Kula Beograd

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.671
Jednu su hteli na Bezanijskoj Kosi,pa se narod pobunio
Većinu planiraju na N.Beogradu .Za jednu se priča da će biti na ulazu u Č.Padinu iz pravca Zarkova.
Иди бре, препаде ме... као да си написала "биће шест кула у Превари на води"...

Што се тиче кула по другим местима - једну код Ерпорт ситија већ имамо.
Колико се сећам, давно беше, требало би барем још два комада да имамо у близини Арене, као и још пар код хотела Југославија.

Ти помињеш још неке, видећемо.

Још пре 15 година је постојао некакав Делтин план да направи неко чудо на аутокоманди, не сећам се да ли са кулом или без.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
90.065
mogli su po ugledu na svetske gradove neku drugaciju kuli lepšu sa vise smisla.ovako kako neko rece kao lopata je ili kao mikrofon i slicno
moze primer neke kule sa vise smisla?

meni je kula skroz cool.
a i vama bi bila da nema pozadinske price oko bgdH2O

reci sta ovde nije lepo?

DSC_0881.JPG

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.671

meni je kula skroz cool.

reci sta ovde nije lepo?

Pogledajte prilog 1205456
Ако се не може објаснити да поглед са Калемегдана не треба да буду стаклене солитерчине... Онда немам шта да објашњавам.

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
277.554

meni je kula skroz cool.

reci sta ovde nije lepo?

Pogledajte prilog 1205456
vec sam pisala.. zgrade na beogradu na vodi su ok.. meni smeta samo kula koja mi se arhitektonski ne svidja
ukusi i estetika su razliciti od osobe do osobe ..tebi se svidja ..meni ne i to je obrazloženje

kula u beogradu na vodi mi se ne svidja

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.671
I zasto ova vlast ima toliku potrebu da ubedi gradjane kako je BG na Vodi nesto sto je bilo od nacionalnog znacaja ...
Зато што су толико тога набили у Београд, као да Београду треба помоћ - а Београд треба само оставити на миру. Треба донети добре законе и прописе, а не сипати толике државне паре у приватне инвестиције по Београду.
Да су исто уложили у ГСП, имали бисмо летеће аутобусе... Или барем канализацију у Борчи.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.671
i bre..kako ne vidis tu finu liniju flasolikog oblika zabodenog naopako u zemlju..i bre al si cudna :D
Ја се буним због претварања европске културе у пустињску - што теби не смета. Њима је било шта ново добро, јер им је пејзаж иначе састављен од само две ствари - песка и неба.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
90.065
vidis koliko nemas pojma
znas kako izgleda trzni centar u omanu?

isto kao i sve zgrade spolja a iznutra najmoderniji.

ja sam za to i kod nas..sta je rajiceva u staklu, celiku i betonu?.trebala je da izgleda kao i zgrade okolo..sa fasadom sa nekim decacima i devojcicama..sa reljefom... sa radom da se uklopi u okolinu a neka unutra rade sta zele.

tako je trebala i palilulska pijaca da izgleda a ne sto izgleda na spejs satl.

ali ove nase zabole da ocuvaju izgled grada

sto se tice beograda na vodi..tamo je bilo - nista
zaraslo korenje..koliko puta si se prosetao onuda?
smem da se kladim nikad osim ako nisi neki put samo biciklistickom stazom prosao..a sta je sa ostatkom povrsine..tamo nisi ni smeo da zalazis..
sad se smem kladiti da si vise puta bio dole nego ikad pre od rodjenja.
bgH2O je otvorio taj deo grada i ja nemam nijednu zamerku za njega..milion puta je lepse i bolje nego kako je bilo.

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
42.671
vidis koliko nemas pojma
znas kako izgleda trzni centar u omanu?

isto kao i sve zgrade spolja a iznutra najmoderniji.

ja sam za to i kod nas..sta je rajiceva u staklu, celiku i betonu?.trebala je da izgleda kao i zgrade okolo..sa fasadom sa nekim decacima i devojcicama..sa reljefom... sa radom da se uklopi u okolinu a neka unutra rade sta zele.

tako je trebala i palilulska pijaca da izgleda a ne sto izgleda na spejs satl.

ali ove nase zabole da ocuvaju izgled grada

sto se tice beograda na vodi..tamo je bilo - nista
zaraslo korenje..koliko puta si se prosetao onuda?
smem da se kladim nikad osim ako nisi neki put samo biciklistickom stazom prosao..a sta je sa ostatkom povrsine..tamo nisi ni smeo da zalazis..
sad se smem kladiti da si vise puta bio dole nego ikad pre od rodjenja.
bgH2O je otvorio taj deo grada i ja nemam nijednu zamerku za njega..milion puta je lepse i bolje nego kako je bilo.
Само си грешке набројао, ниједан добар пример.

Превара отворила нешто? А шта то? Да није поглед? Нешто ће видети само први ред окренут ка реци, остали ће да виде шипак.
Гледано са друге обале, солитерчине су дупло више од старе линије хоризонта.
Чак и "ниски" тржни центар заклања Храм Светог Саве.

Башка што је кула заобљена, па мож' да те гађа одбљесак сунца малтене где год да си.

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
90.065
Само си грешке набројао, ниједан добар пример.

Превара отворила нешто? А шта то? Да није поглед? Нешто ће видети само први ред окренут ка реци, остали ће да виде шипак.
Гледано са друге обале, солитерчине су дупло више од старе линије хоризонта.
Чак и "ниски" тржни центар заклања Храм Светог Саве.

Башка што је кула заобљена, па мож' да те гађа одбљесак сунца малтене где год да си.
ti mi jos nisi odgovorio koliko puta si sad bio dole a koliko puta ranije?
ne moras ni da odgovris jer obojica znamo da pre nisi ni isao dole jer nije bilo nicega a sad ides da se prosetas jer je urbano.

o kakvom crnom pogledu pricas?
vec sam kacio fotke ranije, ne teraj me da ih trazim opet.. ranije je tu bio nasip..gomila peska, zbunja, travuljine, pasa lutalica, nicega a sad lepo setaliste..potpuno drugi izgled

i dokle vise da se iz nekog ugla ne vidi hram..pa hram se ne vidi sa druge strane skoro uopste pa nista..najbolje porusi ceo beograd da bude u ravni hrama

i nikad mi nisi rekao a pitrao sam te ranije..da li bi rado srusio svoju zgradu jer zaklanja pogled na reku?
licemerno je ovo sta pricas..sa jedne strane tvoja zgrada je super..a sto na dorcolu stoji kao djoka kad vidi dobru zensku to ti ne smeta jer zivis u njoj i ne pada ti napamet da odes iz nje.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.