Quantcast

Kvalitetna masaža u Novom Sadu - ne kurs maseri već fizioterapeuti

Ljubica970

Početnik
Poruka
10
Zbog posla sam se na par meseci preselila u Novi Sad i uopšte mi ne polazi za rukom da nadjem nekog dobrog školovanog fizioterapeuta , obično su to neki priučeni kurs maseri, kurs maserke ili neki nastavnici fizickog vaspitanja koji se u nedostatku posla bave i masažama, izmedju ostalog. Skoro svi rade samo relax,anticelulit,sportsku i terapetuske. Došla sam do jednog po preporuci koleginice ali kada sam ga pitala da mi prvo pokaže svoju diplomu fizioterapeuta da se uverim da je zaista stručan jer u njegovom studiju za masažu nije bilo diplome fizioterapeuta već samo "sertifikata" nekih vikend-kurs školica, on je rekao da se zaboravio da je donese , tako da sam ga pozdravila i izašla. Shvatila sam o čemu je reč. Ako neko zna proverenog diplomiranog fizioterapeuta koji zna da radi prvenstveno masaže sa Istoka a ne ove klasične koje rade svi, molila bih ovde da mi napišete. Hvala svima unapred.

Kurcika

Ističe se
Banovan
Poruka
2.618
Moj komša Rade je mesar po struci,ali ima zlatne ruke,pa u slobodno vreme masira po komšiluku...
Ako si zainteresovana,dam ti broj,šta ti vredi papir,ako nema nameštenu ruku...
jel sa hepi endom?

- - - - - - - - - -

mogu ja da vas izgazim,ako želite

- - - - - - - - - -

vaše je samo da legnete na stomak:lol:

- - - - - - - - - -

čak mogu i da vas srušim i govorim prljave reči