Kvalitetno sam - deo drugi

Raspucin

Domaćin
Poruka
4.081
Sinoc ja u klubu slavim novu godinu, i primetim da me jedna mala erotski posmatra i bacimo se mi tu u neki razgovor i kaze ona meni na kraju jel treba ruku u gace da ti gurnem da bi svatio sta hocu, ja reko svatam sta hoces ali ja sam kvalitetno sam i uzgred imam svoju forumasicu. da li sam pogresio? z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Sinoc ja u klubu slavim novu godinu, i primetim da me jedna mala erotski posmatra i bacimo se mi tu u neki razgovor i kaze ona meni na kraju jel treba ruku u gace da ti gurnem da bi svatio sta hocu, ja reko svatam sta hoces ali ja sam kvalitetno sam i uzgred imam svoju forumasicu. da li sam pogresio? z:mrgreen:

Ma jok brate sve ok jesi uzo broj da ga prosledis kolegi forumasu?:ceka::whistling:
 
Sinoc ja u klubu slavim novu godinu, i primetim da me jedna mala erotski posmatra i bacimo se mi tu u neki razgovor i kaze ona meni na kraju jel treba ruku u gace da ti gurnem da bi svatio sta hocu, ja reko svatam sta hoces ali ja sam kvalitetno sam i uzgred imam svoju forumasicu. da li sam pogresio? z:mrgreen:

Требао си ипак да кажеш, да ти гурне руку у ћега, па ако и онда ништа ........................ онда си стварно квалитетно сам и обожаваш своју урмашицу! Мслм знам ја да је тако, али један мали тест није на одмет :)))) - што бир еко чика Лане Гутовић (алијас Срећко Шојић) госн Пантићу - где баш на тебе налете ;)))))))))))))
 
Sinoc ja u klubu slavim novu godinu, i primetim da me jedna mala erotski posmatra i bacimo se mi tu u neki razgovor i kaze ona meni na kraju jel treba ruku u gace da ti gurnem da bi svatio sta hocu, ja reko svatam sta hoces ali ja sam kvalitetno sam i uzgred imam svoju forumasicu. da li sam pogresio? z:mrgreen:

nisi, naravno da nisi,
ko zna u koliko je gatja pre toga već gurala ruke,
fuuuuj!
 
Jes` da nije "ozbiljni dio", ali... mene vino popustilo, pa otis`o humor, ostao umor...:mrgreen:
Pretpostavimo da je sve tacno...
To "kvalitetno sam" je cisto zavaravanje...jer kvalitetno sam nema dilemu. A ni pitanja, potpitanja sta bi bilo kad bi bilo...
Prosto kvalitet znaci sigurnost. Takav/va nema sumnje u svoj status i izbor. I iz istog razloga ga ne mijenja. Niti zeli.
Elem, sam-ili je strah neki na snazi, ili "stara ljubav zaborava nema", ili nova se femka pa prazan hod, ili...
Sta god. Good luck...jer pomenute nikad nije na odmet...jer kako mudra izrek akaze "Bolje se roditi bez one stvari, nego bez srece"...i nastavak..." Kad imas srece, nacice se vec nekako (izrasce) i ona stvar" :mrgreen:
 
Sinoc ja u klubu slavim novu godinu, i primetim da me jedna mala erotski posmatra i bacimo se mi tu u neki razgovor i kaze ona meni na kraju jel treba ruku u gace da ti gurnem da bi svatio sta hocu, ja reko svatam sta hoces ali ja sam kvalitetno sam i uzgred imam svoju forumasicu. da li sam pogresio? z:mrgreen:

Ispravno si postupio, ko još ceni lake muškarce :banovati:
 

Back
Top