Quantcast

Kvar kompa

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
10.379
Kad upalim racunar, radi normalno ne pisti nista svetli i maticna ploca i graficka hnaci sve najnormalnije radi jedino nema slike na monitoru sta bi to mohlo da bude
Kada se cuje da pisti komp,obicno bude problem sa modulom,RAM memorije,ili je pri kraju,ili otisao skroz.Probaj ako imas vise modula da im zamenis mesta u slotovima.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.141
Zar sam ja tvrdio suprotno../? Ja sam samo rekao da BEEP ne mora da znaci iskljucv kvar RAMA kao sto je kolega napisao. AJde citaj sta se pise I ne izvlaci mi reci iz konteksta!
Šta se odmah ljutiš? Ja sam te samo DOPUNIO jer mi se čini da NEKI misle da ako nema beepova da su sve komponente isprave... a mašina ne daje sliku! Uglavnom, ako nema onoga PRVOG beepa, znači da nešto IPAK NIJE ispravno! :super: :super:

Poruka
3.493
Šta se odmah ljutiš? Ja sam te samo DOPUNIO jer mi se čini da NEKI misle da ako nema beepova da su sve komponente isprave... a mašina ne daje sliku! Uglavnom, ako nema onoga PRVOG beepa, znači da nešto IPAK NIJE ispravno! :super: :super:
Ne ljutim se...samo je ispalo da sam ja nesto tvrdio-sto nisam. Bdw vrlo cesto pri tome-nema slike-bude banalan problem-neki kablic se pomeri, graficka se pomeri...RAM memorija...Tek kad se provere SVI KONTAKTI onda se gleda sve ostalo.

fosilvaso

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.141
Ne ljutim se...samo je ispalo da sam ja nesto tvrdio-sto nisam. Bdw vrlo cesto pri tome-nema slike-bude banalan problem-neki kablic se pomeri, graficka se pomeri...RAM memorija...Tek kad se provere SVI KONTAKTI onda se gleda sve ostalo.
Vic, navodno stvarno bilo i frajer u Korisničkoj Podršci radi toga dobio otkaz!
K(orisnica): Halo, nemam sliku na monitoru
P(odrška): Proverite da li je spojen kabel monitora
K: Gde je to?
P: Na zadnjoj strani kučišta mašine
K: Ne vidim!
P: Kako ne vidite?
K: Mrak je
P: Kako mrak?
K: Pa nema struje!
P: Gospođo, imate originalnu ambalažu mašine?
K: Imam
P: Odlično, spakujte mašinu i vratite to u trgovinu gde ste to kupili
K: I šta da im kažem?
P: Recite im da više NIKADA NE prodaju kompjutere takvim d*bilima kao što ste vi!
:zcepanje: :zcepanje: :zcepanje: :zcepanje:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.