Kusturica uz uvrede otjerao Stankovića i oteo snimljeni materijal

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nit je sujetan,nit iskompleksiran,niti prostak, jer u prva dva slucaja to su ljudi koji nista nisu postigli u zivotu,a sta je i ko kusturica to zna pola planete,a ovo trece, o tome necemo,jer ispadne da je svako ko nije ***** i ne nosi roze carape, prostak.

Ti stvarno mislis da sujetni i iskompleksirani ljudi ne mogu da budu priznate licnosti u svojoj oblasti ? Pa mnooogo gresis u tome...Sujeta i iskompleksiranost nemaju nikakve veza sa tim da li je neko najbolji ili najgori u nekom poslu.

To da je prostak je pokazao ovom dernjavom,i time sto im nije dozvoljavao da odu dok ih verbalno ne isponizava i oduzme im snimljeni materijal.
 
Ti stvarno mislis da sujetni i iskompleksirani ljudi ne mogu da budu priznate licnosti u svojoj oblasti ? Pa mnooogo gresis u tome...Sujeta i iskompleksiranost nemaju nikakve veza sa tim da li je neko najbolji ili najgori u nekom poslu.

To da je prostak je pokazao ovom dernjavom,i time sto im nije dozvoljavao da odu dok ih verbalno ne isponizava i oduzme im snimljeni materijal.

Mogu da budu poznate licnosti (fudbaler,pevacica,....) ali reditelj teze, tu se ipak postaje poznat glavom, a ne znam gde si ti kod kusturice primetio sujetu ? sta vise on meni izgleda kao covek koji hoda po zemlji, i vrlo skromno se ponasa...
a dernjava manje vise,pa svako se dere, eto Seka Aleksic se ne dere,dakle ona je kulturna ?
 
Omiljeni izgovor svake zdapi :super:

opet pokazujes kako si jadan cemeran i upadljivo glup :mrgreen:
nije bitno dal je Stankovic u pitanju ili bilo ko drugi , kada odes nekome u kucu da snimas intervju i taj isti te izbaci iz nje, sigurno se neces tuci sa njim u njegovoj kuci i imanju ili polegati na pod kuce dok te iznose iz iste ,mislim znam da si ljakse al elementarna pristojnost je to :mrgreen:
 
Ceo svet zna da ga nije briga sta drugi o njemu misle, ne samo Stankovic.

Tako je to kod puknutih ljudi poput njega i Seselja.

A kusturica je puknut zato sto nije kulturan ? da je silovao neku 14godisnju devojcicu,kao onaj poljak'francuz, onda bi bio kulturan ? gnusam se ja takvih kulturnih,i takvog sveta gde su pedofili cenjene licnosti,a oni koji se deru su ''fuj sram ih bilo'' !!!
 
Omiljeni izgovor svake zdapi :super:

Jaaaaaako gresis.

To nema veze

Primer:

Pogledaj kako rade specijalci izvidjaci, telohranitelji drzavni ili privatni, verujes li da su oni kukavice zato sto izbegavaju konflikte a krecu se stalno na neprijateljskom podrucju ili u okolini gde stalno vreba opasnost?

Stankovic je svoju hrabrost dokazao samim tim sto je dosao tamo.
 
Jaaaaaako gresis.

To nema veze

Primer:

Pogledaj kako rade specijalci izvidjaci, telohranitelji drzavni ili privatni, verujes li da su oni kukavice zato sto izbegavaju konflikte a krecu se stalno na neprijateljskom podrucju ili u okolini gde stalno vreba opasnost?

Stankovic je svoju hrabrost dokazao samim tim sto je dosao tamo.

Kako rade nasi telohranitelji,i koliko su strucni, to smo videli 12. marta 2003... radili su kao i kompletna tadasnja vlada,i uopste se po ''strucnosti u svom polju'' nisu razlikovali od ostatka vlasti...
 
Jaaaaaako gresis.

To nema veze

Primer:

Pogledaj kako rade specijalci izvidjaci, telohranitelji drzavni ili privatni, verujes li da su oni kukavice zato sto izbegavaju konflikte a krecu se stalno na neprijateljskom podrucju ili u okolini gde stalno vreba opasnost?

Stankovic je svoju hrabrost dokazao samim tim sto je dosao tamo.

Nemoj tako net ratnik Rocco bi ko Svarceneger u Komandosu sam sa deset prstiju razbucao celu Mokru goru i Kustu i sve njegove ljude , onda bi sve polio benzinom i digo u vazduh i dok gori lezernim korakom sa mirnim izrazom na licu bi se udaljavao paleci cigaru :mrgreen: :super:
 
Nit je sujetan,nit iskompleksiran,niti prostak, jer u prva dva slucaja to su ljudi koji nista nisu postigli u zivotu,a sta je i ko kusturica to zna pola planete,a ovo trece, o tome necemo,jer ispadne da je svako ko nije ***** i ne nosi roze carape, prostak.

u pravu si sve ***** do pedera Kusta je ucinio nesto u zivotu a ovaj pljuje po Srbima da bi kao po obicaju dokazao da je veci Ustasa od Ante.
Dakle to je istina i nista vise?
 
opet pokazujes kako si jadan cemeran i upadljivo glup :mrgreen:
nije bitno dal je Stankovic u pitanju ili bilo ko drugi , kada odes nekome u kucu da snimas intervju i taj isti te izbaci iz nje, sigurno se neces tuci sa njim u njegovoj kuci i imanju ili polegati na pod kuce dok te iznose iz iste ,mislim znam da si ljakse al elementarna pristojnost je to :mrgreen:

Hoces, ako taj pokusa da ti oduzme nesto, u ovom slucaju snimak :super:
Znaci Stankovic jeste ***** kao i svako drugi ko ga podrzava :ok:
Metiljavko, nisi i ti valjda medju takvima :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top