
Hoćeš ja tebi da iznesem moj problem?
Više ne bi bila ista osoba. :D :D
Tako je, ti znas da lazem da sam stidljiva, bravo!
I problem nije sto ja jesam stidljiva da posaljem prva poruku, problem je sto neki ljudi i dalje u 21.veku misle da je devojka koja napravi prvi korak laka.
 
Tako je, ti znas da lazem da sam stidljiva, bravo!
I problem nije sto ja jesam stidljiva da posaljem prva poruku, problem je sto neki ljudi i dalje u 21.veku misle da je devojka koja napravi prvi korak laka.

pa dobro koliko imas kila?
javise se prva i pokazes mu da si moderna riba svetskih trendova i da uzimas muskarca kojeg zelis.
I ako te odbije pa ni prvi ni poslesnji :D
 
Jako mi je sladak jedan decko. Zapratio me je, lajkovao stare slike, komentarisao, cak me i u bliske dodao,ali ne javlja se. Da li da sacekam malo ili sta ne razumem jel se stidi da se javi ili sta.
А зашто се подразумева да те свако ко ти лајкује слике жели? Можда му се свиђају слике и то је то.
 
pazi, mozda je samo voajer ili lepse receno esteta...divi se umetnosti
prelamanju svetlosti na tvojim fotografijama i sl

obrni okreni, nemoj da lomis previse glavu oko toga tj.njega
Управо. Можда ћу испасти груба али сам постала баш осетљива на та погрешна тумачења.
Љубазан си- флертујеш.
Лајкујеш нешто- бацио си око.
Осмехнеш се туђем детету- педофил си.
Испада да не смеш бити васпитан и сусретљив да не би био погрешно протумачен.
 
Управо. Можда ћу испасти груба али сам постала баш осетљива на та погрешна тумачења.
Љубазан си- флертујеш.
Лајкујеш нешто- бацио си око.
Осмехнеш се туђем детету- педофил си.
Испада да не смеш бити васпитан и сусретљив да не би био погрешно протумачен.
To je instagram i nisu u pitanju dve drugarice ili drugar i drugarica nego kao tip koji nekoj devojci lajkuje sve zivo a znaju se iz vidjenja. Mislis da radi to zato sto je vaspitan?
 

Back
Top