Kušner neometano provocira

Skydancer

Elita
Poruka
23.426
Kušner ne veruje u priču o trgovini

IZVOR: B92
Ženeva -- Bivši šef Unmika Bernar Kušner izjavio je za švajcarsku državnu televiziju da ne veruje u trgovinu organima na Kosovu.

"Bili smo svesni zloupotrebe, ali nikad nismo čuli da se priča o trgovini organima", rekao je Kušner u intervjuu za TSR.

1365162384d9b5c0c425a7502004759_368x244.jpg


Povodom izveštaja Dika Martija i optužbi Karle del Ponte o postojanju Žute kuće, Kušner je sarkastično izjavio: "Tražili su žutu kuću, a pronašli samo plavu".

Prema navodima TSR, objavljenim na internet sajtu te televizije, Kušner se u jednom trenutku tokom intervjua čak i nasmejao.

Pronašavši ozbiljnost u glasu Kušner je rekao da ne veruje u trgovinu organima i da ništa nije pronađeno uprkos Martijevom izveštaju, navodi TSR.

"Pročitao sam pažljivo taj izveštaj i očekujem istragu, kako bi se uklonio pogrešan utisak i oprao gorak ukus te afere", dodao je Kušner.

On je izrazio nevericu u do sada ponuđena svedočenja ljudi o trgovini organima.

"Moja prijateljica Karla del Ponte kaže da su bili u Žutoj kući i da je pronađena medicinska igla. To nije ozbiljno", precizirao je Kušner.

On je zaključio da će "biti spreman da veruje u trgovinu organima tek ako istraga uspostavi njeno postojanje".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=04&dd=05&nav_category=64&nav_id=504309

_____________________________________________________________________

Da li ce neko konacno reagovati na bezobrazluk Bernarda Kusnera?

U Srbiji je izgleda bitnije prepucavanje izmedju politickih partija.
 
То је питање за актуелну власт. Пошто знамо да нам је власт у служби европског окупатора(што ће бити случај и са будућом влашћу), онда нема шансе да писну против Кушнера, а камоли да ураде нешто корисно по том питању.

Па ,они су повукли оптужнице против еуро-зликоваца који су побили 2500 људи својим бомбама и затровали ко зна колико будућих генерација, па баш ће сад да се баве неким Кушнером који исмејава искасапљене Србе. Да није било Кушнера, ова власт никада не би дошла у позицију да пљачка. Они су захвални свом ментору. Неће против њега.

Кад овде не буде про-ЕУ власт , само тада се може очекивати да се нешто уради. До тад - јад, беда, све веће сиромаштво и понижавање и гажење на сваком кораку. Ко је хтео ЕУ, сад нек` ужива и нема право да се буни. :super:
 
Kušner ne veruje u priču o trgovini

IZVOR: B92
Ženeva -- Bivši šef Unmika Bernar Kušner izjavio je za švajcarsku državnu televiziju da ne veruje u trgovinu organima na Kosovu.

"Bili smo svesni zloupotrebe, ali nikad nismo čuli da se priča o trgovini organima", rekao je Kušner u intervjuu za TSR.

1365162384d9b5c0c425a7502004759_368x244.jpg


Povodom izveštaja Dika Martija i optužbi Karle del Ponte o postojanju Žute kuće, Kušner je sarkastično izjavio: "Tražili su žutu kuću, a pronašli samo plavu".

Prema navodima TSR, objavljenim na internet sajtu te televizije, Kušner se u jednom trenutku tokom intervjua čak i nasmejao.

Pronašavši ozbiljnost u glasu Kušner je rekao da ne veruje u trgovinu organima i da ništa nije pronađeno uprkos Martijevom izveštaju, navodi TSR.

"Pročitao sam pažljivo taj izveštaj i očekujem istragu, kako bi se uklonio pogrešan utisak i oprao gorak ukus te afere", dodao je Kušner.

On je izrazio nevericu u do sada ponuđena svedočenja ljudi o trgovini organima.

"Moja prijateljica Karla del Ponte kaže da su bili u Žutoj kući i da je pronađena medicinska igla. To nije ozbiljno", precizirao je Kušner.

On je zaključio da će "biti spreman da veruje u trgovinu organima tek ako istraga uspostavi njeno postojanje".

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=04&dd=05&nav_category=64&nav_id=504309

_____________________________________________________________________

Da li ce neko konacno reagovati na bezobrazluk Bernarda Kusnera?

U Srbiji je izgleda bitnije prepucavanje izmedju politickih partija.

Jel ti cujes sebe????????
da nije takvih kao ti, ni Kusner ne bi imao tu drskost!
 
Mislim da bi trebalo lobirati protiv Kusnera i njemu slicnih.
Кушнер је лекар по занимању а политичар по избору.Вероватно је сецкање људи за њега нормална ствар па зато овако лако дискредитује и пљује оне који потежу доказе о овим нељудским работама.Слажем се да треба лобирати против њега,свуда и увек али српски политичари су сувише корумпирани и гледају лични интерес да би то урадили.
 
Европску унију воде стотине Кушнера. То је разрађен систем, а не може се један представник система само нападати док се иде у загрљај злочиначком систему. Као што се неће ништа променити пуком променом појединаца на власти без промене функционисања у економији, правосуђу, просвети у нашој држави, тако ће после овог доћи на десетине других који ћи бити исти или још гори.

Човек треба да се бави отклањањем узрока проблема, а не само последицама, јер то ниеј решење проблема. Дакле, док будемо имали власти које ће бити у служби еуро-мафије, којој припада и Кушнер, увек ћемо имати страдања и овакве проблеме. Све остало је празна прича наивних која нема много смисла.
 

Back
Top