Kulinarsko ćoše

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo pozdravljam vas u ovaj lepi nedeljni dan.
Danas mi dolaza Ladysan i Tanjas pre podne. Jos nismo utanacili vreme pa ako je jos neka od vas u blizini neka zvrcne pa je dobrodosla. Ito jedno mini neobavezno druzenje, ali takva su najlepsa.
 
Eh, blago vama :(
Mi smo zavrsili jednu za BG, sada imamo jednu za Paracin, pa one bebice sto nose tortu, pa svadbena za veceras i da pripremim jednu za sutra za ukrasavanje....malo li je, kada sam neispavana (doduse spavali smo od 3 do 5 :D )...Samo jos do veceras, pa kada legnem da spavam....:whistling:
Krevete, moj krevete:heart:....
 
Rado carica si nema shta, svima zelim divan dan, kod nas je oblacno, bez sunca, ali meni to ne kvari raspolozenje, ruckic se privodi kraju, usput spremam po kuci, naspavala se ihahaj, zelim da se sve lepo odmorite, pa sutra idemo ispocetka, ljubim vas:cmok2::bye:
 
Eh, blago vama :(
Mi smo zavrsili jednu za BG, sada imamo jednu za Paracin, pa one bebice sto nose tortu, pa svadbena za veceras i da pripremim jednu za sutra za ukrasavanje....malo li je, kada sam neispavana (doduse spavali smo od 3 do 5 :D )...Samo jos do veceras, pa kada legnem da spavam....:whistling:
Krevete, moj krevete:heart:....

Čoveče, pa stvarno, kada vi ljudi spavate?:dontunderstand::think::sad2::eek: Mnogo vam se divim kad ovako stalno.... Pa još i razvozi naokolo:worth:
 
Jedno pitanjce.:roll: (Što se od mene može i očekivati.:whistling:)

U potrazi za što jeftinijim kompresorom,zapitaju mene zašto ja jednostavno ne kupim električni pištolj za farbanje,jer je to u stvari to,samo mnogo jeftinija varijanta.A ja ne znam šta da kažem.

Zna li neka od vas?
 
Danas sam imala jedno divno druzenje Sa Ladysan i Tanjoms. Eto upoznala sam jos jednu nasu clanicu. To je jedna jako draga osoba i nadam se da cemo u buducnosti imati priliku da se cesce sa njom druzimo i razmenjujemo iskustva.
O Tanjis ne treba da govorim, oni koji je znaju znaju kakva je. Snabdela sam je gomilom literature koju ce ona da razmenjuje i obecava nam CD-ove sa puno korisne literature.
Lepo smo se druzile, :pivce: i spominjale sve vas koje niste bile sa nama.
 
Eh, blago vama :(
Mi smo zavrsili jednu za BG, sada imamo jednu za Paracin, pa one bebice sto nose tortu, pa svadbena za veceras i da pripremim jednu za sutra za ukrasavanje....malo li je, kada sam neispavana (doduse spavali smo od 3 do 5 :D )...Samo jos do veceras, pa kada legnem da spavam....:whistling:
Krevete, moj krevete:heart:....

Pade mi na pamet, vise se ne sjecam iz koje serije - mislim da je bila neka sa vojnicima: "Oj, krevete, divna spravo, pozdravljam te zdravo, zdravo" :)

Svratih samo nakratko, da vidim sta se radi, pa evo i da se prijavim - da ne bude bas previse minusa ;)
 
Bas sam vam se uzelela! Ne znam da li sam ja vama nedostajala, ali vi meni definitivno jeste. Necu sad prepricavati, zasto me nije bilo dva meseca, zelim samo da vam kazem da sam samo jedan mali deo pogledala od onoga sto ste radile i sve je prelepo. Svima kojima sam propustila rodjendane, ovom prilikom cestitam i pozdravljam sve nove a posebno STARE CLANOVE. Sve vas ljubim.
 
Pozdrav cure moje.Draga Carli jako si me obradovala i da ti nije palo na pamet da nas ostavljas na tako dug period.
Moj dan jos nije gotov i dok se kora susi a filovi hlade,dotrcala sam na brzinu da vas obidjem.Kod mene je ovih dana pun gas.Danas ceo dan puna kuca,jutros sam zavrsavala moju prvu 3D tortu od plazme(za sina) i srecna sam sto je sve ispalo kako treba.Mada nisam mislila da ce biti tako,jer je kod nas sinoc bilo nevreme i pola noci nismo imali struje!?!?Jos sutra da odradim slavu pa dan odmora,a onda nova tura za svadbu za subotu.
Zadovoljnoj Domacici cu se truditi da se raspitam sutra za pistolj,mada ja prvi put cujem za to,iako sam okruzena majstorima,raznih zanata!
 
Zna li neko nešto o farbanju pomoću električnog pištolja?:rtfm:
Te pištolje koriste majstori koji farbaju npr.automobile, limariju,neke vece povrsine i nemoj bacati pare jer je kod njih prevelika dizna,prskaju u kapljicama,razliva se boja.Za torte ti treba nesto finije.Poslusaj ove zenice koje imaju iskustva i vec su pisale gde su nabavile svoje kompresore i "pistolje".
 
Jedno pitanjce.:roll: (Što se od mene može i očekivati.:whistling:)

U potrazi za što jeftinijim kompresorom,zapitaju mene zašto ja jednostavno ne kupim električni pištolj za farbanje,jer je to u stvari to,samo mnogo jeftinija varijanta.A ja ne znam šta da kažem.

Zna li neka od vas?
Električni pištolj radi pod mnogo većim pritiskom, neprecizan je, širokog mlaza i nije za taj posao. verovatno bi oduvao celu tortu ;).
Inače služi za farbanje većih površina tipa nameštaja, vrata, automobila...
Evo muški deo suflira da kompresor za farbanje torte potražiš u radnjama gde se prodaje modelarski pribor (ima jedna u pasažu u Makedonskoj ulici, jedna je u uličici koja ide levo iz Maksima Gorkog ili Centar za vazduhoplovno modelarstvo Timočka 18... to mu je prvo palo na pamet, ako ne nađeš - javi pa da tražimo dalje.)
Ako imaš nekog veštog majstora pri ruci, dobar kompresor za te stvari može se napraviti od frižiderskog kompresora (koji je izuzetno tih, zgodan za podešavanje i cela operacija je jeftina i brza)
 
Poslednja izmena:
Samo da vas sve pozdravim :heart:

evo baš skenirammmmmmmmmmm:zper:
što se kompresora tiče pa majstori za popravku frižidera bi trebali to da znaju.
Imaš kod zlatne koke na sajtu opis kako se kompresor sredjuje za rad ,pa pokaži
samo majstoru trebao bi to da zna da odradi.

Btw 3 novembra organizujemo tetka Ira i ja odlazak u Rumu na vašar pa ko je raspoložen
:lol: za putešestvije
 
E, jednom i ja da vam poželim dobro jutro!
S tom razlikom što ja još nisam ni legla... sređivala malo kuću... moguće je da se mama danas vrati iz bolnice, pa da ne mora ponovo nazad - od onolikog haosa :roll:.
Ostalo mi još kupatilo... i taman će biti vreme za posao. :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top