Quantcast

Kuhinjskim nožem na organ...

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
36.307
Odsekao sebi penis i završio na psihijatriji

08.03.2011. - 01:14
Beograđanin D. M. (56), koji je kuhinjskim nožem sebi odsekao polni organ u noći između subote i nedelje, prebačen je juče u specijalnu bolnicu za psihijatrijske bolesti „Dr Laza Lazarević”.

NOŽ - Nakon što je iskasapio penis, nesrećni čovek je pokušao da zaustavi obilno krvarenje, ali kada je uvideo da to ne može sam da uradi, istrčao je u hodnik zgrade u kojoj živi u Dobrinovićevoj ulici na Banovom brdu, gde ga je pronašao komšija.
Odmah je alarmirana Hitna pomoć, pa je D. M. najpre prebačen u Urgentni centar, a zatim i operisan na Odeljenju urologije u KBC „Dragiša Mišović”.
- Hirurški njegovo stanje je dobro i stabilno. Prebačen je u drugu zdravstvenu ustanovu, u bolnicu „Dr Laza Lazarević”, gde će nastaviti lečenje - kaže za „24 sata” dr Radisav Šćepanović, direktor KBC „Dragiša Mišović”.
Kako kažu komšije, D. M., koji je radio kao poštar, psihički je oboleo nakon što su mu za kratko vreme, pre devet godina, preminule žena i rođena sestra. Komšije, sa kojima je bio u dobrim odnosima, kažu da je on već jednom pokušao da se ubije tako što je sebi zario nož u grudi, ali da ga je spasla Hitna pomoć.
Posle toga se lečio, ali to nije pomoglo.
--------------------------------------------------------------------------

Ne znam dal' mi žalije, il' mi "smešnije" :neutral:
Ali ipak treba imati jaja da kreneš na svoj glavni adut...Ili da budeš lud do jaja.

http://www.24sata.rs/vesti.php?id=91159

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
36.307
Zanimljivosti • 22:30 • 13. 04. 2011.
Zbog zlostavljanja šefu odsekla penis

Služavka iz Etiopije odlučila je da kazni svog gazdu i osveti mu se za zlostavljanje i maltretiranje tako što mu je odsekla polni organ, saopštila je policija Dubaija, gde se i odigrala ova "osveta".

Policija je saopštila da su primili poziv Hitne pomoći da izađu na lice mesta, gde su zatekli starijeg čoveka u lokvi krvi. Prema njegovom svedočenju, služavka je odlučila da mu "presudi" tako što je uzela kuhinjski nož i odsekla polni organ, kažu u policiji. "Mi smo saslušali služavku, koja kaže da ju je gazda maltertirao i zlostavljao. Na dan ovog nemilog incidenta, on je tražio da ga izmasira. Nju je to razljutilo, otišla je u kuhinju, uzela nož i napala ga", kaže zvaničnik policije u Dubaiju. Protiv nje je podignuta optužnica za napad i biće joj suđeno.

Inače, ovo nije prvi put da se nešto slično dešava u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Naime, za bogate poslodavce rade milioni stranih radnika, uglavnom Azijata, koji su izloženi svakodnevnom maltretiranju, jer moraju da izvršavaju razne hirove svojih poslodavaca.
Udruženje za zaštitu prava radnika do sada je prijavilo na stotine slučajeva maltretiranja pomoćnog osoblja, zbog čega se Dubai našao na udaru kritike svetskih medija, koji su to okarakterisali savremenim ropstvom.

Prema najnovijim podacima, čak 50 služavki koje rade u Dubaiju svaki mesec se javi svojim ambasadama, žaleći se na maltretiranje poslodavaca. Jedan od velikih problema je i to što služavke ne dobijaju redovnu platu, a uz to su svakodnevno izložene psihičkom i fizičkom maltretiranju, neretko i silovanju.

http://www.021.rs/Info/Zanimljivosti/Zbog-zlostavljanja-sefu-odsekla-penis.html

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.