Quantcast

Kuca na poklon

filste

Početnik
Poruka
1
Primila bih na poklon stene maltezera, Westi terijera, civave ili nekog drugog patuljastig psa. Papriri su mi nebitni. Pas mi treba iskljucivo kao kucni ljubimac. Unaprad hvala:zcepanje:

L.krofnica

Aktivan član
Poruka
1.484
Na facebook stranicama, naročito Mila-naš heroj, ovih dana stvarno ima dosta malih pasa, beli, krem, dugodlakih, štenadi, ili već malo starijih od godinu dve (koji već vaspitani i znaju da se ponašaju u stanu).. Dakle samo pogledaj, ili se obrati nekome od ljudi koji su aktivni na tim stranicama i ponudiće ti kuce.

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Eno ispred vrtića moje ćerke ima mešanka čivave, ima je možda 5-6kg. :) Samo treba potražiti. Čistokrvnih patuljanera nema na poklon, to je definitivno, iz prostog razloga što su legla mala a ulaganja velika. A ni westi nije patuljasti pas, pa nisam čak sigurna ni da spada u male, tu su negde, oko prelaza iz malih u srednje po prosečnoj kilaži, koliko znam.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.