ku.rva

Petar_Pan:
Vise bi voleo da sam na istom nivou razumevanja i opustenosti. Nego da bespotrebno stvaram tenziju i da se nadmecem ko moze vise... :lol: bitka koju sigurno dobijam... :lol: Zene kao znaju nesto o sexu... osim da rasire noge... pfff.... :lol: :P


Ajde sad lepo ponovo na citanje, a sta ja znam ili ne znam , ti to nikad neces saznati ! :twisted:
 
Neva:
Ajde sad lepo ponovo na citanje, a sta ja znam ili ne znam , ti to nikad neces saznati ! :twisted:


Uh ti si bas opasna.... :shock:

Ne bih biuo s tobom nasamo, kontam da ne bih umeo da ti se oduprem...... :) I iskoristila bi me samo tako, i posle odbacila.....
 
Petar_Pan:
Vise bi voleo da sam na istom nivou razumevanja i opustenosti. Nego da bespotrebno stvaram tenziju i da se nadmecem ko moze vise... :lol: bitka koju sigurno dobijam... :lol: Zene kao znaju nesto o sexu... osim da rasire noge... pfff.... :lol: :P

U jbt...stvarno...Sad si me prosvetlio...Uvek mozes da promenis stranu...
 
latica:
Da li je danas muskarci previse cesto i olako koriste?Za mene je ta rec nesto toliko ruzno i ponizavajuce.A muskarca nemozes uvrediti na tom istom nivou.I zato im je najlakse da to potegnu.Vecinu vremena bez osnova,zbog banalnih stvari.Cak mi je ruznu i za prostitutku,a ne za nekog ko nema veze s tim.Zar u nedostatku argumenata,recitosti,inteligenicije ili sta vec pribegavaju koriscenju ove reci?
provo pitash, a zatim konstatujesh da je tako... mislim da veoma retko, da ne kazem nikada, nisam rekao za nekog da je ku.rva... a zamisli muskarac sam... obicno ljudi koji osudjuju necije ponasanje, casteci druge epitetom qr.ve, osudju druge sa stanovista moralnih nachela... zashto to rade je individualno i zavisi, od sluchaja, do sluchaja...
recimo rech "trut( za neupucene muska pcela)", moze biti uvreda samo za mushkarce... i sta onda...ne znam zashto sam pomenuo ovo, ali ima nekog smisla... valjda... meni ima, onda je uredu...
 
Petar_Pan:
Svejedno ta rec je po meni uvreda i ja to ne volim da izgovaram... pogotovo bez adekvatne provokacije...

Znaš, da je meni ta reč uvredljiva, značilo bi da me lično pogađa, a pošto nije tako, niti je ja koristim, niti sam je skoro čula u bilo kom kontekstu...:roll:
Jednostavno me ne zanima ko kome kad i šta...:!:
 
Šta je *****, a šta daca...

Ako dodje kod tebe jer miriše keš ?
Ako dodje kod tebe , jer zna da će se lepo preznojiti?
Ako dodje kod tebe , jer je usamljena?
Ako dodje kod tebe , jer joj treba fina konverzacija , pa makar to platila seksom?
Ako dodje kod tebe , jer mora da te doda na kolekciju "oni koji bi hteli da budu samnom ali ja neću"
Ako dodje kod tebe , jer mora da vidi grad negledana kao očajnica već kao devojka , pa makar i sponzoruša...
 

Back
Top