Quantcast
  • Dragi prijatelji, od sada mozete da primate obavestenja na svojim uredjajima o novostima (push notifikacije). Kliknite ovde za uputstvo.

Kvizovi

Lilu

Veoma poznat
Poruka
13.471
Gledate li kvizove tipa Milioner, Ruski rulet, Sam protiv svih, Dva miliona, Slagalica... Ja u principu volim kvizove i to je ono sto na TV-u najvise pratim. Za sad je na mojoj rejting listi Milioner ipak ubedljivo na prvom mestu... a na vasoj?

mirror man

Početnik
Poruka
21
Kvizove i emisije u kojima se dele nagrade (poput Letećeg starta) ne gledam. Ne znam zašto, ali mi prilično idu na živce. Kvizova i reklama ima toliko, da na mnogim televizijama skoro da i nema ničeg drugog. Dokumentarne, obrazovne, emisije iz kulture, razgovori sa pametnim gostima... Nekako je sve to potisnuto.

Lilu

Veoma poznat
Poruka
13.471
Dynamite:
Za mene je milioner jos uvijek najbolji a ni ruski rulet nije los.
Ruski rulet je najmorbidniji kviz koji sam gledala, a Irfan Mensur kao da glumi u Sekspirovoj drami...

Mirror man... veceras na BKTV gledaj Discovery... emisija za tebe :)

K

Kvizovi

Gost
Najprofesionalniji je Milioner dok zlatna zica ima lose voditelje a slagalica je dobra ali kao da ih je bas briga kako ce to na kraju sve da ispadne

sunny_girl

Obećava
Poruka
72
Zeljkovic me nervira u Milioneru (reklame i te fore). A Ruski rulet bih mozda i gledala da me ne podilazi jeza od Irfana Mensura (on je stvarno odlican glumac, ali taj kviz je stvarno da se uplasis).

Lilu

Veoma poznat
Poruka
13.471
sunny_girl:
Zeljkovic me nervira u Milioneru (reklame i te fore). A Ruski rulet bih mozda i gledala da me ne podilazi jeza od Irfana Mensura (on je stvarno odlican glumac, ali taj kviz je stvarno da se uplasis).
Pa nije Zeljkovic izmislio reklame... Sekund reklame u Milioneru je najskuplji, a opet svi hoce reklamu u Milioneru... zbog cega? (Mislim da je Zeka pravi lik za ovaj kviz).

sugar-plum

Početnik
Poruka
50
zeljkovic je strava tip ali milioner je dosadio totalno bljaaaak ruski rulet je smoren sam protiv svih je cool ,ali sve ove rusiii LETECI START Milan i Ana su cooool.
eh sto mene ne uhvate.