Kuca puna negativne energije

Bjankilina

Ističe se
Poruka
2.102
Nisam znala gde da bacim temu, ako ima potrebe, neka je smeste u neki deugi pdf.
Elem, u mom stanu se citav zivot desavaju sra*a. Naime, baba i deda od kad si dosli ovde, brak im se pretvorio u puku formalnost, uz ozbiljne svadje svakodnevno, deda se propio, ujka je bolovao od sizofrenije, zatim dobio opstruktivni bronhitis i umro je vrlo mlad, kao i baba i deda. Baba se slogirala cak 3 puta pre konacne smrti, deda je umro od raka jednjaka, oboje su imali manje od 60 godina. Mama i tata su se takodje razveli, a najvise problema su imali dok su boravili upravo ovde. Mama se dosta namucila, na kraju i sama obolela od depresije, akutne psihoze i provela je dosta vremena u razlicitim ustanovama. Moram naglasiti da je dobro poslednje 2 godine, radi, ok se oseca. Zbog nje i jesmo ovde. Medjutim i mm i ja od kad smo ovde, uzas zivi. Maltene pred razvodom, svadjamo se, a da vise ne znamo ni zasto. Pretprošle godine kada smo bili na odmoru kod njegovih mesec dana kao da smo drugi ljudi. Inace nisam sujeverna, niti sklona da verujem u magijske rituale itd itd, ali prosto covek ne moze da se ne zapita. Pritom, moram priznati da sam stan izaziva uzasnu nelagodu od trenutka kad se otvore vrata, a poslednja macka koju smo imali se konstantno kostrešila kao da vidi duha non stop, na kraju pobegla. Sam stan je nemoguce prodati, jer nije uknjizen i imamo peripetije oko ostavinske. Meni samoj ovaj post zvuci kao clanak u Trecem oku, ali ne znam vise da li je moguce da u jednoj porodici ima bas toliko crnjaka, bilo je tu jos svega i svacega, ovo je u kratkim crtama, a svi smo manje vise veseli ljudi, odakle se stvara sva ta negativnost, eto, nije mi jasno, majke mi
 
zovi belog maga 50 evra i pokazace ti stetne zone
u staroj gajbi mi bio lik znalac bas ne znam ni ko mi ga preporucio ja mu pokazao sta radi visak u mojoj ruci :lol: on se zgranuo i sve lepo iscrtao nije nesto strasno bilo al opet i ja ga pitam pa sta da radim da menjam stan on rece nemojte ko zna gde mozete da odete :lol:

znaci kad kupujes gajbu racunaj 50 evra u startu za lika sa rasljama :lol:
 
zovi belog maga 50 evra i pokazace ti stetne zone
u staroj gajbi mi bio lik znalac bas ne znam ni ko mi ga preporucio ja mu pokazao sta radi visak u mojoj ruci :lol: on se zgranuo i sve lepo iscrtao nije nesto strasno bilo al opet i ja ga pitam pa sta da radim da menjam stan on rece nemojte ko zna gde mozete da odete :lol:

znaci kad kupujes gajbu racunaj 50 evra u startu za lika sa rasljama :lol:


E, to, to visak poludi isto. Ja se kao mladja smejala tome. Jos mi rekose i da ima nekih podzemnih voda. Znaci taj tip ti pomogao? Pa, jel onog Lava Gersmana da zovem ahahaha pojma nemam iskreno, ne razumem se u sve to
 
ma ne znam znam samo da sam imao i imam uzasnu energiju sto od neke trafo stanice u zgradi i dal podzemnih voda... a i sam sm sa nenormalnom energijom da ko god vidi ne veruje :lol:

idi po nekim forumima pisu koji se ljudi time bave, znam da skeniraju zone sa stetnim ili vec sa nekim zracenjem pa da u tim delovima kao ne spavas i sl...opasno je opet ako pocnes da u to verujes da je razloga pa sebi otezas zivot jos vise jer ne mozes da izbacis iz glave... ja ziveo skoro 20 godinu pre no sto to uradih pa onda mi djavo nije dao mira i menjao stan... opet imas zaista mesta gde su se desili zlocini nasilja ubistva i svasta tako da bas treba otvoriti oci kad nesto biras i raspitas se
 
Ma, moju citavu ulicu zovu ukleta, veruj mi, kao strah u ulici Brestova. Samo se neka sranja desavaju, mladih je pomrlo koliko hoces zasnjih 20 godina, ali ovaj nas stan je bas specifičan, dosta ljudi se s vrata ne oseca ok, nekako je neugodno skroz, a renovirali, sredili i nista se taj osecaj ne menja. Trenutno nisam ni pri parama za kupovinu nekretnina, jer sam sve spucala u ukleti stan ahahhaha, ali na kraju cu i stambeni, ako moram da uzmem, nekako ne vidim svoju decu ceo zivot ovde
 
pa ako tako osecas ebe ti se sto ces biti na gubitku ako nemas dusevni mir..bolje izgubi na prodaji ali zivi bez straha...strah je generator mnogih pizdarija pa i pravih bolesti
al to zavisi od karaktera coveka neko ce da se nateze sam sa sobom godinama..nekome pukne film oma i sve odradi za dan dva
 
pa ako tako osecas ebe ti se sto ces biti na gubitku ako nemas dusevni mir..bolje izgubi na prodaji ali zivi bez straha...strah je generator mnogih pizdarija pa i pravih bolesti
al to zavisi od karaktera coveka neko ce da se nateze sam sa sobom godinama..nekome pukne film oma i sve odradi za dan dva
Ma, veruj mi nikada nisam ni razmisljala p svemu tome, uvek sam bila u fazonu Ebi ga, poludela familija, takva sam srece kurate i to je to. Mama se tripovala, isla kod hodze itd itd, jer smo vise puta nalazili neke predmete oko i ispred kuce, kao i jednom mrtvu kokusku kako visi na vratim šupe. Mislim, da ti odmah kažem i da znam ko je sve to ostavljao, ali sam se uvek svemu tome smejala. Medjutim, setim se jedne bitne stavke danas, pricajuci sa drugaricom: ista ospba je uzela komad majice mom muzu koju su pocepali kada se sin rodio i zguzvala i stavila u dzep i ta moja drugarica je to videla.. I opet ponavljam, ne verujem u sve te stvari toliko, ali prosto ne mogu da ne pomislim, posebno sto je ta osoba ovde od kad i moji baba i deda, odnosno zajedno su i kupovali stanove i druzili se, a inace je uzas od zene i cak je i mojoj babi ceo zivot pricala kako se razume u bajalice i tako te gluposti. Mada sada je vec i matora
 
ako ne verujes ne plasi se..nista ti se ne moze desiti
ako pak verujes onda si u problemu

meni su na kvarno dali mrtvacku vodu da pijem posle koje samo vidis tu zenu i nijednu drugu, naravno saznao da nesto nije u redi sa vodom iz cuga al nije joj uspelo.. :lol:

al kazu da je to tolko jako da su ljudi posle toga kao drogirani... ali ako imas jaku energiju ne boj se. moze da ti pljunu pod prozor nisi medijum i caos.
 
Au rodjaci ala je vama dobro.
Brt razvijas i ti dusevnu bolest, batali te price i sujeverje, nista dobro iz toga izaci nece.
A sa muzem se manje svadjaj, pa ce ti i u braku biti bolje. Zena samo treba da skrati jezik, pogotovu oko nebitnih stvari da ne zvoca previse.
 
Ok
Au rodjaci ala je vama dobro.
Brt razvijas i ti dusevnu bolest, batali te price i sujeverje, nista dobro iz toga izaci nece.
A sa muzem se manje svadjaj, pa ce ti i u braku biti bolje. Zena samo treba da skrati jezik, pogotovu oko nebitnih stvari da ne zvoca previse.
Eto, vidis, a ja bas smatram da bi nekada i muskarac trebalo da skrati jezik. Ne svadjam se ja, flegma sam poprilicno, uglavnom se on svadja 😎 ja samo napustim prostoriju.. Meni je u braku bilo odlicno, a onda dodjoh u ukleti stan 😂
 
Sto vise znas o tome, verovatno se sve vise i tripujes oko toga. Nisu bas sva znanja laka za podneti, nekad je bolje i ne znati.

ps

Mada, cela ta tematika mi je krajnje interesantna, ako neko zna neku dobru knjigu da preporuci da se i ja edukujem malo o tim okultnim stvarima :D
 
Sto vise znas o tome, verovatno se sve vise i tripujes oko toga. Nisu bas sva znanja laka za podneti, nekad je bolje i ne znati.

ps

Mada, cela ta tematika mi je krajnje interesantna, ako neko zna neku dobru knjigu da preporuci da se i ja edukujem malo o tim okultnim stvarima :D
Ma, ja nista ni ne znam, zato i pitam ovde 😂😂 verovatno nema nista, ali sta ako ima? Nisam ja bas u fazonu da au to neke cini i carolije, nego bas u vidu negativne energije koja ljudima stvara nerovozu, stres i slicno. Moda zbog svih tih smrti (svi su umrli u kuci), tih prethodnih svadja, bolesti, neslaganja, pa se to nekako zadrzalo. Sta znam, cula sam da to nije nemoguće, zato i pitam
 
Ja sam licno skeptik po tom pitanju,ali generalno ima mesta cija je energija jednostavno takva.
Kod mog pokojnog druga kad udjes u stan,obuzme te neki mir i opustenost,kao da si bacio kamen sa ledja...
Dok kod nekih rodjaka kad udjem u kucu sam napet i nervozan,i jedva cekam da odem odatle,a dobri su ljudi.
Kako dolazi do toga,i sta su uzroci nemam pojma,ali da ima takvih mesta-ima.
 
Ja sam licno skeptik po tom pitanju,ali generalno ima mesta cija je energija jednostavno takva.
Kod mog pokojnog druga kad udjes u stan,obuzme te neki mir i opustenost,kao da si bacio kamen sa ledja...
Dok kod nekih rodjaka kad udjem u kucu sam napet i nervozan,i jedva cekam da odem odatle,a dobri su ljudi.
Kako dolazi do toga,i sta su uzroci nemam pojma,ali da ima takvih mesta-ima.
E, upravo to i sad zamisli kada se tako osecas u sopstvenom domu konstantno? Nije prijatno nikako.. Ma, i ja sam skeptik, ali kao sto rekoh, kada neku porodicu kroz par generacija prati toliki broj vecih i manjih nesreca, prosto nekad se javi pitanje:Zasto, bre, sve to da nas snadje 😂
 
Moguće.
Nadji nekog rašljara da ti nadje čvorove negativne energije.
Naime, energija je rasporedjena u obliku rešetke
Isto toliko je efikasna mačka,
Da, obična mačka.
Naime, mačka obožava tu lošu energiju
i mesto na kome mačka najvše voli da leži
je sigurno najnezdravije mesto
 
E, upravo to i sad zamisli kada se tako osecas u sopstvenom domu konstantno? Nije prijatno nikako.. Ma, i ja sam skeptik, ali kao sto rekoh, kada neku porodicu kroz par generacija prati toliki broj vecih i manjih nesreca, prosto nekad se javi pitanje:Zasto, bre, sve to da nas snadje 😂
Ja sam se zbog toga odselio iz kuce gde sam se rodio,i preporodio se.Samo mi je zao sto nisam to uradio ranije...Tako da znam kako ti je,moj savet je da odes odatle sto pre.Ako nista probaj da iznajmis stan na pola godine,pa ces videti i sama da li je to cisto tvoje neko opravdanje pred samom sobom ili je zaista tako.I znaces sta ti je ciniti dalje.
 
Nisam znala gde da bacim temu, ako ima potrebe, neka je smeste u neki deugi pdf.
Elem, u mom stanu se citav zivot desavaju sra*a. Naime, baba i deda od kad si dosli ovde, brak im se pretvorio u puku formalnost, uz ozbiljne svadje svakodnevno, deda se propio, ujka je bolovao od sizofrenije, zatim dobio opstruktivni bronhitis i umro je vrlo mlad, kao i baba i deda. Baba se slogirala cak 3 puta pre konacne smrti, deda je umro od raka jednjaka, oboje su imali manje od 60 godina. Mama i tata su se takodje razveli, a najvise problema su imali dok su boravili upravo ovde. Mama se dosta namucila, na kraju i sama obolela od depresije, akutne psihoze i provela je dosta vremena u razlicitim ustanovama. Moram naglasiti da je dobro poslednje 2 godine, radi, ok se oseca. Zbog nje i jesmo ovde. Medjutim i mm i ja od kad smo ovde, uzas zivi. Maltene pred razvodom, svadjamo se, a da vise ne znamo ni zasto. Pretprošle godine kada smo bili na odmoru kod njegovih mesec dana kao da smo drugi ljudi. Inace nisam sujeverna, niti sklona da verujem u magijske rituale itd itd, ali prosto covek ne moze da se ne zapita. Pritom, moram priznati da sam stan izaziva uzasnu nelagodu od trenutka kad se otvore vrata, a poslednja macka koju smo imali se konstantno kostrešila kao da vidi duha non stop, na kraju pobegla. Sam stan je nemoguce prodati, jer nije uknjizen i imamo peripetije oko ostavinske. Meni samoj ovaj post zvuci kao clanak u Trecem oku, ali ne znam vise da li je moguce da u jednoj porodici ima bas toliko crnjaka, bilo je tu jos svega i svacega, ovo je u kratkim crtama, a svi smo manje vise veseli ljudi, odakle se stvara sva ta negativnost, eto, nije mi jasno, majke mi

Poceo sam od skora da gledam jednu emisiju na famoznoj TV Kurir - znam, smece i tv i novine, no samo zakacih taj shou, i jedino mi je on privukao paznju...
Ako imas MTS provajdera, probaj da nadjes, ide negde uvece, oko 9... U pitanju je emisija koju su nasi preveli kao "Ruski vidovnjaci".:cool: To je koncep nalik na mesavinu realiti-shoua i reportaze, naime u emisiji se takmice dva ekstrasensa (vidovnjaka) vezana za problem koji muci jednog pojedinca,odn.njegovu porodicu. Na kraju verovatno pobedjuje najbolji, kako vec...Medjutim, dijapazon ovih ljudi koji se tu pojavljuju je...neverovatan, kako to samo u Rusiji moze biti.:D Tu se razne metode koriste: pomenute raslje, one tarot karte, kojekakvi obredni rituali i predmeti, no ima pojedinaca koji ne koriste nikakav predmet, vec im se prosto "javlja". Razmisljao sam dosta da li onako nesto moze da se namesti. Trenutno sam na fifti-fifti..;) Sve je moguce namestiti, reporteri koje to rade mogu se posluziti razlicitim istrazivackim sredstvima, mentalistickim trikovima i slicno naprema klijentima, pa to recimo dojaviti "vidovnjacima", ali ipak postoje neke stvari koje se i dalje ne mogu objasniti u dejstvu i rezultatima dobrog dela tih ljudi...E, sad, cemu sve ovo...Pristojan deo tih epizoda i losih ljudskih sudbina, tamo portetisanih, od strane vidovnjaka objasnjen je onostranim sticajem okolnosti..Recimo, prokletstva i vracanje...U nekoj neznanoj i manje znanoj proslosti, vidovnjak vidi veliki `bag` kod neke porodice ili nekog njihovog pretka koji je nesto petljao sa energijom svesno ili nesvesno, upuceno ili neupuceno, i time stvorio spiritualni disbalans koji je u stanju da se prenosti s kolena na koleno...To je neko spiritualno objasnjenje tzv. prokletstva i svega loseg sto iz toga proizilazi...Takodje, osetili su i recimo nehoticne postupke trenutnih ili prethodnih ukucana koji su tim cinovima energetski kontaminirali ceo taj prostor. Ili im je to ucinio neko blizi ili dalji, neprijateljski razpolozen...:( Svi ovi ekstrasensi manje-vise dolaze do istih zakljucaka i vizija, ili im pak prilaze sa dve razlicite strane (posto ih se dvoje takmice za resenje), pa onda vide lice i nalicje problema, a gledalac nekako zakljuci da oba uzeta u obzir daju jedan te isti novcic.;) Kad bi samo mogla te ruske psajhike da kontaktiras, zapanjila bi se mozda sta bi ti rekli i otkrili.:P Moguce je da bi jedan od njih ipak bio blizi pravom uzroku problema, dok bi drugi imao pravi portret, okvir problema, ali ne bas i adekvatno resenje koje bi sve konacno sredilo i popravilo, dalo mira coveku i/ili familiji - no oba bi uradila korisnu stvar. Pretpostavljam da na taj nacin onaj prvi, efikasniji, dobija poene za dalje takmicenje.:):lol: A Rusi su cudo u `zvanjima` po tom pitanju.:P ...imamo tu: klasicne vidovnjake, potom dobre stare gatare, ali i `magove`, `vestice`:roll::lol: (prilicno zgodne,moram da napomenem:)), bioenergeticare...Mozda sam malo previse subjektivan, no ipak znam da Rusi imaju dugu tradiciju parapsiholoskih istrazivanja inace, te da se iskreno trude da na tom polju budu sto objektivniji i podrobniji u izucavanju takvih fenomena. Neko iz te emisije bi ti garant rekao da imas neke vradzbine bacene u nekom trenutku proslosti, ili ti je stan kompromitovan negativnom onostranom energijom (vise puta se u shou spominju duhovi, mnogo njih ih i vidi tamo..), pa ne znam, eto, nadji taj shou, pogledaj ako imas kanal (mozes i da premotas na njega, ima ta opcija), mozda te inspirise da nadjes neke ljude slicne takvima u emisiji, ako si rekla da si vec naucila da razlucis sarlatane od korektnih na tom polju.. Treba imati na umu da i oni daju razlicita resenja za takve stvari,neki cesto ne videci siru sliku koju onaj drugi, npr.uspeva da vidi i registruje.;) Ja,recimo, znam dve osobe sa tim posebnim darovima, jedna je sposobna da vidi buduce dogadjaje, a druga je bioneregeticar, ne verujem da bi ti pomogli za tvoj konkretni problem, posto sumnja pada na samo mesto stanovanja, jel?...Ali, eto, ovo ti za sad mogu preporuciti, mozda prepoznas slicne situacije gledajuci taj shou, pa potrazis nesto slicno i adekvatno onom.;):)
 
U pitanju je emisija koju su nasi preveli kao "Ruski vidovnjaci"
Битва Экстрасенсов je originalan naziv,preuzet sa TNT televizije ako je to o cemu govoris.
Imali nekoliko dobro gledanih sezona,po 10 njih pocinje i zavrsavalo se pobedom jednog.
Ako se dobro secam,neko ih je tuzio za prevaru,cak je cini mi se i dokazano da je namestaljka.
 
Битва Экстрасенсов je originalan naziv,preuzet sa TNT televizije ako je to o cemu govoris.
Imali nekoliko dobro gledanih sezona,po 10 njih pocinje i zavrsavalo se pobedom jednog.
Ako se dobro secam,neko ih je tuzio za prevaru,cak je cini mi se i dokazano da je namestaljka.
Jeste,to.:)
E, vidis, to ne znam. Ali, sta je tacno namestaljka? Samo takmicenje, pobednik, ili njihove sposobnosti?
 
Mislim da je sve namestano zbog gledanosti,u vrhuncu popularnosti su imali nekoliko desetina miliona gledalaca!. Probacu da nadjem vest pa cu bas tacno da ti kazem.
Ali je za gledanje i dalje interesantna...
Nasao sam na vikipediji. Pominju neko nezavisno testiranje i da je dosta ucesnika omanulo. U suprotnom, dobili bi rusku `Hudini nagradu`, od milion rubalja,
koja dokazuje da neko ima bilo kakve paranormalne sposobnosti. Pominju se neka namestanja i dosluci izmedju ucesnika i producenata, kao i tvrdnje da je 99% svega radjeno vesto po scenariju...:confused: Ne znam sta da mislim, ali u tom slucaju, fifti-fifti odnos se drasticno pomera ka ovome procentu...
https://ru.wikipedia.org/wiki/Битва_экстрасенсов
 

Back
Top