KULINARSKO ĆOŠE

Cao drustvo, samo da vam mahnem :bye:
Donela nam roda juce preslatku devojcicu, zove se Jovana i imamo 3260 i 50 cm..Krenuli od kuce u ponoc, stigli na betaniju u pola jedan a u 00:54 se vec porodila :) danas dosli kuci.....odosmo se maziti i ljubiti....a vama saljemo puno poljubaca :)
 
Dobro jutro :)
Nešto razmišljam, ova naša Lady ...brzo je pustili kući.Valjda znaju da žena ima posla oko torti,nema ona vremena za izležavanje po porodilištu :).
Kako nam je malena princeza? Da li si joj uključivala mikser za uspavljivanje? :D
 
Cao drustvo, samo da vam mahnem :bye:
Donela nam roda juce preslatku devojcicu, zove se Jovana i imamo 3260 i 50 cm..Krenuli od kuce u ponoc, stigli na betaniju u pola jedan a u 00:54 se vec porodila :) danas dosli kuci.....odosmo se maziti i ljubiti....a vama saljemo puno poljubaca :)

Kako si me obradovala, DIVNO!!! Danas mi nece niko pokvariti raspolozenje :super:
Svaka cast draga moja, kako si se samo brzo porodila, ma super!!!

Cestitam i zelim maloj princezi da uziva sa svojim ukucanima, samo da se mazi, mazi...

:vatromet: :orkestar:
 
Cao drustvo, samo da vam mahnem :bye:
Donela nam roda juce preslatku devojcicu, zove se Jovana i imamo 3260 i 50 cm..Krenuli od kuce u ponoc, stigli na betaniju u pola jedan a u 00:54 se vec porodila :) danas dosli kuci.....odosmo se maziti i ljubiti....a vama saljemo puno poljubaca :)
Divno! I što je sve lepo prošlo i što ste dobro i što je devojčica :heart: I što se zove Jovana :)
Neka nam je živa, zdrava i srećna... zajedno sa svima vama koji je volite!
 

Back
Top