Quantcast

Kurs kreativnog pisanja

SavaBonJovi

Primećen član
Poruka
737
Ma jednostavno, uzmes i pises sama... pises dosta, pises mnogo. Onda citas napisano i razmisljas, meditiras o napisanom... To ti je najbolji kurs! Ionako, ti letnji i zimski kursevi su sranje, a ti koji ih drze, realno govoreci nemaju pojma o pisanju. I sta vise mogu te navesti da pises nekim stilom, umesto da sama otkrivas svoj.... Mislim, ne znam, sta vise da mislim, ali to bih ti ja preporucio!

Милунка Савић

Buduća legenda
Poruka
36.021
Ma jednostavno, uzmes i pises sama... pises dosta, pises mnogo. Onda citas napisano i razmisljas, meditiras o napisanom... To ti je najbolji kurs! Ionako, ti letnji i zimski kursevi su sranje, a ti koji ih drze, realno govoreci nemaju pojma o pisanju. I sta vise mogu te navesti da pises nekim stilom, umesto da sama otkrivas svoj.... Mislim, ne znam, sta vise da mislim, ali to bih ti ja preporucio!
:ok: :ok: :ok:
Уз част неким изузецима, управо је тако.
Писање је мука велика, али слатка. Само треба бити упоран. :cool:

Tajah

Obećava
Banovan
Poruka
94
Pa, da, ali htela sam da pokusam, da vidim kako je, o cemu se tu zapravo radi, buduci da poznajem puno ljudi koji su bili na tim nekim kursevima i kazu da je super... Nije da su nesto popravili pisanje, doduse :D Ali, ne znam, rado bih da cujem nesto novo, sta iskusniji od mene imaju da kazu...
Hvala u svakom slucaju.

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.392
Razumem o čemu Milunka piše, i ja mislim tako...

Ali razumem i želju da se pohodi :) neki takav kurs. To može biti korisno u smislu da se čuju druga iskustva, upoznaju ljudi...

Na taj način se i maštovitost naša, lična, povećava. I određujemo prema tome, i slušajući svoj unutrašnji glas, gde smo mi, kome ili čemu bliski...

Možemo bolje da se definišemo (mada je to proces koji traje i traje... neprekidno). :)

Neka stoji tema, biće sigurno obaveštenja o tome.

Mili22

Početnik
Poruka
7
Ja licno puno, puno citam i to mi pomaze. U stanju sam da pisem i po 4 sata kada hocu. Kursevi su obicno bacanje para, barem moja drugarica koja je tamo otisla priznaje. Nista nije naucila. Sve se svodi na to da se bogati recnik a kako da se bolje bogati osim citanjem? Kroz citanje jednostavno vidis sta trebas da radis a sta nikako ne smes u knjizevnosti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.