Moderna Pevacica
Elita
- Poruka
- 16.002
Sinoc sam imala nastup u kafani. Bilo je fino. Mnogi moji fanovi su bili u publici. Moj decko nije bio, jer "ne voli narodnu muziku", mada mislim da on ne voli muziku uopste, jer samo slusa onu klasicnu muziku i operu, ono dranje, a i ja pevam i operu i sviram sintisajzer, pa ne vredjam druge vrste muzike.
U pazu, dok je pegvala moja koleginica, prisao mi je jedan moj drug. On se lozi na mene, ali zna da imam decka, pa se drzi na distanci. CIm sam ga pitala kako je, odmah je poceo nesto da kuka. Ne podnosim kada neko kuka, a vidim i da ovde ljudi nesto dave i smaraju. Stalno ime nesto fali. Ja sam njemu rekla da razumem da mu je tesko u zivotu, ali i da i ja imam mnogo ozbiljnije probleme, nego sto su te njegove gluposti sa posla, sto izdrzava nepokretne roditelje i mladju sestru. Sta ja sada tu treba da radim, kada sam i ja u problemima do guse. Ne znam na koju cu stranu, sto kazu nasi stari "ne znam, gde sam suplja." Moram da se borim na vise frontova, da sacuvam vezu, da ostanem prijateljica sa bivsim deckom, koji hoce nesto vise, a moj sadasnji decko mi obavezno kaze, kako ne misli da se zeni, a ni da moj bivsi ne misli da se zeni, onda izdaja drugarice, nisam isla na normalan odmor preko tri meseca. Ovo sada na Barbados ne racunam, jer sam bezala od problema. Onda me progoni sin od bivseg decka, koji je deformisan od debljine i kojem ce za par godina trebati kran da ga uvuce u gace. I da vam, ne pricam sve sat me muci, pa nikada ne kukam i ne zalim. Stojicki podnosim strelice zivota, kao sveti Sebastijan.
Sta mislite o tome kada vam neko kuka o svom zivotu?
U pazu, dok je pegvala moja koleginica, prisao mi je jedan moj drug. On se lozi na mene, ali zna da imam decka, pa se drzi na distanci. CIm sam ga pitala kako je, odmah je poceo nesto da kuka. Ne podnosim kada neko kuka, a vidim i da ovde ljudi nesto dave i smaraju. Stalno ime nesto fali. Ja sam njemu rekla da razumem da mu je tesko u zivotu, ali i da i ja imam mnogo ozbiljnije probleme, nego sto su te njegove gluposti sa posla, sto izdrzava nepokretne roditelje i mladju sestru. Sta ja sada tu treba da radim, kada sam i ja u problemima do guse. Ne znam na koju cu stranu, sto kazu nasi stari "ne znam, gde sam suplja." Moram da se borim na vise frontova, da sacuvam vezu, da ostanem prijateljica sa bivsim deckom, koji hoce nesto vise, a moj sadasnji decko mi obavezno kaze, kako ne misli da se zeni, a ni da moj bivsi ne misli da se zeni, onda izdaja drugarice, nisam isla na normalan odmor preko tri meseca. Ovo sada na Barbados ne racunam, jer sam bezala od problema. Onda me progoni sin od bivseg decka, koji je deformisan od debljine i kojem ce za par godina trebati kran da ga uvuce u gace. I da vam, ne pricam sve sat me muci, pa nikada ne kukam i ne zalim. Stojicki podnosim strelice zivota, kao sveti Sebastijan.
Sta mislite o tome kada vam neko kuka o svom zivotu?




