Kud je nije vise tukla?Narod opravdava nasilje nad komunalnom policajkom!

A sta ako se ustanovi da je komunalac pogresio a fali dosta od robe koja oduzeta ko ce to da nadoknadi.
Neka dokaže da joj je komunalka ukrala, dok je ležala na betonu, a ne neko od kolega i koleginica uličara i podržavam da joj lično policajka nadoknadi. Mada nisam siguran da se zaplenjena roba koja se prodaje ilegalno vraća tim sitnim kriminalcima.
 
1579196544362.png
 
Neka dokaže da joj je komunalka ukrala, dok je ležala na betonu, a ne neko od kolega i koleginica uličara i podržavam da joj lično policajka nadoknadi. Mada nisam siguran da se zaplenjena roba koja se prodaje ilegalno vraća tim sitnim kriminalcima.
Ситно је ситно, а замисли какав је криминалац онај Дрипац што је макро те која лежи на бетону! ;)
 
Prosto je neverovatno,koliko mi u srbiji,umesto da kritikujemo policiju,sto vise ne kaznjava nesavesne gradjane,mi "navijamo" za one,koji cine prekrsaje.
To nije nista drugo,nego samo dokaz nase necivilizovanosti.Skoro svaki dan,prolazim pored pijace Zeleni Venac.Pa sta se sve radi oko te pijace,to je
uzas.Tu bi Komunalna Milicija,trebala svakodnevno da dolazi vise puta, kako bi se zaveo neki normalan red.Ulicni prodavci,koji rade na "divlje",prave haos.Na toj pijaci,ima jedan poveliki prostor,uredjen sa tezgama,koje niko nece da koristi.Zasto,ne znam,ali divljih prodavaca,ima dosta.Mislim da
policajke kao sto je ova,koja je na zalost povredjena, za vreme savesnog vrsenja svoje duznosti,treba da dobije nagradu za savesno obavljanje svoje
duznosti,a ne da se glorifikuje zena koja pravi nered na pijaci.!
 
Па то ти причам, а дрипци одушевљени јер је ова ударила комуналку, народ искомплексиран до бола, народ кукавица и лицемера.
Ocigledno je,da su ovde pobrkani "loncici". Umesto da svi hvalimo ispravan postupak policajke,ovde se daje podrska nekom ko pravi nered na pijaci.!
 

Back
Top