Kuda ide muzika?

U provaliju , ovo vise nema smisla ...
Cak i elektronska sa pocetka 90ih i novog milenijuma je imala neki smek koji ostaje ... ovo sada ... ne znam , mozda je do mene :think:
Svi su kopija jedni drugih. Svako zeli biti pevac i vrti se stelovan autotune glas. Svaki novi reper ima u svom nadimku Lil.
Mada ima jos pevaca koji lepo pevaju, koji su skolovali glas.
Muzika odlazi odnosno već je otišla u q...!
Mene sramota šta se sve danas muzikom zove
Zato sam ja lepo ostala zarobljena u nekom vremenu i super mi 🤘
Jeste sramotno i nakaradno. Koje gluposti oni pevaju. Srecom imamo rock i metal zanrove gde se ceni glas i lirika.
 
Uh, baš puno bendova ima za koje pre nisam nikad čuo.
Godsmack na primer. Ali ajde neko će ih potceniti jer su Amerikanci, ništa epohalno ali nije loše (rock bend, meni je dobro sve što je protiv regetona i takvih)
Naleteo sam i na muziku na nekoliko jezika, volim sve što ima malo tvrđi zvuk, traži, traži pa ćete naći :)

To vam je isto kao kod nas "90-ih, ljudi su se delili na one koji slušaju Šemsu Suljaković i na one koji slušaju EKV.

Znači nije sva današnja muzika sra-nje, nego su izreklamirani i forsiraju se.
 
Uh, baš puno bendova ima za koje pre nisam nikad čuo.
Godsmack na primer. Ali ajde neko će ih potceniti jer su Amerikanci, ništa epohalno ali nije loše (rock bend, meni je dobro sve što je protiv regetona i takvih)
Naleteo sam i na muziku na nekoliko jezika, volim sve što ima malo tvrđi zvuk, traži, traži pa ćete naći :)

To vam je isto kao kod nas "90-ih, ljudi su se delili na one koji slušaju Šemsu Suljaković i na one koji slušaju EKV.

Znači nije sva današnja muzika sra-nje, nego su izreklamirani i forsiraju se.
Nova muzika i jeste sranje …ako ima neki novi hit to je sve old school fazon.
 
Sta je nova muzika? Je li se radi o godini, tehnici sviranja?

Evo ti primjer neceg novog sa gitarom:
Picking i ritam, Ovo je nova tehnika sviranja.

Tehnika, individualno stimanje (potpuni nestandardno)

Hit
https://www.youtube.com/watch?v=Y7sVoZcSKdc
Nema jace muzike od 80tih ,ne postoji ,mogu oni da izmisljaju sta hoce ….muzika je stala isto kao auto industrija ,ubacili neke displeje kurceve ,gedzete i to je auto …
 
Uh, baš puno bendova ima za koje pre nisam nikad čuo.
Godsmack na primer. Ali ajde neko će ih potceniti jer su Amerikanci, ništa epohalno ali nije loše (rock bend, meni je dobro sve što je protiv regetona i takvih)
Naleteo sam i na muziku na nekoliko jezika, volim sve što ima malo tvrđi zvuk, traži, traži pa ćete naći :)

To vam je isto kao kod nas "90-ih, ljudi su se delili na one koji slušaju Šemsu Suljaković i na one koji slušaju EKV.

Znači nije sva današnja muzika sra-nje, nego su izreklamirani i forsiraju se.
Sto bi ih neko potcenio ako su Amerikanci...vazno je da sta ti se svidja! Nervira me taj snobizam kod nekih muzickih obozavaoca..
 
Ima svega i volim to. Što youtube, što radio striming servisi omogućili su izbor muzike iz bilo koje države sveta. Nova muzika danas nije toliko vezna za stil koliko za individualnost izvođača, bilo da su u pitanju instrumentalna ili vokalna muzika u pitanju. Moglo bi se pre reći da pratim neke izvođače nego određeni stil

I naravno, vintage:mrgreen:

 
Da li ste primetili da se pojavljuje neka nova muzika? Da li stagniramo? Šta mislite, u kom pravcu će da se razvija muzika?
Muzika nije misic da se razvija.
Vec umetnost, ne mogu tamo neke "budale" da ti "razvijaju" "muziku".
Da napravis pesmu trbas biti pre svega muzicki obrazovan, talentovan, i inteligentan da napravis muziku.
Muzika ne ide nigde nema noge da ide u tom "pravcu"
vec se muzika slusa... kao i pre 50 godina muzika se slusa.
A ovo sto cujemo na tvu ili i radiju to se nikako ne bi moglo da nazove po tvojem misljenju fantasticnom tom i tom muzikom.
Ja volim da pronalazim muzicare, zanrove pesme, instrumente stare itd.
Tako d ane vidim stvarno razlog zbog cega bih se uzbudjivao da ce muzika da se promeni, covek se menja ne muzika.
Na kraju krajeva, muzika ti u glavi lol
 

Back
Top