Квалитет намештаја

Софија

Legenda
Poruka
52.891
Требала бих да купујем неки кревет, ја бих онај ''клик-клак'' :D, некако је најпрактичнији.
А и још неке ситнице: комодицу, округли сто за ручавање, ципеларник...

Чији бисте намештај препоручили, а да је прихватљива цена уз солидан квалитет.
Нпр. не бих давала за кревет више од 20 хиљада- ето, нека то буде неко мерило. :)
 
..ja sam kupovala u Formi, naravno prema svojim mogucnostima kao i
vecina naseg naroda....
...e, sad, krevet sam reklamirala 3x...i konacno dobila odlican, a posto je
sva njihova roba u garanciji godinu dana, ako nesto u tom periodu ne bude
kako valja, opet im slede reklamacije...moj krevet nije na klik-klak, vec se
povuce sedeci deo, pa spusti naslon i dobije se jedan veeeeeeeliikiiiiiiiii
udoban krevet na kome moze lepo da spava dvoje odraslih ljudi..ima cak
i fini prostor za posteljinu sto mu je bar kod mene bila velika prednost....
 
Требала бих да купујем неки кревет, ја бих онај ''клик-клак'' :D, некако је најпрактичнији.
А и још неке ситнице: комодицу, округли сто за ручавање, ципеларник...

Чији бисте намештај препоручили, а да је прихватљива цена уз солидан квалитет.
Нпр. не бих давала за кревет више од 20 хиљада- ето, нека то буде неко мерило. :)

tim krevetima to i jeste neka orijantaciona cena koliko sam upamtila :)
u ikei imas da narucis nesto ovako, cena oko 200 eura, imaju navlaku kao sto vidis :)
lycksele-murbo-two-seat-sofa-bed-beige__82490_PE208351_S4.JPG

za ostale delove namestaja moras da naglasis kolikim budzetom raspolazes, jer je to vrlo bitna stvar... evo ti par predloga :cool:
sto za rucavanje - calligaris
images

uz stolicu iz iste firme
images

komda kare :
images


sto se samog kvaliteta namestaja tice, sve je to vrlo diskutabilno. npr u ikei mozes naci super komade, kvalitetne, ali mozes naci i smece. isto vazi i za simpo. ma za svaku kucu namestaja. tako da... srecno :cool:
 
Сконтала сам да је нет препун којекаквих информација о фирмама које производе намештај.
Не би било лоше прошетати кроз град и обићи изложбене салоне и тих нових фабричица.

У Форми сам гледала, тачније гледала сам на њиховом сајту...нису им лоши кревети (форма је л'те, о квалитету не могу док не видим и не пипнем), чак си и дезени симпатични.:)
 
...imaju mnogo lepe dezene, i sto je jos bolje imaju veliku mogucnost izbora,
tako da ono sto vidis u radnji, mozes da promenis u ono sto ti zelis...licno sam
prezadovoljna svakim komadom koji sam kupila kod njih...nisu preskupi, ali
ja polazim od toga da namestaj bas ne mora da me nadzivi.....
 
Сконтала сам да је нет препун којекаквих информација о фирмама које производе намештај.
Не би било лоше прошетати кроз град и обићи изложбене салоне и тих нових фабричица.

У Форми сам гледала, тачније гледала сам на њиховом сајту...нису им лоши кревети (форма је л'те, о квалитету не могу док не видим и не пипнем), чак си и дезени симпатични.:)
Mi za sina kupili takav klik-klak u dalasu...biraš boju, cena pristojna a udoban je da se ubiješ od spavanja
 
..ja sam kupovala u Formi, naravno prema svojim mogucnostima kao i
vecina naseg naroda....
...e, sad, krevet sam reklamirala 3x...i konacno dobila odlican, a posto je
sva njihova roba u garanciji godinu dana, ako nesto u tom periodu ne bude
kako valja, opet im slede reklamacije...moj krevet nije na klik-klak, vec se
povuce sedeci deo, pa spusti naslon i dobije se jedan veeeeeeeliikiiiiiiiii
udoban krevet na kome moze lepo da spava dvoje odraslih ljudi..ima cak
i fini prostor za posteljinu sto mu je bar kod mene bila velika prednost....
Imam 3 takva u kuci i preporucujem-em vrlo udobni em stede prostor
 
Софија, ја сам скоро пазарио тај клик-клак али код приватника, на Булевару, мало изнад Ђерма па преко пута.
Мали је проблем што их праве у стандарду 190 а мени је то мало кратко. Иначе, платио сам га 12.000,00 са двогодишњом гаранцијом на било који део.
Дезене можеш да бираш али једнобојни су ми некако били најбољи.
Погледај, не кошта ништа.
 
joooj daj bože...oni imaju najjači nameštaj... ima tu kod mene na bežaniji Kika... ali ikea je bolja zilion puta :)

Nemaju najbolji, ali im je relacija cena-kvalitet najbolja:D, u Nemackoj, kao i vecini zapadno Evvropskih drzava se 60% namestaja kupuje kod Ikea-e. Imaju dobre dizajnere i zahvaljujuci ogromnom tirazu, mogu ponuditi vise za manje novaca.
Inace, odavno bi Ikea bila na nasim prostorima, ali Ikea je navikla da joj se uvek "poklanja" a ne uzima "baksis" od nje, to je jedan od razloga da se jos uvek...oteze. Iz pouzdanih izvora znam da ce uskoro i na nasim prostorima biti prisutna:D
 
Nemaju najbolji, ali im je relacija cena-kvalitet najbolja:D, u Nemackoj, kao i vecini zapadno Evvropskih drzava se 60% namestaja kupuje kod Ikea-e. Imaju dobre dizajnere i zahvaljujuci ogromnom tirazu, mogu ponuditi vise za manje novaca.
Inace, odavno bi Ikea bila na nasim prostorima, ali Ikea je navikla da joj se uvek "poklanja" a ne uzima "baksis" od nje, to je jedan od razloga da se jos uvek...oteze. Iz pouzdanih izvora znam da ce uskoro i na nasim prostorima biti prisutna:D

Jaoj jedva čekam :zskace:
 
Требала бих да купујем неки кревет, ја бих онај ''клик-клак'' :D, некако је најпрактичнији.
А и још неке ситнице: комодицу, округли сто за ручавање, ципеларник...

Чији бисте намештај препоручили, а да је прихватљива цена уз солидан квалитет.
Нпр. не бих давала за кревет више од 20 хиљада- ето, нека то буде неко мерило. :)



ako jos uvek postoji simpo od njih bih.
 

Back
Top