Kupovina knjiga- Online

mira82

Zainteresovan član
Poruka
327
Znam da ljudi koji zive u inostranstvu su zeljni srpske literature i mnogi kao i ja kupuju knjige online. Pisem ovo iz velikog revolta prema ljudima koji zloupotrebljavaju nasu nostalgiji!!
Naime, narucila sam 2 knige na sajtu www.dobra-knjiga.com jos pre skoro 2 meseca i uplatila isti dan.....pogadjate, knige mi jos uvek nisu stigle!
ali nije to najveci problem, vec ne kultura zaposlenih u toj knjizari/customer service!
Poslala sam 10 email pre nego sto sam dobila jedan odgovor nakon 20 dana, da nisu imali knjige na lageru i da su mi ih tek taj dan poslali. Ok, ja cekam i cekam.... knjiga i dalje nema.... posle 10 dana ja iznervirana ponovo pisem i lepo ih zamolim da mi posalju tracking number da vidim da se paket mozda nije izgubio ili sta ja znam...i pogadjate - naravno odgovora nema ni dan danas!!!
Ovo nije prvi put da mi se ovako nesto desi i pocinjem da se pitam zasto se uopste i mucim da kupim neke nase knjige kada u svetu postoji toliko mnogo dobrih autora???

Interesuje me da li jos neko ima slicno iskustvo?
Na kojim sajtovima vi kupijete knjige?

P.S. Poslednji put kada sam bila u Srbiji kupila sam preko 20 nasih knjiga. :D jer stvarno puno citam i volim da imam nase knjige.....
 
Nisam imala slicno iskustvo sa naucivanjem knjiga :) ali retko kad odem do neke nase prodavnice, agencije, restorana... skoro svaki put se iznenadim koliko bahatog sveta ima.

Inace radim isto sto i ti - kupim knjige kad odem u Beograd. Nekad mozes da nadjes nesto preko amazona, nisam probala tako da narucim nase knjige, ali mi deluje pouzdanije.

Nego potrazi po bibliotekama, iznenadices se sta sve od nasih knjiga mozes da procitas u Americi.
 
Poslednja izmena:
Nisam imala slicno iskustvo sa naucivanjem knjiga :) ali retko kad odem do neke nase prodavnice, agencije, restorana... skoro svaki put se iznenadim koliko bahatog sveta ima.

Inace radim isto sto i ti - kupim knjige kad odem u Beograd. Nekad mozes da nadjes nesto preko amazona, nisam probala tako da narucim nase knjige, ali mi deluje pouzdanije.

Nego potrazi po bibliotekama, iznenadices se sta sve od nasih knjiga mozes da procitas u Americi.

O da, imam jedna velika biblioteka u chicagu koja stvarno ima dosta nasih knjiga, ali ja zelim da imam nase knjige...a ne samo da ih procitam i vratim...
Ali definitivno posle ovog iskustva odustajem od online kupovine nasih knjiga.
 
Da li su ti poslali do sada?

Naručivao sam online u Srbiji. Znam da nje isto, ali problem je sličan. Isto mi tako nisu dugo slali. Ja njima slao elektronsku poštu, a oni ništa. Onda sam ih zvao telefonom i rekoše mi kako te knjige nema na lageru zato što je izdavač odavno rasprodao. Ali pare su odmah vratili, zato nisam ljut. :)
 

Back
Top