Kupovina motora

Pilgrim

Domaćin
Poruka
3.150
Ovo ti je samo šminka medjutim ako želiš nešto tako uzmi,na tebi je.Problemi dolaze kasnije.Ja sam posedovao od Starih MZ-a do APN-a,Pitbike-ova.Yamaha XT 600 Maxi skutera itd. I Veruj mi nije mi žao što sam to ostavio.Naravno na tebi je ne želim te odgovarati ili nagovarati,ovo je samo moje lično iskustvo.
ma lagano, nisam jos nista odlucio... interesuje me iskustvo drugih, pocetnik sam :)

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.830
Ma troluje.
Ovamo kupio bi motor a kaci video sa motonezgodama.
Nema tu ni B od bajkera.
@lucky duki
Ne moras nekoga u nesto ubedjivati ako si ti pogresio.
Ja to tako vidim jer na bicikl sedam par puta godisnje a propustiti zabavu na motoru da ne spominjem.
Ides putem tvojih 60-70 a onda te oduva skuter i ostavbi te u prasini da je gutas.
Samo vozi to sto tebi odgovara ali mani se nabedjivanja drugih jer eto ja cu voziti dokle god mogu motor i imao sam padova pa opet vozim a zna se da bajkeri postoje koji su pali i koji ce da padnu. Nauka je samo u kontroli i da ne jurcas.
I ti da padnes sa tog bicikla sa 70 sta ce biti? Imas krila pa ces da izbegnes lom?
Isto ti je pao sa skutera,motocikla ili bicikla a s obzirom da bajker ima pravu kacigu a ti onu ćepicu na glavi kad padnes i ne daj Boze udaris glavom o ivicnjak sta mislis ko je zasticeniji a da ne spominjem moto opremu tj jaknu sa protektorima,pantalone i cizme.

Poslednja izmena:

Владан

Buduća legenda
Poruka
32.387
APN 4 ili automatik, ako si totalni pocetnik. Nista preko 125ccm i ne gledaj.
Ako hoces da ti pocetak bude i kraj -R6 je prava stvar za to. Zver koja ne izgleda tako, i nije za neiskusne, cak nije ni za neke iskusnije.

Ne zna se ko je gori, dal' motociklisti koji ne vode racuna ili vozaci koji ne umeju da gledaju u retrovizor.
Треба бити опрезан са куповином мопеда до 50 ццм, попут Томос АПН 6 и чујем неких аутоматика. Многи иду уместо жутих на беле таблице што аутоматски повлачи и другу ,већу категорију.Не може Б или АМ.

Мој Томос АПН6 је званично ишао 48 кмх , а да је ишао 45, било би жуте. Због 3кмх нисам хтео да полажем у ауто школи већу категорију...

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
21.738
Мој Томос АПН6 је званично ишао 48 кмх , а да је ишао 45, било би жуте. Због 3кмх нисам хтео да полажем у ауто школи већу категорију...
Mislim da je registracija na njemu takva zbog toga sto je registrovan na dve osobe, kao i TLS14.Gleda se kubikaza valjda, bar je tako bilo ranije.

Владан

Buduća legenda
Poruka
32.387
Mislim da je registracija na njemu takva zbog toga sto je registrovan na dve osobe, kao i TLS14.Gleda se kubikaza valjda, bar je tako bilo ranije.
Све зависи...имамо нпр новије Апн6 не знам од ког годишта, допис добили тех.прегл.иду 48кмх,старије генерације 45кмх они на жуте.:lol:
Говорим ти из личног искуства од пре неколико година..

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
21.738
Све зависи...имамо нпр новије Апн6 не знам од ког годишта, допис добили тех.прегл.иду 48кмх,старије генерације 45кмх они на жуте.:lol:
Говорим ти из личног искуства од пре неколико година..
Znaci nasli nacin da uzmu vise para.....

lucky duki

Primećen član
Poruka
717
Ma troluje.
Ovamo kupio bi motor a kaci video sa motonezgodama.
Nema tu ni B od bajkera.
@lucky duki
Ne moras nekoga u nesto ubedjivati ako si ti pogresio.
Ja to tako vidim jer na bicikl sedam par puta godisnje a propustiti zabavu na motoru da ne spominjem.
Ides putem tvojih 60-70 a onda te oduva skuter i ostavbi te u prasini da je gutas.
Samo vozi to sto tebi odgovara ali mani se nabedjivanja drugih jer eto ja cu voziti dokle god mogu motor i imao sam padova pa opet vozim a zna se da bajkeri postoje koji su pali i koji ce da padnu. Nauka je samo u kontroli i da ne jurcas.
I ti da padnes sa tog bicikla sa 70 sta ce biti? Imas krila pa ces da izbegnes lom?
Isto ti je pao sa skutera,motocikla ili bicikla a s obzirom da bajker ima pravu kacigu a ti onu ćepicu na glavi kad padnes i ne daj Boze udaris glavom o ivicnjak sta mislis ko je zasticeniji a da ne spominjem moto opremu tj jaknu sa protektorima,pantalone i cizme.
U pravu si imenjače što se tiče svega navedenog,iza mene je bajkerska karijera od oko blizu 40 god.(više-manje)i navozao sam se motora i motora u životu.Nije bilo lako doneti ovu odluku ali pomogao mi je baš ovaj bicikl.Ja ne vozim konstantno ovaj moj bicikl punom brzinom,prosečno oko 35km/h i svestan sam eventualnih posledica.Sa motorima nisam nikada divljao i opet desilo mi se 4 puta u karijeri bajkera da zavrsim na zemlji sa srećom uglavnom lakšim posledicama,jednom samo napukla rebra i teže oderotine.Zato i na biciklu oprez.Pozdrav!

Dule 021

Veoma poznat
Poruka
11.830
Ja sam padao vise puta i to nekoliko puta u mestu,jednom sam u voznji kloznuo kod Banja Luke i to sa maxi skuterom a jednom mi je kucka s autom uletela u traku i nisam imao gde nego u nju da raspalim. Zbog nje sam imao operaciju na glavi jer je vadjen hematom koji mi je pomerio desnu polovinu mozga za 1 cm.
I opet vozim i vozicu a kad vidim sic od bicikla nije mi dobro i mislim da cu da dobijem suljeve od njega.:D

Frederick_

Zainteresovan član
Poruka
340
Pretpostavljam sa nemas A kategoriju, tako da ti ne gine nesto do 49ccm :)

Uzmi bilo sta osim Kineza. Piaggio ili neki Japanac. Samo vidi da ti, u odnosu na tvoje gabarite, bude taman.
I to je to.

Ako ti se svidi, pa pozelis nesto jace i vece posle nekog vremena, onda ces morati i da polazes za A2 kategoriju, pa ces i kupiti motor u toj klasi. Tu preporucujem vec Honde, imaju odlicne masine do 50ks.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.