Kvalitet francuskih automobila nekada i danas

Da c3 ugl ja sam za pluriel jer ima krov kao kontejner se otvara to mi je simpatično a i 1.4 hdi nema dp filter. Njoj se naravno sviđa ovaj noviji c3 al joj je jasno da je to sve razvaljeno što se prodaje kod nas a benzinci jedino dolaze u obzir a tu nema nikakve štednje po gradu. Jbg vozila je moj auto i jasno joj je kako troši kao upaljač.
 
Da c3 ugl ja sam za pluriel jer ima krov kao kontejner se otvara to mi je simpatično a i 1.4 hdi nema dp filter. Njoj se naravno sviđa ovaj noviji c3 al joj je jasno da je to sve razvaljeno što se prodaje kod nas a benzinci jedino dolaze u obzir a tu nema nikakve štednje po gradu. Jbg vozila je moj auto i jasno joj je kako troši kao upaljač.
Njih ima baš dosta. Znači da ne bi trebao biti loš.
 
Ja ne razumem osobu koja planira da kupi nov automobil a ne pretenduje na električne...
Ljudi, pluća će da nam se grče svima uskoro, plus ima da plaćate porez na emisiju šetnih gasova. I neće biti jeftino.
https://www.iqair.com/serbia/central-serbia

srbija -cist vazduh

zimi bg bese oko 150 sada 30

sto znaci da vozila NISU PRIMARNI ZAGADJIVAC
 
Ja ne razumem osobu koja planira da kupi nov automobil a ne pretenduje na električne...
Ljudi, pluća će da nam se grče svima uskoro, plus ima da plaćate porez na emisiju šetnih gasova. I neće biti jeftino.
Pluća nam se uglavnom ne grče od automobila jer oni zagađuju manje od 7%. Kako da pretenduje na nov automobil neko ko živi u zgradi, ko nema bar 30k i ne može toliko da se zadužuje kod banaka, ko razmišlja i gde će se skladištiti sve te baterije i koliko će uglja u Srbiji sagoreti da bi se napravilo još struje ... ukratko, nije zlato sve što sija, a ni u bogatom svetu skoro niko ne bi kupovao te električare da nema brojnih stimulacija i zabrana za druge. Tamo gde su uslovi ravnopravni prodaja Tesle i ostalih je na nivou statističke greške.
 

Back
Top