Kukavica kuka, vec mi je od tioga muka

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
16.002
Sinoc sam imala nastup u kafani. Bilo je fino. Mnogi moji fanovi su bili u publici. Moj decko nije bio, jer "ne voli narodnu muziku", mada mislim da on ne voli muziku uopste, jer samo slusa onu klasicnu muziku i operu, ono dranje, a i ja pevam i operu i sviram sintisajzer, pa ne vredjam druge vrste muzike.
U pazu, dok je pegvala moja koleginica, prisao mi je jedan moj drug. On se lozi na mene, ali zna da imam decka, pa se drzi na distanci. CIm sam ga pitala kako je, odmah je poceo nesto da kuka. Ne podnosim kada neko kuka, a vidim i da ovde ljudi nesto dave i smaraju. Stalno ime nesto fali. Ja sam njemu rekla da razumem da mu je tesko u zivotu, ali i da i ja imam mnogo ozbiljnije probleme, nego sto su te njegove gluposti sa posla, sto izdrzava nepokretne roditelje i mladju sestru. Sta ja sada tu treba da radim, kada sam i ja u problemima do guse. Ne znam na koju cu stranu, sto kazu nasi stari "ne znam, gde sam suplja." Moram da se borim na vise frontova, da sacuvam vezu, da ostanem prijateljica sa bivsim deckom, koji hoce nesto vise, a moj sadasnji decko mi obavezno kaze, kako ne misli da se zeni, a ni da moj bivsi ne misli da se zeni, onda izdaja drugarice, nisam isla na normalan odmor preko tri meseca. Ovo sada na Barbados ne racunam, jer sam bezala od problema. Onda me progoni sin od bivseg decka, koji je deformisan od debljine i kojem ce za par godina trebati kran da ga uvuce u gace. I da vam, ne pricam sve sat me muci, pa nikada ne kukam i ne zalim. Stojicki podnosim strelice zivota, kao sveti Sebastijan.
Sta mislite o tome kada vam neko kuka o svom zivotu?
 
Meh..
Recimo da jednom mogu saslušati.
Možda i dva puta.
Ali sve preko toga, ako se iskaže kao čisto prenemaganje - begam i baš me briga.
Ne volim ljude koji neprekidno dave kako im nešto ne odgovara i kako ko zna čim nisu zadovoljni.
Ćuti i plivaj ili menjaj.
Al' samo umukni više.
Pevačice, skroz si valjana.
 
Sinoc sam imala nastup u kafani. Bilo je fino. Mnogi moji fanovi su bili u publici. Moj decko nije bio, jer "ne voli narodnu muziku", mada mislim da on ne voli muziku uopste, jer samo slusa onu klasicnu muziku i operu, ono dranje, a i ja pevam i operu i sviram sintisajzer, pa ne vredjam druge vrste muzike.
U pazu, dok je pegvala moja koleginica, prisao mi je jedan moj drug. On se lozi na mene, ali zna da imam decka, pa se drzi na distanci. CIm sam ga pitala kako je, odmah je poceo nesto da kuka. Ne podnosim kada neko kuka, a vidim i da ovde ljudi nesto dave i smaraju. Stalno ime nesto fali. Ja sam njemu rekla da razumem da mu je tesko u zivotu, ali i da i ja imam mnogo ozbiljnije probleme, nego sto su te njegove gluposti sa posla, sto izdrzava nepokretne roditelje i mladju sestru. Sta ja sada tu treba da radim, kada sam i ja u problemima do guse. Ne znam na koju cu stranu, sto kazu nasi stari "ne znam, gde sam suplja." Moram da se borim na vise frontova, da sacuvam vezu, da ostanem prijateljica sa bivsim deckom, koji hoce nesto vise, a moj sadasnji decko mi obavezno kaze, kako ne misli da se zeni, a ni da moj bivsi ne misli da se zeni, onda izdaja drugarice, nisam isla na normalan odmor preko tri meseca. Ovo sada na Barbados ne racunam, jer sam bezala od problema. Onda me progoni sin od bivseg decka, koji je deformisan od debljine i kojem ce za par godina trebati kran da ga uvuce u gace. I da vam, ne pricam sve sat me muci, pa nikada ne kukam i ne zalim. Stojicki podnosim strelice zivota, kao sveti Sebastijan.
Sta mislite o tome kada vam neko kuka o svom zivotu?

Znas ti to i bolje :D
 
Znas ti to i bolje :D

Ja se ovde ne takmicim, vec izlazem konkretne probleme. Ja nisam ovde dosla da se glupiram, vec ozbiljno pricam.

Meh..
Recimo da jednom mogu saslušati.
Možda i dva puta.
Ali sve preko toga, ako se iskaže kao čisto prenemaganje - begam i baš me briga.
Ne volim ljude koji neprekidno dave kako im nešto ne odgovara i kako ko zna čim nisu zadovoljni.
Ćuti i plivaj ili menjaj.
Al' samo umukni više.
Pevačice, skroz si valjana.

Hvala.
 
Sinoc sam imala nastup u kafani. Bilo je fino. Mnogi moji fanovi su bili u publici. Moj decko nije bio, jer "ne voli narodnu muziku", mada mislim da on ne voli muziku uopste, jer samo slusa onu klasicnu muziku i operu, ono dranje, a i ja pevam i operu i sviram sintisajzer, pa ne vredjam druge vrste muzike.
U pazu, dok je pegvala moja koleginica, prisao mi je jedan moj drug. On se lozi na mene, ali zna da imam decka, pa se drzi na distanci. CIm sam ga pitala kako je, odmah je poceo nesto da kuka. Ne podnosim kada neko kuka, a vidim i da ovde ljudi nesto dave i smaraju. Stalno ime nesto fali. Ja sam njemu rekla da razumem da mu je tesko u zivotu, ali i da i ja imam mnogo ozbiljnije probleme, nego sto su te njegove gluposti sa posla, sto izdrzava nepokretne roditelje i mladju sestru. Sta ja sada tu treba da radim, kada sam i ja u problemima do guse. Ne znam na koju cu stranu, sto kazu nasi stari "ne znam, gde sam suplja." Moram da se borim na vise frontova, da sacuvam vezu, da ostanem prijateljica sa bivsim deckom, koji hoce nesto vise, a moj sadasnji decko mi obavezno kaze, kako ne misli da se zeni, a ni da moj bivsi ne misli da se zeni, onda izdaja drugarice, nisam isla na normalan odmor preko tri meseca. Ovo sada na Barbados ne racunam, jer sam bezala od problema. Onda me progoni sin od bivseg decka, koji je deformisan od debljine i kojem ce za par godina trebati kran da ga uvuce u gace. I da vam, ne pricam sve sat me muci, pa nikada ne kukam i ne zalim. Stojicki podnosim strelice zivota, kao sveti Sebastijan.
Sta mislite o tome kada vam neko kuka o svom zivotu?

Da si psihopata to je evidentno,i zaista za tvoje dobro,idi kod psihijatra,ali predpostavaljam da bi se i on nalozio na tebe,i da se razilazi sa zenom :rotf:
Ozbiljno potrazi strucnu pomoc,jer ti je preko potrebna.

:bye:
 
Sinoc sam imala nastup u kafani. Bilo je fino. Mnogi moji fanovi su bili u publici. Moj decko nije bio, jer "ne voli narodnu muziku", mada mislim da on ne voli muziku uopste, jer samo slusa onu klasicnu muziku i operu, ono dranje, a i ja pevam i operu i sviram sintisajzer, pa ne vredjam druge vrste muzike.
U pazu, dok je pegvala moja koleginica, prisao mi je jedan moj drug. On se lozi na mene, ali zna da imam decka, pa se drzi na distanci. CIm sam ga pitala kako je, odmah je poceo nesto da kuka. Ne podnosim kada neko kuka, a vidim i da ovde ljudi nesto dave i smaraju. Stalno ime nesto fali. Ja sam njemu rekla da razumem da mu je tesko u zivotu, ali i da i ja imam mnogo ozbiljnije probleme, nego sto su te njegove gluposti sa posla, sto izdrzava nepokretne roditelje i mladju sestru. Sta ja sada tu treba da radim, kada sam i ja u problemima do guse. Ne znam na koju cu stranu, sto kazu nasi stari "ne znam, gde sam suplja." Moram da se borim na vise frontova, da sacuvam vezu, da ostanem prijateljica sa bivsim deckom, koji hoce nesto vise, a moj sadasnji decko mi obavezno kaze, kako ne misli da se zeni, a ni da moj bivsi ne misli da se zeni, onda izdaja drugarice, nisam isla na normalan odmor preko tri meseca. Ovo sada na Barbados ne racunam, jer sam bezala od problema. Onda me progoni sin od bivseg decka, koji je deformisan od debljine i kojem ce za par godina trebati kran da ga uvuce u gace. I da vam, ne pricam sve sat me muci, pa nikada ne kukam i ne zalim. Stojicki podnosim strelice zivota, kao sveti Sebastijan.
Sta mislite o tome kada vam neko kuka o svom zivotu?

Nema priliku da to ucini, jer nestanem pre nego sto zavrsi recenicu:lol:
Ovo nije bas saosecajno, znam...ali eto tebe mogu da slusam:D

Izuzimam ljude koji su zaista doziveli neku tragediju - njih cu uvek saslusati..ali ono klasicno zensko kukanje..ili prikriveno musko kukanje..preskacem kako znam i umem.
Mislim da je to nepristojno, ai ne volim zrtve...jer na kraju ce onaj ko ih strpljivo slusa zavrsiti u jednoj od njihovih zalopojki.;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top