Quantcast

kupovina preko interneta

zavrnjel

Početnik
Poruka
2
pozdrav! izvadio sam pripejd karticu komercijalne banke sada trebam na nju uplatim novac da bih mogao da kupujem preko interneta pa me zanima ako je ono sto zelim da narucim u dolarima dali moram da uplatim u dolarima ili mogu u evrima hvala!

zavrnjel

Početnik
Poruka
2
znaci da ipak uplatim u dolarima? zani ma me samo jos nesto posto nikad do sada nisam kupovao preko interneta zanima me kako se placa postarina DHL Express-u dali isto preko kartice ili kuriru na ruke? kao i to koliko bih maksimalno mogao da platim postarinu? Hvala!

MisliM_StvaRnO

Primećen član
Poruka
849
znaci da ipak uplatim u dolarima? zani ma me samo jos nesto posto nikad do sada nisam kupovao preko interneta zanima me kako se placa postarina DHL Express-u dali isto preko kartice ili kuriru na ruke? kao i to koliko bih maksimalno mogao da platim postarinu? Hvala!
Zavisi odakle kupujes.Ako je domaci sajt onda verovatno imaju opciju placanja karticom,uplatnicom ili kuriru na ruke.Ako je strani sajt onda sigurno neces moci placati kuriru na ruke vec samo karticom ili paypal i slicno.
Tamo gde kupujes ce i pisati da li je postarina besplatna ili koliko kosta do Srbije.Naravno ti trebas da odaberes Srbiju prilikom registracije ili checkout-a da bi ti moglo sracunati.
na proizvode koji kostaju preko 50e ces morati platiti i carinu koliko te klepi nasa carina.A nije im strano ni da lupe carinu za proizvode koji kostaju manje od 50e.
Zasticeni beli medvedi,ne mozes im nista nego da platis.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.