Kurtijevi lobisti i islamistička "Slobodna Bosna" crtaju metu na čelu glavnom uredniku "Informera": Pozivaju Zapad da interveniše protiv Vučićevića!

Nikita Kulganov

Buduća legenda
Poruka
34.835

Kurtijevi lobisti i islamistička “Slobodna Bosna” crtaju metu na čelu glavnom uredniku “Informera”: Pozivaju Zapad da interveniše protiv Vučićevića!​

Islamistička Slobodna Bosna, koja u svakoj prilici i na svakom mestu napada Srbiju i Srbe, praktično je nacrtala metu na čelu glavnom uredniku Informera Draganu J. Vučićeviću.​

Ovaj kvazi medij, a zapravo džihadističko propagandno glasilo, objavio je sulud tekst na svom portalu u kome je kao sagovornika od integriteta iskoristio Nikolu Sandulovića, političara sa minornom i mizernom podrškom i potrčka takozvanog premijera takozvanog Kosova Aljbina Kurtija da zapreti glavnom uredniku Informera.

952569_vucicevic_orig.jpeg

https://informer.rs/vesti/politika/918771/slobodna-bosna-crta-metu-na-celo-vucicevicu
Sada se sprema i atentata i na Vucicevica ? :eek:

Сатанисти су на све спремни, па чак и да убију тог Доброг, Коректног и Културног Човека, Господина Вучићевића.
Када ће се овом злу коначно стати у крај???

А да прете неком новинару НДХ1, сад би сви опорбаши дрндали о томе и то на три теме...
A zamisli da je neko, ne daj Bože, spomenuo Đilasovu decu ili decu nekog
drugog iz "oporbe".
Pa sutra bi bilo na sednici EP, podnela bi se nova rezolucija u UN...

A Vučićevu decu, majku, oca - e, to može, to je demokratski.

Istina baš retko odvratan, ljigav, iritantan i antipatičan lik.
A pa ima on sad moderan outfit & styling, ti sigurno pamtiš one stare momente, ali to je prevazidjeno.

Dokle god podiebava srbijansku oporbu - radi odličan posao!

Evo čak na Krstarici morali da otvore temu: "Tabloidluci" pa uredno crop-uju i paste-uju web page "Tabloida"

Ne dozvoljavaju otvaranje teme "Demokratske Patke" gde bi ih mi podsećali za šta su sve jeli govna pa menjali teme brže bolje (ubijen Kim Džong Un, Fajzer i Astra Zeneka pouzdane vakcine naspram ruskog i kineskog šita...)

SVE ČEGA DRUGOSRBIJANCI NE ŽELE DA SE SETE! :rtfm:

А да прете неком новинару НДХ1, сад би сви опорбаши дрндали о томе и то на три теме...

Новинарима ЦИА медија се бави Председник лично, то је виши левел од Драгана Ј.

Istina baš retko odvratan, ljigav, iritantan i antipatičan lik.

Meni je fantasticno da bilo ko ima bilo sta pozitivno da kaze o takvoj osobi. Ljubio skute svake vlasti, moralna i fizicka nakaza, dokazani ludak koji je upozoravao na neke drzavne udare koji se nisu desili i covek koji je tvrdio da on zapravo nije urednik novina kojih jeste urednik. Moralna nula.

Meni je fantasticno da bilo ko ima bilo sta pozitivno da kaze o takvoj osobi. Ljubio skute svake vlasti, moralna i fizicka nakaza, dokazani ludak koji je upozoravao na neke drzavne udare koji se nisu desili i covek koji je tvrdio da on zapravo nije urednik novina kojih jeste urednik. Moralna nula.

A meni je fascinantno to da neko ima potrebu da posto-poto brani i da podržava takvu i slične kreature samo zato što se ušemio i što se šlihta i podržava ovu vlast, inače meni je jeziv taj nivo imbecilnosti i ispranosti mozga da neko ima potrebu da simpatiše ili podržava svakog ko podržava odredjenu stranku ili političku opciju i ko sebe identifikuje sa nekom strankom ili političkom opcijom i ko kritiku ili napad na stranku, njenu politiku, uticaj ili na nekog funkcionera doživljava lično i kao atak na sopstvenu ličnost, to je ono definitivno znak da neko totalno indoktriniran i da mu je mozak skroz ispran, jer takav mindset i menahizam razmišljanja tipičan je samo za sektaše i pripadnike nekakvih kultova i sekti.

A meni je fascinantno to da neko ima potrebu da posto-poto brani i da podržava takvu i slične kreature samo zato što se ušemio i što se šlihta i podržava ovu vlast, inače meni je jeziv taj nivo imbecilnosti i ispranosti mozga da neko ima potrebu da simpatiše ili podržava svakog ko podržava odredjenu stranku ili političku opciju i ko sebe identifikuje sa nekom strankom ili političkom opcijom i ko kritiku ili napad na stranku, njenu politiku, uticaj ili na nekog funkcionera doživljava lično i kao atak na sopstvenu ličnost, to je ono definitivno znak da neko totalno indoktriniran i da mu je mozak skroz ispran, jer takav mindset i menahizam razmišljanja tipičan je samo za sektaše i pripadnike nekakvih kultova i sekti.

Upravo tako, ispadne sad taj neko moze da bude moralni gmizavac i gnjida, ali ako podrzava ono sto mi podrzavamo onda cemo da braniti zdusno. To je samo dokaz da je to interesna grupa gde nije bitno nista osim progurajmo nase.

Upravo tako, ispadne sad taj neko moze da bude moralni gmizavac i gnjida, ali ako podrzava ono sto mi podrzavamo onda cemo da braniti zdusno. To je samo dokaz da je to interesna grupa gde nije bitno nista osim progurajmo nase.
E vidiš, meni je fascinantno kako se začas slože
sa balijama, ustašama i šiptarima.

to je ono definitivno znak da neko totalno indoktriniran i da mu je mozak skroz ispran, jer takav mindset i menahizam razmišljanja tipičan je samo za sektaše i pripadnike nekakvih kultova i sekti.
Tako je.
Čim neko nije protiv države Srbije, njemu je mozak skroz ispran.

Pa bravo, majstori... :mazi:

Poslednja izmena od moderatora:
E vidiš, meni je fascinantno kako se začas slože
sa balijama, ustašama i šiptarima.

Tako je.
Čim neko nije protiv države Srbije, njemu je mozak skroz ispran.

Pa bravo, majstori... :mazi:

Jos mi je fascinantnije da morate vredjati sagovornike jer nemate siri vokabular reci od toga.

A jos fascinantnije od ovoga mi je da ti lajkujes moje postove, a onda sam odjednom smedosrbijanac, sto samo dokazuje komentar DJ 5ak, vi ste prosto masa ispranih mozgova gde ste toliko zaljubljeni u vaseg komadanta da vi morate i ovakve pojavne oblike braniti.

To sto smatram da je Vucicevic idiot i moralna i fizicka nakaza, to ne znaci da ja imam bilo sta protiv Srbije, a to sto vi identifikujete Vucicevica kao Srbiju, to je vas problem.

Poslednja izmena od moderatora:
A jos fascinantnije od ovoga mi je da ti lajkujes moje postove, a onda sam odjednom smedosrbijanac,
E vidiš, za razliku od vas sa ispranim mozgovima, ja ne gledam ko je nešto
napisao, već čitam šta je napisao.

Ako je to nešto pametno, ja lajkujem, nebitno ko je autor, opet za razliku od vas.

sto samo dokazuje komentar DJ 5ak, vi ste prosto masa ispranih mozgova gde ste toliko zaljubljeni u vaseg komadanta da vi morate i ovakve pojavne oblike braniti.
Ne branim ja nikoga, ali me nerviraju te vaše šuplje parole navatane
ispred zadruge.

E vidiš, za razliku od vas sa ispranim mozgovima, ja ne gledam ko je nešto
napisao, već čitam šta je napisao.

Ako je to nešto pametno, ja lajkujem, nebitno ko je autor, opet za razliku od vas.

Ne branim ja nikoga, ali me nerviraju te vaše šuplje parole navatane
ispred zadruge.

Pa, kako je moguce onda da je neko drugosmrdijanac, a da ti se svidjaju necije izjave kad ti idu u prilog? Kakav si ti onda covek kad ti se svidjaju objave nekoga ko je kako ti napisa drugosmrdijanac?

Koje suplje parole te moje nerviraju? Da je Vucicevic moralna nula koja ljubi skute svake vlasti? Da je fizicka i moralna nakaza? Sta je tu parola?

Koje suplje parole te moje nerviraju?
Komandant, žvala, izdajnik, pheder, Hilov potrčko, Putinov potrčko, Kurtijev partner...

Da je Vucicevic moralna nula koja ljubi skute svake vlasti? Da je fizicka i moralna nakaza? Sta je tu parola?
Ma zabole me i za Vučićevića i za Žeksa.
Ali mi nije svejedno kad za nekoga tvrdite da je moralna nakaza samo zato
što ne pljuje po Srbiji.
Da li je fizička nakaza? Pa ne znam, mene to ne interesuje toliko kao vas,
tebi bi verovatno više odgovarao neki malo muževniji, sa više mišića?
Hbg, ukusi su različiti, ja gledam kako žene izgledaju, muškarci me ne interesuju.
Mada, razumem i takve kao ti... :mazi:

Komandant, žvala, izdajnik, pheder, Hilov potrčko, Putinov potrčko, Kurtijev partner...

Ma zabole me i za Vučićevića i za Žeksa.
Ali mi nije svejedno kad za nekoga tvrdite da je moralna nakaza samo zato
što ne pljuje po Srbiji.
Da li je fizička nakaza? Pa ne znam, mene to ne interesuje toliko kao vas,
tebi bi verovatno više odgovarao neki malo muževniji, sa više mišića?
Hbg, ukusi su različiti, ja gledam kako žene izgledaju, muškarci me ne interesuju.
Mada, razumem i takve kao ti... :mazi:

To nisu parole, vec su mu njegove slihtare i puleni smislili pesmu gde se decidno navodi da ce da ih vodi Vucic komadant. Znaci, on vam je Bog i batina. A kad smo vec kod toga, gde sam ja to rekao zvala, *****, ciji god da je partner ili potrcko? Da je izdajnik, to jeste, ali to nije parola nego cinjenica.

Ne, ja tvrdim da je moralna nakaza jer je ovako botovao i za DS, onomad kad mu je Miskovic kupovao roleks i kad je imao Press novine u kojima je radio isto ovo sto sad radi za SNS putem informera. Dakle moralna i fizicka nakaza koja bi pojela izmet da se dokopa dinara i pozicije.

To sto ti pokusavas da predstavis to kako ga neko pljuje jer je Srbenda, to je tek smesno.

Back