Kurti traži izgovor da ubaci svoju vojsku na Sever Kosova i tu mu pomažu Srpski mediji

nesko101

Elita
Poruka
18.037
AUTORSKA
Mnogi Srpski portali počev od Srbija Danas pa do svih prorežimskih SNS-ovskih postavljaju bombastične tekstove a posebno naslove kako se eleitne Ruske jedinice nalaze na Sever Kosova.
Kao Srbin na Severu Kosova gde se svakodnevno krećem kolima od Kolašina do Leposavića i KM kažem vam da ima i KFORA i EU i šiptarske specijalne policije koje koriste dronove i nadgledaju celu teritoriju i da je to istina odmah bi ih locirali i napali bi ih.Ali pošto ih nema oni ne govore o lokaciji već celom Severu Kosova a samo da znate Da Kurti na poligonima utrenirava svoju Vojsku za rat sa Srpskim civilima a ne nekim paravojnim formacijama za koje se vidi da je iz Zapadne kuhinje.
Strašno je što Srpski mediji nemaju dokaze i svoje novinare na licu mesta da dokažu da ZAPAD SA ŠIPTARIMA LAŽE.
LAŽ JE PLANIRANA JER IMAJU ZLE NAMERE DA PROTERAJU SRBE SA SEVERA KOSOVA.
 
kad cete shvatiti da ste na kosovu sami?

srbija nece i ne treba da zrtvuje sebe zarad kosova

da pati 7 miliona zarad 200 hilj ? - ne

proucite kako su se siptari izborili , pa probajte , kad vec niste hteli podelu, kad je mozda i moglo


kosovo je srbija kao i svaki drugi njen deo

sutra ce oteti vojvodinu

sandzak sta vec...

svaki deosrbije je za nju isti

sram te bilo botino vuciceva
 
Poslednja izmena od moderatora:
bre skupi svoje istomisljenike pa na kosovo , ko ti brani?
ja sam vec isao u republiku srpsku na zoren 93 do 95te, iz novog sada dobrovoljno u vojsku rs.

dok si ti prdeo pod jorganom kao i srbendijanci. jedva dve i po hiljade da nas je bilo za vreme rata u bih

a potom sam doziveo da mi ministar odbrane i boraca bude debilcina titoisticka VULIN koji je bio toboz corav da odsluzi vojsku u to doba!


ti meni da govoris ?
 
Poslednja izmena od moderatora:
kosovo je srbija kao i svaki drugi njen deo

sutra ce oteti vojvodinu

sandzak sta vec...

svaki deosrbije je za nju isti

sram te bilo botino vuciceva
Стишај се... велика се промена десила овим ратом, може да се деси да Шиптари дођу у немилост Американаца, само да наше службе квалитетно излобирају...

А ако не, онда да прескочимо трулу ЕУ и придружимо се Американцима уместо Европљанима који су сами себи направили преседан на Космету
 
Poslednja izmena od moderatora:
ja sam vec isao u republiku srpsku na zoren 93 do 95te, iz novog sada dobrovoljno u vojsku rs.

dok si ti prdeo pod jorganom kao i srbendijanci. jedva dve i po hiljade da nas je bilo za vreme rata u bih

a potom sam doziveo da mi ministar odbrane i boraca bude debilcina titoisticka VULIN koji je bio toboz corav da odsluzi vojsku u to doba!


ti meni da govoris ?
tad sam bio u kosovskoj mitrovici

izdvojeni strazarski objekat

ti ces meni da govoris?
 

Back
Top