Kurs za muškarce))))

Nznm manga na sta tebi ukazuje moj stil pisanja, stv ne znam.

Ali verovatno si u pedesetim bez dinara, tako da razumem te. Razumem ali ne opravdavam lenjost, nesposobnost i glupost.
Sta ti trazis u pedesetim na krsti bez dinara, ja sam mod status odbio i nikad necu biti mod. Utrosi vreme da zaradis pare, ebes horoskop i magije.

Реци то весни ривас ;)

Evo

Npr u pedesetim si.
Sta te sprecilo da napravis milion eura i da izabranici svog srca platis sve sto moze da zamisli. Da li kladionica, kocka, alkohol, opijati, zene, tvoja sposobnost i intelekt? koji izgovor si smislio?

Ja necu da budem bez dinara kao vecina korisnika portala. Nikad.

A ti protumaci kako god hoces. Mozda mi je bolji horoskop.

Ја имам ''два сома'' на рачуну. Мени доста. За гурманску се увек нађе.

Pobrkano je sve.

Zena u kuhinju. Dok sam ja zaradio 200 eura sto je zarada srednjeg staleza - ona da skuva i da resi decu do 17h. Do 17h hocu da je posetila frizera manikir pedikir sta gid, idemo da trosimo pare. 🤣🤣🤣🤣

Nego vi ste malo nesposobni pa vam zene jeb.u firmasi. Jeb.u ih fizicki, psihicki, za 40.000, ja to napravim nekad za par poziva. Nisu zene krive nego ste vi debili i ne umete da napravite pare, alkosi olosi drogosi i kladionicari
Dobro je da se ne hvalis kad si vec tako sposoban :D

Pobrkano je sve.

Zena u kuhinju. Dok sam ja zaradio 200 eura sto je zarada srednjeg staleza - ona da skuva i da resi decu do 17h.

Pobrkao si ti, ocigledno :)

Svaki pravi muskarac koji zaradi 200 evrica danas, preferira zenu koja je isto toliko sposobna da danas zaradi. Lako je posle platiti za pomoc u kuci.

I svaki pravi muskarac voli sve obaveze oko dece, uziva u svakom minutu provedenom sa decom.

Cuj, "da ona sredi decu". Pa to moze da izjavi samo ili neki klinac koji veze blage sa zivotom nema, ili neki teski retard od "balkanske muskarcine", koji kad se sretne sa pravim muskarcem, pokunji se i pobegne u misiju rupu.

Pobrkao si ti, ocigledno :)

Svaki pravi muskarac koji zaradi 200 evrica danas, preferira zenu koja je isto toliko sposobna da danas zaradi. Lako je posle platiti za pomoc u kuci.

I svaki pravi muskarac voli sve obaveze oko dece, uziva u svakom minutu provedenom sa decom.

Cuj, "da ona sredi decu". Pa to moze da izjavi samo ili neki klinac koji veze blage sa zivotom nema, ili neki teski retard od "balkanske muskarcine", koji kad se sretne sa pravim muskarcem, pokunji se i pobegne u misiju rupu.
A ti si sta pravi muskarac?

Ajde bre cuti ti udarim jednu karatu unuci ce ti zanose ulevo.

Poslednja izmena od moderatora:
IMG_4198.png
mislim šta će ti kurs
staviš obaveštenje iznad šolje pa čik da vidiš jednu žutu tačku na poklopcu

Nego vi ste malo nesposobni pa vam zene jeb.u firmasi. Jeb.u ih fizicki, psihicki, za 40.000, ja to napravim nekad za par poziva. Nisu zene krive nego ste vi debili i ne umete da napravite pare, alkosi olosi drogosi i kladionicari

Ne bih se skroz složio, loši momče.

Trebao bi da se zapitaš zašto alkosi, ološi, drogoši i kladioničari postoje. Kako nastaju? Imaj malo razumevanja za one koji su u lošijoj situaciji od tebe. Svakako ti nije u interesu da budeš okružen bolesnim ljudima, zar ne? Ako si okružen bolešću, eventualno ćeš i ti postati bolestan. Zato valja raditi na održavanju zdravog okruženja. Ako su ljudi oko tebe bolesni, izleči ih. Nije dovoljno samo da imaš pare.

A žene su takve kakve su, ne samo zato što su muškarci nesposobni, već i zato što su direktno ili indirektno medijski napumpane raznoraznim glupostima.

Ne bih se skroz složio, loši momče.

Trebao bi da se zapitaš zašto alkosi, ološi, drogoši i kladioničari postoje. Kako nastaju? Imaj malo razumevanja za one koji su u lošijoj situaciji od tebe. Svakako ti nije u interesu da budeš okružen bolesnim ljudima, zar ne? Ako si okružen bolešću, eventualno ćeš i ti postati bolestan. Zato valja raditi na održavanju zdravog okruženja. Ako su ljudi oko tebe bolesni, izleči ih. Nije dovoljno samo da imaš pare.

A žene su takve kakve su, ne samo zato što su muškarci nesposobni, već i zato što su direktno ili indirektno medijski napumpane raznoraznim glupostima.
Ma kakvi smo mi u zbiru muskarci zene su nam zlatne.

Institucija porodice je urusena. Covek je kroz poroke dao dusu, ovo je svet ljudi koji su dusu dali na poklon. Ne osudjujem ja olose klosare alkose kladionicare, ali ne bavim se njima. Za to postoje nadlezne institucije. Bavim se iskljucivo sobom i to je isto u zbiru razlika izmedju mojih i necijih rezultata.

Back