Kuda ide "muslimanski svet" do 2050 godine?

Kuda ide "muslimanski svet" do 2050 godine?

  • U savez muslimanskih zemalja čiji će nukleus biti Turska, Pakistan, Saudija, Indonezija i Malezija.

    glasova: 0 0,0%
  • U totalni raspad i međumuslimanske ratove bez granica

    glasova: 4 80,0%
  • Nešto što ću napisati u komentaru u temi.

    glasova: 1 20,0%

  • Ukupno glasova
    5
Precizno ste odredili termin "Hrišćanski sionisti ili cionisti". Upravo to je osnova.
Мало пратим један амерички форум где су ми то објаснили...Фора је што ти ционисти верују да се приближава Армагедон и да је њихова мисија да "ослободе" Израел муслиманске претње. Е сад, видећемо да ли је Трамп толико слаб/луд да потпадне под притисак тих фундаменталиста.
 
Bla, bla... Mujkani su na Balkanu rezultat turskih osvajanja pa smo po mnogima zločinci jer smo pokušali da sprečimo totalni raspad Truloslavije....... A mujkani u Evropi NISU osvajači, POZVANI su tamo pa će oni i njihovi potomci imati i VEĆA prava!
Покушали бруталним насиљем уз пљачкање и злочине...што се мене тиче Срби деведесетих боље да се стиде него што причају како смо "само бранили Југославију".
 
Мало пратим један амерички форум где су ми то објаснили...Фора је што ти ционисти верују да се приближава Армагедон и да је њихова мисија да "ослободе" Израел муслиманске претње. Е сад, видећемо да ли је Трамп толико слаб/луд да потпадне под притисак тих фундаменталиста.

Pratim i sam američke i izraelske forume na engleskom jeziku. Da, potpuno ste u pravu, totalno su ludi, opijeni svojom moći , pre svega vojnom tehnologijom i misle da mogu ama baš sve uništiti.
 
Тај Иран је после 8-годишњег рата са Ираком(где је Садам био технички,војно далеко супериорнији
где га је Америка здушно подржавала) победио Ирак због тог фанатизма и родољубља Иранаца
који су као камиказе јуришали на непријатељске положаје.
 
Нажалост, хришћански ционисти који су у Америци доминантни желе рати са муслиманским светом тако да им се не пише добро. Ако Америка навали на Иран навијаћу за нападнуту страну. Ако до рата не дође претпостављам да ће муслимани мање-више бити ту где су и сада. Кина ће бити сила број 1.
Navodno su neki forsirali Hitlera koji je trebao da zatuče Staljina, pa Staljin na kraju stavio šape na pola Evrope!
 
Navodno su neki forsirali Hitlera koji je trebao da zatuče Staljina, pa Staljin na kraju stavio šape na pola Evrope!
Све је могуће. Чисто сумњам да је Хитлер поста хитлер тек тако због своје харизме и шарма. Постоји чак теорија да су ционисти ( да ли јеврејски или хришћански нисам сигуран ) убацили и комунизам Русима.
 
Покушали бруталним насиљем уз пљачкање и злочине...што се мене тиче Срби деведесетих боље да се стиде него што причају како смо "само бранили Југославију".
Mogao bi sada ići roman na tu temu, ali ukratko: kada je PRVO UBIJEN nenaoružani SRBIN u Sarajevu, na snagu stupa JEDINO pravilo:
UBIJ, ILI ĆEŠ BITI UBIJEN! PS: Koliko znam taj što je ubio ni danas nije osuđen!
 
Све је могуће. Чисто сумњам да је Хитлер поста хитлер тек тако због своје харизме и шарма. Постоји чак теорија да су ционисти ( да ли јеврејски или хришћански нисам сигуран ) убацили и комунизам Русима.

Није то теорија.То је ноторна истина да су се бољшевици обучавали у Америци,да је Лењин у блиндираном возу пуном пара
из Ватикана допутовао у Русију
 
Mogao bi sada ići roman na tu temu, ali ukratko: kada je PRVO UBIJEN nenaoružani SRBIN u Sarajevu, na snagu stupa JEDINO pravilo:
UBIJ, ILI ĆEŠ BITI UBIJEN! PS: Koliko znam taj što je ubio ni danas nije osuđen!
Колико је мени познато кад убију једног човека зове се полиција, не покреће се цела војска и блокира град 4 година. Тако да то правило нема у овом случају мени никаквог смисла.
 
Колико је мени познато кад убију једног човека зове се полиција, не покреће се цела војска и блокира град 4 година. Тако да то правило нема у овом случају мени никаквог смисла.
Policija je obaveštena...i za 30 godina još nije izašla na mesto zločina! :rotf: :rotf: :rotf:
 
Муслимански свет постоји таман толико колико и православни свет или католички свет. То што је неко мислио да ће стотине милиона људи искористити веру као фактор уједињења и нешто што ће успети да надјача тај порив код људи да се деле и ратују, или макар ту подложност манипулацији која води у поделе и ратове, то је детињасто скоро као и идеја о једнакости и утопији кроз социјализам - марксизам. Умета - нема, а ни ума нема у Умету.
Муслиманима вера налаже да не гледају на поделе по националности. Па ипак постоји 7 исламских држава (тоталних, нема одвојености религије од државе). Од тих 7, две су у отвореном рату, четири су у полуотвореном сукобу, а пета је екстремно сумњичава према једној. Поред тих 7 постоји још 21 држава где је ислам државна религија.
Поделе су бројне, од шита/сунита, преко племена, нација, итд... Има и личних интереса, наравно. Говорити о (материјалном) богатству исламског света је мало глупо - већина тога почива на ресурсима који су потребни осталом свету (нафта). Малезија би била изузетак, али то је опет земља са великим процентом немуслиманског становништва, па је питање ко ту уопште и "гура" економију.
У сваком случају биће интересантно гледати како ће се даље развијати исламски свет. Успон Сауди Арабије је очигледно повукао цео исламски свет уназад у погледу цивилизацијског напретка, и сада је добар део Умета па једно 70 година уназад у односу на, рецимо, 60те године прошлог века.
 
Ја не спорим да су те исламске државе доста ратоборне и да је то последица те исламске идеологије, али далеко од тога да су они претња по светски мир. Ционисти су много инвазивнији.
 
Муслимански свет постоји таман толико колико и православни свет или католички свет.

Види..Ислам постоји тек од 6 века.Ислам су уставри направили Енглези .
Тај њихов Мухамед(пророк)- то је измишљена личност.
Сам њихов Куран је реплика Библије а сама Библија је такође преписана,дописивана,избацили много делова,
из Библије су избацили још 2,3 Јеванђеља јер се нису свидели тамошњим главешинама на оном Никејјском Сабору..

Људи
Религије су измишљене само због бржег и лакшег профита тадашњих владајућих Касти.
 
За Мухамеда је и те како потврђено да је постојао...зна се шта је и радио. За Исуса се рецимо већ не зна.

Можда је и постојао..али сигурно није био такав каквим је представљен.
А и за Назарећанина- нико живи не може ти каже ,шта је он радио и где је био од рођења до своје 30те године
 

Back
Top