ku.rva

frozen1982.:
Ne razumem zbog cega bi zena bila qurva ako je spavala sa vecim brojem mushkaraca.....pa sta hocete da kazete,da danas zene sve nevine do braka? :lol: Pa sto bi i bile.....glupost,ako neki tip ima misljenje da je qurva zato sto je imala po njegovom merilu prevelik broj partnera,onda je to njegov problem a ne njen.....meni se cini da je tu problem i tripa u glavama nekih zena da su qurve ako su se previse"izivljavale" kad dodje vreme da se"smire",sta god jedno i drugo znacilo.....ako oces da se yebes sa sto vise tvoja stvar......bio muskarac ili zena.Po meni je qurva ona koja vara ili zavlaci ili ima vise veza istovremeno,pre svega ako je na neki nacin NEPOSTENA prema osobi s kojom je u vezi.
upravo. to sam htela sad da kazem.
 
Pa muskarcu mozes da kazes da je akrep, gabor, da mu je mali, da ima mala muda , da hoda ko zensko, da lici na pedera, da ne ume da lize, da je nesposoban u krevetu, da nema pojma o sexu, da je obicna pizdulja, da nije musko...i tako to
ima mnogo stvari....
uglavnom, nekad moras da se branis.....
 
Petar_Pan:
Svidjalo se to nama ili ne ipak je realna cinjenica da neki izvestan... mali procenat devojaka i zasluzuju takav epitet... Cinjenica jeste da se one i njihovo ponasanje ili ophodjenje ne moze svideti ni jednoj normalnoj osobi... tako da je nelogicno braniti ih.


MA sta neke, vecina!!!!

Petar_Pan:
I sto uopste razmisljati o ku.rvama... Ima valjda i normalnih ok devojaka koje zasluzuju nasu paznju i energiju... i vreme...


Nema...
 
Pa ne bas svi, nego samo mi koji znamo znanje!

A ima i onih pacijenmata koji misle da treba da nadju pravog prijatelja u devojci i tako ta sranya....
 
Petar_Pan:
Hmmm... ako mislis na partnerku... onda da u krevetu... ali samo u krevetu... :wink: mozda i minut dva pre kreveta... :lol: Ali u drustvu i medju drugim ljudima nikako... Ta rec je kao provokacija jel? :mrgreen:


Da, u krevetu ! Sigurno ne da ti sprema stan ! Mada ....ko zna !
 
Ja volim i pre i posle kreveta, jer ja yebavam i van kreveta.

Na kuhinjskom stoli i elementima i tako...

Tako da mi treba devojak koja ce biti rvaku i u kuhinji! Jel... :D
 
Mislim da niste shvatili poentu ! Obicno, bar je tako u filmovima, one ti ispunjavaju najludje fantazije, rade sve sto ti pozelis, one su gospodarice, ali sa druge strane i robovi !

Kontas? Vi zelite da imate zene takvih sexualnih shvatanja, da legnes dignes svih 5 u vis i ne razmisljas!

Potajno mastate o tome, a sa druge strane , hocete cedne!

Vama covek ne moze udovoljiti !
 
Neva:
Da, u krevetu ! Sigurno ne da ti sprema stan ! Mada ....ko zna !
Ma koji ce mi da mi sprema kucu... uzecu spremacicu za to... :lol: Eno bas i danas mi se ponudile neke 2 mlade garave... razvedene sa decom... :lol: 120 din na sat traze...dzaba... takvih sto oce da... spremaju ima na tone... :lol: :razz:
 
Ne mora da bude cedna samo da se ne sminka kada izlazi napolje i da se kur.va sa drugima i tako......

ALi ti je zenama tesko jer uvek ih nesto vuce.....:D
 
Neva:
Mislim da niste shvatili poentu ! Obicno, bar je tako u filmovima, one ti ispunjavaju najludje fantazije, rade sve sto ti pozelis, one su gospodarice, ali sa druge strane i robovi !

Kontas? Vi zelite da imate zene takvih sexualnih shvatanja, da legnes dignes svih 5 u vis i ne razmisljas!

Potajno mastate o tome, a sa druge strane , hocete cedne!

Vama covek ne moze udovoljiti !
Nevine i iskusne...to je prava stvar....
 
Petar_Pan:
Ma koji ce mi da mi sprema kucu... uzecu spremacicu za to... :lol: Eno bas i danas mi se ponudile neke 2 mlade garave... razvedene sa decom... :lol: 120 din na sat traze...dzaba... takvih sto oce da... spremaju ima na tone... :lol: :razz:

Nismo trazili da podnosis sanitarni izvestaj !
 
Aleksej_BASO:
Pa da!

Tandaris je i sapuces joj nezno na uvo, "ti si moja ku.rva, ti si moja drolja..." I ona se napali ekstra.......

Uh bre zar sve moram da vas ucim....????
Pa sta fali? Plemenito je uciti druge...
PS. Slazem se da se mnoge pale na to...
 
Neva:
Pa, ako si na njenom nivou znanja!
Vise bi voleo da sam na istom nivou razumevanja i opustenosti. Nego da bespotrebno stvaram tenziju i da se nadmecem ko moze vise... :lol: bitka koju sigurno dobijam... :lol: Zene kao znaju nesto o sexu... osim da rasire noge... pfff.... :lol: :P
 

Back
Top