Kuda ide muzika?

Cosmopolite

Stara legenda
Poruka
88.089
Ne pricam samo o toj vrsti muzike i drugi zanrovi su dominirali i cak nastajale nove podvrste .
Poruka je automatski spojena:

Mada ja itekako volim synh pop ,indy ,alternativni rok ,glam…
Pazi te pesme ostaju popularne i danas , zato luzeri uzimaju iste i prave neke remixe pa i to je dobro posto podseca na original.
Sta zna danasji omladinac , on misli da je remix original.

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.239
Šta znači to? Ko je "kvalitetniji"? Lupam, Deep Purple ili Shpongle?
Nisam neki ljubitelj Purple …imam neki istancaniji ukus ….kada slusam muziku recimo nesto na radiju ,puno toga i prodje i ne obracam paznju ,kad cujem nesto sto mi pogodi zicu i vrati u mladost ,onda znam da je to ono pravo bez obzira na zanr ….ali posto sam dete 80tih ta decenija mi posebno draga i po ostalom.

manem78

Aktivan član
Poruka
1.529
Nisam neki ljubitelj Purple …imam neki istancaniji ukus ….kada slusam muziku recimo nesto na radiju ,puno toga i prodje i ne obracam paznju ,kad cujem nesto sto mi pogodi zicu i vrati u mladost ,onda znam da je to ono pravo bez obzira na zanr ….ali posto sam dete 80tih ta decenija mi posebno draga i po ostalom.
Hteo sam da kazem da je muzika, kao sva umetnost uopste, 100% subjektivna stvar. Nema bolje i gore. Nije to takmicenje, niti je moj ili tvoj ukus reper za kvalitet. Ja i danas nadjem muziku koja mi se svidja. Ne mainstream, ali je ima. A i ako nema danasnje, vratim se u proslost.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.