Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

KULINARSKO ĆOŠE

ladyns

Aktivan član
Poruka
1.328
Dobro jutro i od mene, tj, nas, Joca i ja se druzimo i citamo vas....ovo ce biti neki mali haker, samo bi da gleda u kompjuter :) kod mene sve tortice gotove nocas i sad uzivam sa decom.....sad kad popijem kafu odoh oko rucka.....

natasha64

Aktivan član
Poruka
1.357
Dobar dan, kod mene tortica završena, čekam da dodju po nju. A čekamo GOSTE, dolaze nam kumovi od kuće. Biće prijatan, pomalo naporan vikend, ali biće SUPER. :vatromet::srecna: MM je već spremio šta će da :kuvar5: kad stignu gosti pa ćemo da se sladimo sa njegovim specijalitetima. :jede: Ja moram nešto slano da smislim da ispečem. :mesi:

s.and.i

Primećen član
Poruka
614
Ona sad ima 2 godine i 7 meseci i tatu trenutno ne sljivi 2% :) jos od kako smo bile u bolnici pre 20ak dana se vezala jos vise, pravi je mali krpelj postala :D
Mada, generalno je stvarno dobra, samo razmisljam, da je bila kao brat joj dok je bila bebica ni jednu tortu ne bih uspela da prodam :D

Jaca023

Elita
Poruka
15.519
Bar vece...
Vidim tema, deca i torte...moj stariji sin je imao 9g, a mladji nepune tri kada sam pocela da pravim torte...znaci posao, privatna radnja, da odmenim muza, pa kuci uvece na dekoracije i torte...i...pa tesko je bilo to moram reci, ali ljudi moji, tj zene, volja, volja cuda cini i sve se moze kad se hoce.
Tada vec nismo ziveli u zajednici sa svekrom i svekrvom, vec su se bili odselili, jao ludilo je bilo, ali eto istrajalo se...
E pitajte me sta jos radim sem sto kuckam?Pa nista, digla sve cetiri u vis i uzivam ovde sa vama...cmok

Jaca023

Elita
Poruka
15.519
Dobro jutarce.
Pavate?
Ja bogami odlalala posteno...
Hajde jedan pozdravcic uz kaficu...cmok
Good-Morning.jpg

Kata Sombor

Aktivan član
Poruka
1.042
Imate ljubac , drage moje ! Odoh kod svekrve i svekra na fiš paprikaš . Baš sam ga se uželela , nismo jeli od drugog Božića ( kod nas ima i prvi i drugi :zper: ) . A posle velika degustacija Zoja torte . Pravila sam je prvi put u životu . I nemojte biti zaprepašćene ... jednostavno niko nije tražio , pa se ja nisam ni trudila da pravim . Imam taj neki moj recept za čokoladnu tortu koji svi obožavaju ( kuckala sam ga tu negde ... ) , a sad mi dosadilo pa reko da probam konačno i ovu čuvenu tortu . Valjda će moji biti zadovoljni . Kao veliki čokoholičari , teško im je potrefiti da im bude potaman čokolade ... :zcepanje:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.