ku.rva

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Da li je danas muskarci previse cesto i olako koriste?Za mene je ta rec nesto toliko ruzno i ponizavajuce.A muskarca nemozes uvrediti na tom istom nivou.I zato im je najlakse da to potegnu.Vecinu vremena bez osnova,zbog banalnih stvari.Cak mi je ruznu i za prostitutku,a ne za nekog ko nema veze s tim.Zar u nedostatku argumenata,recitosti,inteligenicije ili sta vec pribegavaju koriscenju ove reci?
 
latica:
Zar zene u nedostatku argumenata,recitosti,inteligenicije ili sta vec pribegavaju koriscenju ovih reci?
Pogotovo sa osvrtom na temu: ruznog, glupog i debelog. :lol:
latica:
Da li je danas zene previse cesto i olako koriste?Za mene su te reci nesto toliko ruzno i ponizavajuce.A zenu nemozes uvrediti na tom istom nivou.I zato im je najlakse da to potegnu.Vecinu vremena bez osnova,zbog banalnih stvari.Cak mi je ruznu i za prostitutku,a ne za nekog ko nema veze s tim.
:lol: :wink:
 
nikad u zivotu nisam nazvao ribu qrvom, jesam jednoj rekao da je kerusha jer je pored mene, spavala sa jos cetvoricom-vise se nsimo culi...
sta bi ste rekli vasoj devojci da vas prevari?
 
zar i ti, sine Buki?!
6.gif
 
Pero, mislim da bi trebao da edituješ onaj post. Misliš li da je u redu da se svi počnemo gađati lažnim citatima?

Ne znam zašto bi me ta reč vređala više nego da mi neko kaže - idiote, gade i slično...
Sad bih trebala da kažem ono čuveno: Ako ti misliš da je sramota biti qrva, u samoj suštini te reči, onda je logično da te vređa.
Ružna je reč, ali je odavno počela da gubi na značaju.
Valjda ti njemu možeš reći - nedohebani :mrgreen:
Ili tako nešto...
Možda bi bolje pitanje bilo - zašto nas to vređa, i kada će da prestane da bude bitno "sa koliko smo njih spavale"... :?
 
:lol: :lol: :lol: Mislim da je pravi trenutak za...

ŽENSKI ŠOVINISTIČKI VIC

Ide lija sumom i place. Nakon nekog vremena sretne zeca koji je upita:
- "Zasto places lijo?"
Ona odgovori:
- "Isterao me muz od kuce i rekao da sam *****."
Zec:

- "Pa jesi li ga varala?"
Lija:
- "Nisam"
Zec:
- "Pa onda se udaj za mene."
Pristane lija, te nakon nekog vremana rodi svinju.

Zec poludi, otera je od kuce sa recima da je k.urva.
Lija tako dalje luta i place te sretne vuka.
Vuk:

- "Zasto places lijo?"
Lija:
- "Oterao me muz od kuce i rekao da sam k.urva."
Vuk:
- "Pa jesi li ga varala?"
Lija:
- "Nisam."
Vuk:
- "Udaj se za mene."
Lija pristala i ziveli oni neko vreme skupa, ali lija oped rodi svinju.

Istera vuk liju istim recima kao njegovi prethodnici. Luta lija tako dalje i
place.
Sretne medu, te je on upita:

- "Zasto places lijo?"
Lija:
- "Oterao me muz od kuce i rekao da sam k.urva."
Medo:
- "Pa jesi li ga varala?"
Lija:
- "Nisam."
Medo:
- "Udaj se onda za mene, pa cemo videti."
Lija pristane i tako ziveli oni srecno duze vreme, ali nakon toga lija opet rodi svinju.


POENTA VICA?
NISU SVE ŽENE K.URVE, NEGO SU SVI MUŠKARCI SVINJE.
 
pa ako dodje do toga ti mu onda kazes : pa da si bio bolji u krevetu ili da ti kita nije tako mala ni ja nebih bila qurva , okrenes se i odes...posto ti takav retard ne treba...
 
inace, meni je nesto najgore kad neko pocne da vredja, jer se to danas svodi na vredjanje NJEGOVE familije a ne NJEGA - to mi je glupo...ne zna ni koga vredja onda...
 

Back
Top