kukam a necu

je l vam se desilo kukate i kukate i tuzni ste npr ili besni
i onda dodje neko i ponudi vam resenje, i to jeste resenje a vi znate da je to, ali nije nesto sto ste zamisljali da jeste, npr kukate
"jao sto mi smeta pushenje" i neko vam kaze "pa smanji?" i vi se naljutite
ali znate i da je on u pravu tako da vam je i pokvario kukanje, i dao resenje, ali sad hocete da ga zadavite

sta radite onda
u stvari verovanto postoji odgovor koji vas smirio kao kad dodje mama kod deteta :D ali najcesce taj odgovor je redak ili sta znam nije to to

e naravno ne morate da kukate ali nekako volite to, dok kukate osecate se kao da resavate svet a i muci vas mada i intelektualizacija ga kvari

Navela si banalan primer a onda se svi uhvatiše za cigarete.
Medjutim, poenta je nešto drugo. Hoću kažem cigarete kao primer nisu razlog za kuknjavu
Čak ti ni ne treba savet - jednostavno je dovoljno da se iskukaš

Razlog za opisanu situaciju znam ali ostavljam forumašima da divane o duvanu
a stvar je u indirektnoj refleksiji drugog problema, cigarete mogu da budu samo jedan mali učesnik u problemu a nisu one krivac :D
 
ma nisi ruzna, nego nemas odgovarajucu frizuru i ne sminkas se.

ali meni je sad ovako ok tj ok u nekim situacijama nije
ali u nekima jeste sta znam
:I
onako kao npr kad bi se druzio sa narkomanima i ti bio narkoman i nije te sramota ali desi se povremeno da moras medju obicne ljude i onda te oni zezaju da si narkoman, ako si onako polutan ni tamo ni vamo onda ce da te boli
i kad se vratis medju svoje narkomane secas se kako su te ovi zezali i nigde ti ne valja


tj nemam pojma o narkomaniji ali recimo neki crni bizaran svet ok izvinite koji imaju pojma
 
:eek: zasto ovako pises tj.mislis o sebi? (mislila bih da je ironija, ali po tvom nacinu pisanja inace ispada da nije...)

pa zato sto pisem kompleksne stvari koje imaju logicke rupe i nemaju smisla, ok to je neki brainstorming ali je i nerazumljiv
mozda je to moj nacin neki kako funkcionisem ali znam da mi se desavalo da se pojavi neka zloba ispod ok
 
pa zato sto pisem kompleksne stvari koje imaju logicke rupe i nemaju smisla, ok to je neki brainstorming ali je i nerazumljiv
mozda je to moj nacin neki kako funkcionisem ali znam da mi se desavalo da se pojavi neka zloba ispod ok

Ja sam iskreno rekla da bih volila razumjeti jer se kroz izreceno provlaci nesto sto mi je zanimljivo, ali ne mogu pohvatati bit. Ali ok, to je tvoj nacin. :)
 
Navela si banalan primer a onda se svi uhvatiše za cigarete.
Medjutim, poenta je nešto drugo. Hoću kažem cigarete kao primer nisu razlog za kuknjavu
Čak ti ni ne treba savet - jednostavno je dovoljno da se iskukaš

Razlog za opisanu situaciju znam ali ostavljam forumašima da divane o duvanu
a stvar je u indirektnoj refleksiji drugog problema, cigarete mogu da budu samo jedan mali učesnik u problemu a nisu one krivac :D

ma ok ovde su cigarete samo primer nista vishe
u stvari ti hoces kukanje i kontakt neko prihvatanje a da ne platish ... pa ako nisi lep onda da bar pevash kao dobra pevaljka
ok resheno
 
istovremeno mogu da kliknem i krenem da manipulisem kao da sam neki hitler
e pa da valjda ne mogu onda me neko sprechi nego manjak discipline ali sad bi me ona uzasnula
i tako o cemu se radi, nije ovo o meni : (((
 
ko oženi pevačicu opština ga sahranjuje

kakva je to prica uopste : II
ovo sad razumem kad gomila izmlati nekog iz uzitka ili siluje i onda se povuce i cute o tome razumem uzitak ? ?:I
a sta kad si s druge strane : ))
e nisam nikakva pevachica to je bar dobro. volela bih da sam neko drugi da nisam ni u toj ulozi
ebala vas moja slika terajte se
 

Back
Top