Kupovina skejtborda

nisam, a ti?

koliko brzo se savladava ta veština?
Racunajuci na tvoje godine,bolje nemoj ni pocinjati.
Prvo,padovi sa njega su opasniji nego sa bicikla ili rolera (izlecu obe noge i pada se na ruke ili glavu,to ce ti potvrditi svako ko se bavi ekstremnim sportovima).Drugo,tesko je voziti ga,ako iole ozbiljno shvatas posao glupo je da dodjes sav zapenusao i znojav na posao.Trece, neozbiljno izgleda,a tebi je to kako sam shvatio jako vazno :).
Uzmi dobar bicikl, trotinet i sve ostalo zaista deluje sve samo ne za muskarca.
 
ne, postoje različite dužine skejta, pogledaj na kp. dečji modeli me ne zanimaju, ali ne bih ni neki glomazan i težak za nošenje
Znam da postoje, ali tebi kao pocetniku nije bitno. Vozio sam dve godine i mogu da ti kazem da karakteristike trenutno nisu bitne. Sada sam procitao komentar da si malo stariji? Padovi su gadni, sam skejt te zna opiciti kada ucis pocetne trikove. Ne znam kakav si sa koordinacijom, ali zahtevno je. Ja sam vozio od 14-16 bog zna kako sam padao, ali sam izvodio gluposti. Nezgodno je kada ucis, izgubis koordinaciju i padnes sa obe ruke na beton ili na ledja. Ostavi skejt kao hobi, a biciklom idi na posao. Nemoj one trotinete, voze ih muski, ali deluju pederski. Znalo se desiti da padnem na lakat pa krv krene da curi...
 
jesam stariji, imam 40 godina.
ma opušteno,
planiram da vozim oprezno i polako, nikakvo bahaćenje i piruete, samo je jedna nizbrdica problem, tu bih ga nosio.
ali dok ne probam neću znati da li mi ovo prevozno sredstvo leži, uzeću jedan od 3k i malo vežbati narednih dana, pa javljam utiske.

što se bajsa tiče, to vozim od detinjstva, najdalja relacija koju sam izvozio je oko 50km u jednom pravcu.
 
jesam stariji, imam 40 godina.
ma opušteno,
planiram da vozim oprezno i polako, nikakvo bahaćenje i piruete, samo je jedna nizbrdica problem, tu bih ga nosio.
ali dok ne probam neću znati da li mi ovo prevozno sredstvo leži, uzeću jedan od 3k i malo vežbati narednih dana, pa javljam utiske.

što se bajsa tiče, to vozim od detinjstva, najdalja relacija koju sam izvozio je oko 50km u jednom pravcu.
Idi u Dekatlon, tamo ih možeš sve probati. Za početnika su najlakši oni plastični od 60-70 cm
 

Back
Top