kutak za vracare ....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa i jeste nista specijalno..!
Nista vredno pomena, recimo kad je neko bolestan kad neko umire, kada ce neko da raskine, sta radi neka osoba u nekom trenutku, kada cu da naletim na koga,
kada ce me zvati neko na tel, sta ko misli u odredjenom trenutku i kako ce postupiti,
koja ce pitanja tacno da budu na pismenoj, ko ce koju ocenu da dobije(to kad sam isla u skolu...)...
Ponavljam nista specijalno..!

Znachi verovao sam ti sve dok nisi rekla ovo sto je boldovano.Kada ce neko da raskine znam i ja da procenim *** kada se ne slazhu nekoliko dana i pritisak je medju njima,sta radi neka osoba u nekom trenutku(npr 8 sati ujutru na poslu je ofc i projektuje),kada ce da mi zazvoni telefon znam odprilike ko kada zove ali kada si rekla da znash koji ce TACNO zadaci biti na pismenoj...

no commnet....:roll:
 
Znachi verovao sam ti sve dok nisi rekla ovo sto je boldovano.Kada ce neko da raskine znam i ja da procenim *** kada se ne slazhu nekoliko dana i pritisak je medju njima,sta radi neka osoba u nekom trenutku(npr 8 sati ujutru na poslu je ofc i projektuje),kada ce da mi zazvoni telefon znam odprilike ko kada zove ali kada si rekla da znash koji ce TACNO zadaci biti na pismenoj...

no commnet....:roll:

Da ali ja sam znala u avgustu, da ce raskinuti u novembru...
A za zadatke na pismenoj je bilo u osnovnoj skoli,
pa mi je sansa bila pedeset prema pedeset...
nemam potrebu da lazem...
Ja od natprirodnog samo zelim da dozovem duha,
jednog dana...
a ovakve stvari me ne zanimaju...
Da, pisem o njima ali me ne dodiruju...
 
dobro
,,ispitali smo sopstvene moci,,
hajde sada malo ozbiljnije da se pozabavimo ovom temom,,
da li ste poznavali ili poznajete neke osobe iz vaseg okruzenja cije sposobnosti
ne mozete ignorisati?

Не.

Обишла сам све гатаре и врачаре за које сам чула и ни једна ме није уверила у своје паранормалне способности. :(
Способност манипулације имају... мање или више...:roll:
 
izgleda da sam se kasno prikljucila,posto vidim da je ovo predlozno za zatvaranje :(

sto se tice vracarija...nacula sam za par osoba u okolini Ns-a koje umeju da odklanjaju magiju,i bla bla,ali one sto gledaju po dlanovima,ne znam...ali verujem da u 1000 ljudi,bar jedno ima tako neke moci,ali ih mozda nije ni odkrio...

i ne znam u sta svrstavate sesto culo...ja moje mrzim...i poklonila bih ga nekome da mogu...i rado bih se menjala za neki normalan i san,koji nece imati ama nikakvo obistinjenje...:(
 
A koje je tvoje sesto culo,nisam razumio?

moje...hmmm...nesto tipa predosecaj...nekad znam koga se i cega tice,a nekad ne...sve moje drugarice se jeze kad kazem da mi se komesa u zeludcu :D:-(
osetim i tudja osecanja,kao da su moja,tako npr.ako sam ja bezvezne volje,a neko pored mene je zaljubljen,i ja se osecam zaljubljeno...i to ono bas bas...:D..to je jedino lepo :)


*vec sam bila odgovorila na ovo,ali mog posta jos nema :cry:
 
osetim i tudja osecanja,kao da su moja,tako npr.ako sam ja bezvezne volje,a neko pored mene je zaljubljen,i ja se osecam zaljubljeno

to je ok, ali to nema veze sa paranormalnim. i ja se osetim tuzno kad vidim nekog ko je tuzan.
vec sam pomenuo nekog klinca iz rusije koji je na osnovu izgleda coveka, fizickog, neverovatno precizno znao da kaze od cega covek boluje.
takodje, u njegovom slucaju su tvrdili da ima rentgenski vid i sl.
sve sto se cini da ima veze sa paranormalnim, je ili moguce logicki objasniti ili je izmisljotina.
gde su ljudi sa tim mocima, sto ih nema u javnosti?
da ima neko takav, odmah bi se proculo.
onda ga strucnjaci testiraju i ako prodje testove, dobije sertifikat da je vidovit!
 
ma
ja mislim da po tom pitanju,,vraceva,skidaca magije,i ostalih pripadnika tih "vrsta" sa pedigreom,,
da je najbolji pokazatelj da li neko zna nesto ili ne,i koliko vredi,vrlo jednostavan
Ako covek,ili zena ,za to sto radi ,ne trazi nikakve pare,vec pusta ljudima po svom osecaju i volji ,da odredjuju tarifu i cenu,,,mislim da je to jako dobar znak da ima nesto u tome sto se radi.... bar je moj utisak takav
 
to je ok, ali to nema veze sa paranormalnim. i ja se osetim tuzno kad vidim nekog ko je tuzan.
vec sam pomenuo nekog klinca iz rusije koji je na osnovu izgleda coveka, fizickog, neverovatno precizno znao da kaze od cega covek boluje.
takodje, u njegovom slucaju su tvrdili da ima rentgenski vid i sl.
sve sto se cini da ima veze sa paranormalnim, je ili moguce logicki objasniti ili je izmisljotina.
gde su ljudi sa tim mocima, sto ih nema u javnosti?
da ima neko takav, odmah bi se proculo.
onda ga strucnjaci testiraju i ako prodje testove, dobije sertifikat da je vidovit!

nisam na to mislila,ali nema veze...

evo primera...
stojim na stanici cekam bus i od jednom osetim neku nenormalnu zaljubljenost,gomilu leptirica,ali takodje osetim da to osecanje nije moje...vrtim se na stanici i lljudi stoje,cekaju,ko ja,sve normalno...kad...nekoj devojci stize sms,i ona cita...a ona "zaljubljenost" buja li buja...strasno...ona cita smeska se,sva porumenela...kad je podigla glavu tacno joj se vidi da je odlepila za nekim totalno,i ja to osetim...
na to sam mislila...:p
 
nisam na to mislila,ali nema veze...

evo primera...
stojim na stanici cekam bus i od jednom osetim neku nenormalnu zaljubljenost,gomilu leptirica,ali takodje osetim da to osecanje nije moje...vrtim se na stanici i lljudi stoje,cekaju,ko ja,sve normalno...kad...nekoj devojci stize sms,i ona cita...a ona "zaljubljenost" buja li buja...strasno...ona cita smeska se,sva porumenela...kad je podigla glavu tacno joj se vidi da je odlepila za nekim totalno,i ja to osetim...
na to sam mislila...:p

siguran sam da se to moze drugacije objasniti. da nisi videla tu devojku na stanici, videla bi neki zaljubljen par kako prolazi i drzi se za ruke, ako ne njih, onda nekog drugog zaljubljenog. zaljubljenih ima svuda. ne moras biti vidovit da bi znao da ima neko zaljublj u tvojoj blizini.

voleo bih da te licno testiram, da isteramo to na cisto ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top