Skydancer
Elita
- Poruka
- 23.426
Kušner ne veruje u priču o trgovini
IZVOR: B92
Ženeva -- Bivši šef Unmika Bernar Kušner izjavio je za švajcarsku državnu televiziju da ne veruje u trgovinu organima na Kosovu.
"Bili smo svesni zloupotrebe, ali nikad nismo čuli da se priča o trgovini organima", rekao je Kušner u intervjuu za TSR.
Povodom izveštaja Dika Martija i optužbi Karle del Ponte o postojanju Žute kuće, Kušner je sarkastično izjavio: "Tražili su žutu kuću, a pronašli samo plavu".
Prema navodima TSR, objavljenim na internet sajtu te televizije, Kušner se u jednom trenutku tokom intervjua čak i nasmejao.
Pronašavši ozbiljnost u glasu Kušner je rekao da ne veruje u trgovinu organima i da ništa nije pronađeno uprkos Martijevom izveštaju, navodi TSR.
"Pročitao sam pažljivo taj izveštaj i očekujem istragu, kako bi se uklonio pogrešan utisak i oprao gorak ukus te afere", dodao je Kušner.
On je izrazio nevericu u do sada ponuđena svedočenja ljudi o trgovini organima.
"Moja prijateljica Karla del Ponte kaže da su bili u Žutoj kući i da je pronađena medicinska igla. To nije ozbiljno", precizirao je Kušner.
On je zaključio da će "biti spreman da veruje u trgovinu organima tek ako istraga uspostavi njeno postojanje".
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=04&dd=05&nav_category=64&nav_id=504309
_____________________________________________________________________
Da li ce neko konacno reagovati na bezobrazluk Bernarda Kusnera?
U Srbiji je izgleda bitnije prepucavanje izmedju politickih partija.
IZVOR: B92
Ženeva -- Bivši šef Unmika Bernar Kušner izjavio je za švajcarsku državnu televiziju da ne veruje u trgovinu organima na Kosovu.
"Bili smo svesni zloupotrebe, ali nikad nismo čuli da se priča o trgovini organima", rekao je Kušner u intervjuu za TSR.
Povodom izveštaja Dika Martija i optužbi Karle del Ponte o postojanju Žute kuće, Kušner je sarkastično izjavio: "Tražili su žutu kuću, a pronašli samo plavu".
Prema navodima TSR, objavljenim na internet sajtu te televizije, Kušner se u jednom trenutku tokom intervjua čak i nasmejao.
Pronašavši ozbiljnost u glasu Kušner je rekao da ne veruje u trgovinu organima i da ništa nije pronađeno uprkos Martijevom izveštaju, navodi TSR.
"Pročitao sam pažljivo taj izveštaj i očekujem istragu, kako bi se uklonio pogrešan utisak i oprao gorak ukus te afere", dodao je Kušner.
On je izrazio nevericu u do sada ponuđena svedočenja ljudi o trgovini organima.
"Moja prijateljica Karla del Ponte kaže da su bili u Žutoj kući i da je pronađena medicinska igla. To nije ozbiljno", precizirao je Kušner.
On je zaključio da će "biti spreman da veruje u trgovinu organima tek ako istraga uspostavi njeno postojanje".
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=04&dd=05&nav_category=64&nav_id=504309
_____________________________________________________________________
Da li ce neko konacno reagovati na bezobrazluk Bernarda Kusnera?
U Srbiji je izgleda bitnije prepucavanje izmedju politickih partija.



I iskreno.