КУДА ИДЕ ОВА СРБИЈА?????????

rasa28

Obećava
Poruka
79
Шта се дешава у овој земљи више, све је поремећено, ко има новац тај не одговара за ништа, ми чак напредујемо ка Европској унији тако кажу наши званичници, а Србија на рубу пропасти!
1. Цеца се нагодила са како је хтела
2. Нападају Саву Милошевића због изјаве да у Српском фудбалу има намештања а то знају мала деца
3.Хапсе Србе и желе да их изручују Хрватима само да би се додоворили Европи,
И тако даље а ми Срби све луђи!
И куда то иде оваква Србија???????????
 
Шта се дешава у овој земљи више, све је поремећено, ко има новац тај не одговара за ништа, ми чак напредујемо ка Европској унији тако кажу наши званичници, а Србија на рубу пропасти!
1. Цеца се нагодила са како је хтела
2. Нападају Саву Милошевића због изјаве да у Српском фудбалу има намештања а то знају мала деца
3.Хапсе Србе и желе да их изручују Хрватима само да би се додоворили Европи,
И тако даље а ми Срби све луђи!
И куда то иде оваква Србија???????????

Ide na to da nestanu obicni ljudi a da ostanu samo goMna.
 
Treba se prilagoditi. Ne dozvolite da vam svakodnevne budalastine oduzimaju energiju i vreme. Ne treba biti ravnodusan ali se ne treba previse ni trositi. U ovom trenutku nije moguce napraviti jeku senzacionalnu promenu. Mislite na to kako sto lakse da i kvalitetnije da zivite,od kidanja nema leba.

PS: Sa konstatacijom se potpuno slazem,idemo tamo gde ne treba.
 
Tako je to u takozvanoj demokratskoj državi gde se sve radi na O-RUK i na ono čuveno HOĆEMO LI !

A bez plana i programa, bez vizija o budućnosti i razvoju i ono što je najvažnije bez mozga.

Svi zajedno što sebe zovu demokratama da seberu ono sive mase što imaju u glavi bilo bi dovoljno tek za jednog kapucinera.
 
Treba se prilagoditi. Ne dozvolite da vam svakodnevne budalastine oduzimaju energiju i vreme. Ne treba biti ravnodusan ali se ne treba previse ni trositi. U ovom trenutku nije moguce napraviti jeku senzacionalnu promenu. Mislite na to kako sto lakse da i kvalitetnije da zivite,od kidanja nema leba.

PS: Sa konstatacijom se potpuno slazem,idemo tamo gde ne treba.

Ово би имало смисла да криза у Србији траје годину-две, али она траје 20 година, нико неће доћи са стране и створити уређену и стабилну Србију, већ ће тај са стране гледати да је дестабилизује и прилагоди себи и својим интересима.
Ми смо ти од којих зависи будућност Србије!
 
Ово би имало смисла да криза у Србији траје годину-две, али она траје 20 година, нико неће доћи са стране и створити уређену и стабилну Србију, већ ће тај са стране гледати да је дестабилизује и прилагоди себи и својим интересима.
Ми смо ти од којих зависи будућност Србије!

Upravo zbog krize od 20 godina ljudi ne smeju da potrose svoj zivot kidajuci se.To uvek povlaci i zapostavljanje voljenih osoba kao i sopstvenih zivotnih potreba i zadovoljstava. Svakodnevna,mala zadovoljstva koja mozemo da pruzimo sebi i drugima ce nam ulepsati zivot.Treba napraviti dugorocnu strategiju i ici ka boljem ali uporno pokusavanje da na brzinu nesto stvorimo i poboljsamo ce nas poraziti.
 
Ово би имало смисла да криза у Србији траје годину-две, али она траје 20 година, нико неће доћи са стране и створити уређену и стабилну Србију, већ ће тај са стране гледати да је дестабилизује и прилагоди себи и својим интересима.
Ми смо ти од којих зависи будућност Србије!

у праву је и он кад каже да се треба прилагодити.
у праву си и ти кад кажеш да од нас зависи будућност србије.
значи, треба се прилагодити ал на тај начин да од нас и даље зависи будућност србије, не од разних рушевина и плаћеника. у оквиру тога треба избацити плаћенике са медија тј онемогућити њихово заглупљивање маса. мада, истини на вољу, ни не познајем никог ко озбиљно схвата бисерко димитријевића панчића и сличне трбухоугодне наказе
 
Poslednja izmena:
Upravo zbog krize od 20 godina ljudi ne smeju da potrose svoj zivot kidajuci se.To uvek povlaci i zapostavljanje voljenih osoba kao i sopstvenih zivotnih potreba i zadovoljstava. Svakodnevna,mala zadovoljstva koja mozemo da pruzimo sebi i drugima ce nam ulepsati zivot.Treba napraviti dugorocnu strategiju i ici ka boljem ali uporno pokusavanje da na brzinu nesto stvorimo i poboljsamo ce nas poraziti.

Па шта треба да живимо као Индијанци да уживамо у природи и љубави према ближњима, док се један мањи број људи за последњих 20 година екстремно обогатио и живи и понаша се екстремно безобразно, са дозом потсмеха осталим грађанима Србије.

Кажем ти твој пост би имао смисла да Србијом траје криза годину-две, али она траје 20 година.
 
Upravo zbog krize od 20 godina ljudi ne smeju da potrose svoj zivot kidajuci se.To uvek povlaci i zapostavljanje voljenih osoba kao i sopstvenih zivotnih potreba i zadovoljstava. Svakodnevna,mala zadovoljstva koja mozemo da pruzimo sebi i drugima ce nam ulepsati zivot.Treba napraviti dugorocnu strategiju i ici ka boljem ali uporno pokusavanje da na brzinu nesto stvorimo i poboljsamo ce nas poraziti.

radije bih umro ili se iselio, nego ziveto kao fking rob u 21 veku :lol:
 
Ово би имало смисла да криза у Србији траје годину-две, али она траје 20 година, нико неће доћи са стране и створити уређену и стабилну Србију, већ ће тај са стране гледати да је дестабилизује и прилагоди себи и својим интересима.
Ми смо ти од којих зависи будућност Србије![/QUOTE]

To je tačno.
A obzirom na to, šta nam je činiti?
Još jedan puč?
Ne, to smo već imali i gledaj kako nam je, jer koga dovesti umesto ovih?
Lažljivog Tomu?
Nesposobnog,šatro principijelnog Koštunicu?
Ove ostale neću ni da pominjem, nisu vredni (nisu ni ova dvojica, al'ajde).
 
Шта се дешава у овој земљи више, све је поремећено, ко има новац тај не одговара за ништа, ми чак напредујемо ка Европској унији тако кажу наши званичници, а Србија на рубу пропасти!
1. Цеца се нагодила са како је хтела
2. Нападају Саву Милошевића због изјаве да у Српском фудбалу има намештања а то знају мала деца
3.Хапсе Србе и желе да их изручују Хрватима само да би се додоворили Европи,
И тако даље а ми Срби све луђи!
И куда то иде оваква Србија???????????

U EVROPU ;):per::zcepanje::hahaha::dash::super::gace:
 
Life is a bich

To je tačno.
A obzirom na to, šta nam je činiti?
Još jedan puč?
Ne, to smo već imali i gledaj kako nam je, jer koga dovesti umesto ovih?
Lažljivog Tomu?
Nesposobnog,šatro principijelnog Koštunicu?
Ove ostale neću ni da pominjem, nisu vredni (nisu ni ova dvojica, al'ajde).

Нисам ни мислио да се доведе неко од оних који су наметнути или се сами намећу преко медији потцењујући интелигенцију свог народа, него да се сазове Свесрпски конгрес где би били присутни и представници српске дијаспоре, да се донесе Српски национални програм који ће се предложити Народној скупштини на усвајање и да се изабере лидер који би такав национални програм заступао на наредним изборима.
Промене темељне и корените без много последица могу се у Србији остварити само мирним, цивилизованим и демократским путем уз уважавање интереса великих сила на овим просторима. Свака друга опција би била погрешна како због унутрашњополитичке ситуације тако и ситуације на спољнополитичком плану.
Србији нису потребни људи који ће прво створити лидера од себе, да би накнадно донели програм, већ је Србији потребан програм и то Национални програм и лидери који би тај програм заступали.
Морамо ствари да вратим на место, наглавачке како су постављене тј. наметнуте не доносе корист само проузрокују штету.
 
Istina je da smo postali takva zemlja u kojoj ukoliko imas pare moze sve da kupis od diplome bilo kog fakulteta do visokih pozicija .Sve je moguce i nije ni cudo sto nam je drzava u ovakvom stanju jer sistem negativne selekcije i nepotizma je duboko uhvatio korene i tesko ce se tu nesto promeniti .Dovoljno je pogledati samo pravosudje kako radi i kako se tu dolazi do pozicija .
 
Ljudi kome je lose, neka se buni...makar sam...uzmes lepo transparent, i pravac Vlada...i Skupstina...ili ako je u unutrasnjosti Opstina...ali to govorim za one kojima je stvarno lose, koji nisu platili racune, koji nemaju za odecu i knjige deci, koji jedu samo hleb, kojima je neko zbog siromastva umro...svaki slobodan trenutak iskoristite da pokazete animozitet prema vlastima...nemate izbora, ili cete se sami izboriti za bolje...ili ce vas drzava ubiti
 
Нисам ни мислио да се доведе неко од оних који су наметнути или се сами намећу преко медији потцењујући интелигенцију свог народа, него да се сазове Свесрпски конгрес где би били присутни и представници српске дијаспоре, да се донесе Српски национални програм који ће се предложити Народној скупштини на усвајање и да се изабере лидер који би такав национални програм заступао на наредним изборима.
Промене темељне и корените без много последица могу се у Србији остварити само мирним, цивилизованим и демократским путем уз уважавање интереса великих сила на овим просторима. Свака друга опција би била погрешна како због унутрашњополитичке ситуације тако и ситуације на спољнополитичком плану.
Србији нису потребни људи који ће прво створити лидера од себе, да би накнадно донели програм, већ је Србији потребан програм и то Национални програм и лидери који би тај програм заступали.
Морамо ствари да вратим на место, наглавачке како су постављене тј. наметнуте не доносе корист само проузрокују штету.

Hm, u redu.
Samo mi reci ko će sazvati taj kongres?
Ko ima realan plan?
I kojoj skupštini dati na usvajanje, ovoj sada?
Ovo što sada imamo je sve samo ne Narodna skupština, ovo je partijska skupština.
Jer ovo što sada imamo na političkoj sceni je kanta puna pomija.
I nije ni čudo što veći deo naroda ćuti, ovi što talasaju povremeno su uglavnom državni činovnici( koji se bune samo kad osete vruće oko svog doopeta, kao onomad prosvetari) i prolupale stranke, poput SNS-a koje više od obesti ne znaju šta će.
Dakle, većina naroda ona većina kojoj je zaista loše, ćuti.
I ćutaće dok se ne pojavi neko ko će joj ponuditi izlaz, ali stvaran izlaz, a ne ovo zamlaćivanje, a onda ne bila ja u koži bilo kog od ovih idiota koji sad vitlaju Sbijom.
Ovo je moje skromno mišljenje.:bye:
 
Hm, u redu.
Samo mi reci ko će sazvati taj kongres?
Ko ima realan plan?
I kojoj skupštini dati na usvajanje, ovoj sada?
Ovo što sada imamo je sve samo ne Narodna skupština, ovo je partijska skupština.
Jer ovo što sada imamo na političkoj sceni je kanta puna pomija.
I nije ni čudo što veći deo naroda ćuti, ovi što talasaju povremeno su uglavnom državni činovnici( koji se bune samo kad osete vruće oko svog doopeta, kao onomad prosvetari) i prolupale stranke, poput SNS-a koje više od obesti ne znaju šta će.
Dakle, većina naroda ona većina kojoj je zaista loše, ćuti.
I ćutaće dok se ne pojavi neko ko će joj ponuditi izlaz, ali stvaran izlaz, a ne ovo zamlaćivanje, a onda ne bila ja u koži bilo kog od ovih idiota koji sad vitlaju Sbijom.
Ovo je moje skromno mišljenje.:bye:

Изгледа да актуелни политичари ништа нису научили од Великог Милоша!
 

Back
Top