Hvala svima na odgovoru.
Planirali smo za kućište do 10.000, ali samo u slučaju da baš ekstra.
Sve komponente osim kućišta, monitora i tastature već imamo (suprug se pomalo bavi računarima), tako da neće biti preskupo.
Uostalom, to mu je nagrada i podsticaj za odličan uspeh.
Knjige redovno čita i uzima iz biblioteke.
Bavi se malo fudbalom, ali redovno ide na folklor a juri i napolju sa decom, tako da nije od onih što ceo dan provode blejeći u ekran.
Prošle godine su on i sestra (ona ima 15 god.) dobili komp, ali njoj treba za školu, a on je sve zagušio sa igricama, pa će dobiti svoj. Ona će dobiti štampač.
Mnogo nam se dopada ideja o iscrtavanju. Znam devojku koja se bavi nečim sličnim i sutra ću je kontaktirati. Ili ćemo na kateru iseći neki motiv pa isprskati auto lakom... Možemo dodati svetlo unutra i svetleći ventilator - ima da bude kao svemirski brod!
Još jednom hvala za trud i ideje, kad završimo poslaću sliku.
