Quantcast

Kupujem/Prodajem

gibica

Veoma poznat
Poruka
14.885
Ova tema je pre svega namenjena kolekcionarima koji kupuju/prodaju albume, slicice, figurice, makete...
Za sve ostalo postoji poseban pdf Mali oglasi.

Jedan korisnik moze da postavi maksimalno 3 oglasa (poruke) na jednoj strani.
Ponavljanje istog oglas na jednoj strani nije dozvoljeno.

Nemojte da otvarate slicne teme i da prodajte/kupujete slicice na ostalim temama jer su one namenjene iskljucivo za razmenu.

Poslednja izmena:

zoca 1

Početnik
Poruka
8
ej cao
trazim knjige-misterije sveta,tajne iscezlih civilizacija,dan kada su ucenjaci umirali,bermudski trougao....itd.sve vezano za taj smer.ako mozes nesto da mi nadjes ( ili slucajno vec imas nesto od toga )bio bih ti zahvalan.

IllyriaDuncan

Obećava
Poruka
66
Goscice, ti meni pomoze onda za boje, a evo ja sada malo vracam (i ostajem u dugu, ono me je spasilo)...dobru zicu (isprobano) mozes da nades u Kreative Hobby...imaju prodavnice u Bg, NS i Temerinu. Kontaktiraj me na pm, dacu ti vise podataka i cene.

pdjordje

Početnik
Poruka
4
Prodajem karte iz mog kompleta za generalne probe za finale i oba polufinala, po deklarisanoj ceni od samo 1.600 dinara po karti!

1. generalna proba 1.polufinala: 19.05.08. u 15h
2. generalna proba 1. polufinala 19.05.08. u 21h

1.generalna proba 2. polufinala 21.05.08. u 15h
3.generalna proba 2. polufinala 22.05.08. u 14h

1. generalna proba FINALA 23.05.08. u 15h
2. generalna proba FINALA 23.05.08. u 21h

060.7190.378

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.672
Panini album
Spanija 82 ........................100 evra
Francuska 84...................... 80 evra
popunjeni u super stanju!

Slicice duplikati Francuska 84 kom 10 din.

Metalni novcic AJAX - JUVENTUS Izdat povodom FINALA KUPA SAMPIONA 1973 U Beogradu .....30 evra.

Poslednja izmena:

skyblue

Početnik
Poruka
29
Prodajem ili razmenjujem slicice Panini fudbal za albume Argentina, Spanija, Meksiko, Italija, Francuska, Koreja Japan, Nemacka, EURO 84,88,96,2000,2004... povoljno! kontakt mail je sakupljaci2gmail.com .

karpos

Elita
Banovan
Poruka
24.672
Panini album Spanija 82 i Francuska 84 popunjeni kao novi .

Ulaznica Partizan Dinamo (z) na Marakani. Stare ulaznice FSJ.Prvo Srpsko kladjenje.

Metalni novcic izdat povodom KES u Beogradu 73 Juventus - Ajax.

Poslednja izmena:

zvecanac

Početnik
Poruka
2
Preko20godina bavim se izradom lutaka,suvenira i present poklona iz domena domace radinosti.Autor sam preko 50 modela i do sada sam ih na hiljade napravio.Resio sam da svoje radove svrstam u vise knjiga na ovu temu.
Uprvoj knjizi skola lutkarstva matlutke detaljno sam obradio 20 modela u slici i reci.
Kod nas i u svetu malo ima originalnih suvenira pa je pravi izazov baviti se dizajnom i izradom novih modernih suvenira ,koji sem etno teme mogu biti i suveniri za razne muzicke i sportske manifestacije.

Poslednja izmena od moderatora:

shellearts

Početnik
Poruka
10
Prodajem domaci sapun. Odlicno skida fleke, masne mrlje...a pre svega ima veoma dobro antibakterijsko dejstvo na kozu. Do sada se dobro pokazalo za otklanjanje problema gljivicnih oboljenja stopala, peruti, problem urastanja dlaka na sinusnom delu kod muskaraca, lisajeva...