Kuća u kojoj je neko umro

Dali biste ikada kupili kuću kojaje povoljna alije u njoj neko umro
Bih... Pozvala bih svog sveštenika da osvešta prostor, a ako bih bila upoznata sa slučajem podrobno, potrudila bih se da sveštenik uradi sve što je potrebno, koliko god puta da treba, da kao došljak učinim sve što je do mene za one koji su tu stradali.
 
Baš kao poručeno, jer sam na ovu temu razgovarala i sa svojim ljudima ovih dana. Kao: ''Gde bi živela tamo, to je ''prokleta'' kuća!"
Nema proklete kuće, ali za one koji su nastradali još ima ponešto da se učini.
To mora sveštenik da promisli, ne možemo mi sami.
Samoubice su maltene nerešiv slučaj, sve što se radi za njih kasnije... prema onome što slušam, može da navuče gadnu stvar da i sami budemo navedeni da se ubijemo.
Da, već sam to učinio. Naravno, raspitao sam se o bolesti pokojnika. Dobio uveravanja da je sve to bilo prirodno i normalno. Kuća je ipak detaljno oprana, sredjena i sad je ko nova.
Osveštana?
Ne igrajte se time, osveštajte kuću.
 
Baš kao poručeno, jer sam na ovu temu razgovarala i sa svojim ljudima ovih dana. Kao: ''Gde bi živela tamo, to je ''prokleta'' kuća!"
Nema proklete kuće, ali za one koji su nastradali još ima ponešto da se učini.
To mora sveštenik da promisli, ne možemo mi sami.
Samoubice su maltene nerešiv slučaj, sve što se radi za njih kasnije... prema onome što slušam, može da navuče gadnu stvar da i sami budemo navedeni da se ubijemo.

Osveštana?
Ne igrajte se time, osveštajte kuću.
Smaraš🙄
Svi oni što su se odselili u ino osveštavali kuce, koje su kupili 🙄
 
Zašto?
Uglavnom se ponude najbliži rođaci prvo...
Šta ti je u takvoj priči omilljeno, naravno, ukoliko želiš reći :) ?
Volim "uklete" kuće i priče o njima... O ljudima koji su tu živeli... Fascinira me sve to.
Normalno da svaka kuća ima svoju priču. Svi ćemo mi nekada biti prošlost tako da se ne treba tripovati previše.
 
Volim "uklete" kuće i priče o njima... O ljudima koji su tu živeli... Fascinira me sve to.
Zar nikad ne pomisliš da su ti ljudi bili duboko nesrećni? Fasciniraš se, i šta dalje?
Oh... ja smaram, @5fffhjjdduj?
Ne smaram,. već brinem.
Polako, nakon mnogo sasvim iskreno napisanih poruka ljudima koji su uzvraćali iskreno, možda i razviješ osećaj da brineš.
Ti ne smaraš, ali nemaš pojma zašto pitam... a ako smaram, samo me preskoči. Kako se to radi? Well, samo zanemariš.
 
Dali biste ikada kupili kuću kojaje povoljna alije u njoj neko umro

Prije je bilo normalno kod kuće umrijeti
Još nisam čula da se zbog smrti iselili ostali iz kuće

Nebih kupila kuću u kojoj je neko nasilno stradao

Niti bi kupila kuću koja je sagradjena od prljavih para i tudjih života (npr ratni profiteri)
 
Zar nikad ne pomisliš da su ti ljudi bili duboko nesrećni? Fasciniraš se, i šta dalje?
Oh... ja smaram, @5fffhjjdduj?
Ne smaram,. već brinem.
Polako, nakon mnogo sasvim iskreno napisanih poruka ljudima koji su uzvraćali iskreno, možda i razviješ osećaj da brineš.
Ti ne smaraš, ali nemaš pojma zašto pitam... a ako smaram, samo me preskoči. Kako se to radi? Well, samo zanemariš.
Ne mislim na kuće gde se desila nasilna smrt, samoubistva i slično. Pogledaj naziv teme.
 

Back
Top