Quantcast

ku.rva

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Dina81:
pa ako dodje do toga ti mu onda kazes : pa da si bio bolji u krevetu ili da ti kita nije tako mala ni ja nebih bila qurva , okrenes se i odes...posto ti takav retard ne treba...
Nije mi to nikad momak reko :) .Ko bi uopste bio sa osobom koja je u stanju da ti tako nesto kaze

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.594
Nijedan izraz nije za dzabe a pogotovo kad se koristi. Koja god se bambura za interes je qrva hartava a taman to bio jedan tip za ceo zivot.

Zasto vecinu zena to boli. Zato sto znaju da to jesu i da qrvu niko nece, jer na kraju ostaju sama.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
paradizo:
Samo osoba koja ne poznaje zenu, kao ljudcko bice, moze da je naziva takvim imenom, i neka zna, kad to izgovori, da je upceno i negovoj MAMI...
Koja ti je ovo logika.... :shock:
Jel to znaci da ako ja nekoj kazem da je lepa da sam to rekao svim devojkama? Zamisli reci nekoj da zelis da vodis ljubav sa njom... :lol: Cist incest... :lol:

Ma nista ja to samo malo da se ucurim zenskom rodu... :mrgreen:

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Lexa:
Pero, mislim da bi trebao da edituješ onaj post. Misliš li da je u redu da se svi počnemo gađati lažnim citatima?
Ni slucajno... moramo imati obektivan i dvostran pogled na svet. Jednostrane poglede ne prihvatam kao merodavne i ispravne.... jer to i nisu...

Npr... ne mogu ja sad da vredjam nekog a kad taj neko mene uvredi da se ja naljutim i da smatram da to nije u redu... Kontas da to ne stima... :wink: Zato sam ja pobornik ideje da ko prvi pocne sa vredjanjem(bez obzira na pol) da je neispravan i los...

A

Aleksej_BASO

Gost
latica:
Da li je danas muskarci previse cesto i olako koriste?Za mene je ta rec nesto toliko ruzno i ponizavajuce.A muskarca nemozes uvrediti na tom istom nivou.I zato im je najlakse da to potegnu.Vecinu vremena bez osnova,zbog banalnih stvari.Cak mi je ruznu i za prostitutku,a ne za nekog ko nema veze s tim.Zar u nedostatku argumenata,recitosti,inteligenicije ili sta vec pribegavaju koriscenju ove reci?

Pa moguce je.

Ja u svakodnevnom razgovoru cesto za zene kazem q.rva. ili fuxa.

Npr:

"Vidi ala je dobra ona fuxa...."

Ili

"Ej sto sam video dve dobre qrve u busu danas kad sam se vracao!"

ili

"Uf ekstara je qrva..."

I tako dalje, imate kompletnu sliku.

Ali ja to kazem ako riba bas dobro izgleda, vise kao kompliment, tako da ne mislim da je to bas jako lose!

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
CaLiMeRo:
:lol: :lol: :lol: Mislim da je pravi trenutak za...

ŽENSKI ŠOVINISTIČKI VIC

Ide lija sumom i place. Nakon nekog vremena sretne zeca koji je upita:
- "Zasto places lijo?"
Ona odgovori:
- "Isterao me muz od kuce i rekao da sam *****."
Zec:

- "Pa jesi li ga varala?"
Lija:
- "Nisam"
Zec:
- "Pa onda se udaj za mene."
Pristane lija, te nakon nekog vremana rodi svinju.

Zec poludi, otera je od kuce sa recima da je k.urva.
Lija tako dalje luta i place te sretne vuka.
Vuk:

- "Zasto places lijo?"
Lija:
- "Oterao me muz od kuce i rekao da sam k.urva."
Vuk:
Lija:
- "Nisam."
Vuk:
- "Udaj se za mene."
Lija pristala i ziveli oni neko vreme skupa, ali lija oped rodi svinju.

Istera vuk liju istim recima kao njegovi prethodnici. Luta lija tako dalje i
place.
Sretne medu, te je on upita:

- "Zasto places lijo?"
Lija:
- "Oterao me muz od kuce i rekao da sam k.urva."
Medo:
Lija:
- "Nisam."
Medo:
- "Udaj se onda za mene, pa cemo videti."
Lija pristane i tako ziveli oni srecno duze vreme, ali nakon toga lija opet rodi svinju.

POENTA VICA?
NISU SVE ŽENE K.URVE, NEGO SU SVI MUŠKARCI SVINJE.
A sta ako je ona non stop lagala... Onda se moze prihvatiti i drugacija poenta:
Jednom ku.rva uvek ku.rva... :razz:

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
To zeni nikada ne treba reci jer je najveca moguca uvreda......e sad sto postoje neke koje treba da cuju sta jesu,to je druga stvar.Ako je neko u bilo kakvoj vrsti intimnog odnosa sa takvom....ni on sam ne moze biti daleko.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Ne kontam zasto su se sve devojke nasle uvredjene sa temom. Mislim kao da je njima to kazano... nijedna da se izdvoji od gledanja toga kao licne uvrede...

Svidjalo se to nama ili ne ipak je realna cinjenica da neki izvestan... mali procenat devojaka i zasluzuju takav epitet... Cinjenica jeste da se one i njihovo ponasanje ili ophodjenje ne moze svideti ni jednoj normalnoj osobi... tako da je nelogicno braniti ih.

Ako je to receno devojci koja taj epitet ne zasluzuje onda je taj tip kreten... ako je receno bez razloga... Ljudi se cesto vredjaju i govore sta im prvo padne na pamet... Uvreda ko i bilo koja druga... Zasto sad ovu jednu tako favorizovati i izdvajati? I zato se nemojte vredjati uopste ako zelite nesto pozitivno da postignete. Uvreda uzrokuje uvredu, nesto pozitivno uzrokuje nesto pozitivno... pa birajte...

I sto uopste razmisljati o ku.rvama... Ima valjda i normalnih ok devojaka koje zasluzuju nasu paznju i energiju... i vreme...

morphea

Iskusan
Poruka
5.024
ne, nije stvar do uvrede, stvar je u neshvacjanju
pazi molim te, dve iste stvari a toliko razlichito shvacjene..tipovi danas samo da nabiju shto vishe recki, shto vishe rupa da ispune, i shta su - frajeri
i u takvom okruzhenju, od cura se ochekuje isto, i one su qurve
mrzim te generalizacije, postoje tu nijanse koje chine oboje,ali bitno je to da su zhene tako svacjene a tipovi sasvim drughachije...a rade istu stvar, koja nije vredna ni gadjenja, mislim menjati partnera zbog mishljenje drugih o tebi

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
morphea:
ne, nije stvar do uvrede, stvar je u neshvacjanju
pazi molim te, dve iste stvari a toliko razlichito shvacjene..tipovi danas samo da nabiju shto vishe recki, shto vishe rupa da ispune, i shta su - frajeri
i u takvom okruzhenju, od cura se ochekuje isto, i one su qurve
mrzim te generalizacije, postoje tu nijanse koje chine oboje,ali bitno je to da su zhene tako svacjene a tipovi sasvim drughachije...a rade istu stvar, koja nije vredna ni gadjenja, mislim menjati partnera zbog mishljenje drugih o tebi
Moracu ovde da te razuverim... Davnih dana jos pod nikom Pera Zdera sam bas otvorio temu o ovom pitanju...
Navodno radilo se o dva brata blizanca... znaci fizicki totalno isti... samo su bili suprotni po karakteru... tj. jedan je menjao devojke vrlo cesto(vijao recke) a druge je vrlo retko menjao devojke i posvecivao se vise emotivnim stvarima.... I pitanje je bilo odaberite jednog....

Rezultat: 40% je glasalo za "reckavog" a 60% za "emotivnog".... na ovom forumu... I vrlo je interesantna konstatacija bila da si bas i same devojke koje su u istom fazonu glasale za odredjeni tip... A moram predociti cinjenicu da je tad na forumu bilo vrlo mnogo devojaka slobodnih shvatanja a vrlo malo emotivnih stremljenja... Tako da verujem da bi u RL-u glasovi za "emotivnog" bili jos u vecoj prednosti nad "reckavim"....

Tako da prica ako tezi reckama devojke se pale na njega uopste ne pije vodu... empirijski dokazano...

paradizo

Primećen član
Poruka
913
rei_zulu:
nikad u zivotu nisam nazvao ribu qrvom, jesam jednoj rekao da je kerusha jer je pored mene, spavala sa jos cetvoricom-vise se nsimo culi...
sta bi ste rekli vasoj devojci da vas prevari?
Pa kakve to veze ima sto je spavala sa cetvoricom, da bi je ti nazvao QURVOM...

morphea

Iskusan
Poruka
5.024
ne kazhem frajer po devojkama, njih niko nishta ne pita ne zvanichno, a zvanichno, o josh kako su pitane, razumesh shta hocju da ti kazhem, frajer u ekipi, ono, faca, lik, itd. a zashto on ne bi bio ima pogrdan naziv? za devojke on je kreten, mislim reckavi...

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
Ne razumem zbog cega bi zena bila qurva ako je spavala sa vecim brojem mushkaraca.....pa sta hocete da kazete,da danas zene sve nevine do braka? :lol: Pa sto bi i bile.....glupost,ako neki tip ima misljenje da je qurva zato sto je imala po njegovom merilu prevelik broj partnera,onda je to njegov problem a ne njen.....meni se cini da je tu problem i tripa u glavama nekih zena da su qurve ako su se previse"izivljavale" kad dodje vreme da se"smire",sta god jedno i drugo znacilo.....ako oces da se yebes sa sto vise tvoja stvar......bio muskarac ili zena.Po meni je qurva ona koja vara ili zavlaci ili ima vise veza istovremeno,pre svega ako je na neki nacin NEPOSTENA prema osobi s kojom je u vezi.

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
morphea:
ne kazhem frajer po devojkama, njih niko nishta ne pita ne zvanichno, a zvanichno, o josh kako su pitane, razumesh shta hocju da ti kazhem, frajer u ekipi, ono, faca, lik, itd. a zashto on ne bi bio ima pogrdan naziv? za devojke on je kreten, mislim reckavi...
Zavisi od ekipe... a i zavisi kako se ophodio prema tim devojkama... Daklem za mene je faca onaj koji se ophodio skroz korektno prema svakoj svojoj... a onaj koji glumi facu i folira se je dilber... E sad kakav je ko to se moze videti unapred... ili ne moze... ustvari zavisi od toga koliko se poznajemo... Naravno da ne treba ulecati u veze pre realne procene... obicno od jednog pi.ca... :lol:

A

Aleksej_BASO

Gost
frozen1982.:
To zeni nikada ne treba reci jer je najveca moguca uvreda......e sad sto postoje neke koje treba da cuju sta jesu,to je druga stvar.Ako je neko u bilo kakvoj vrsti intimnog odnosa sa takvom....ni on sam ne moze biti daleko.

Netacno!!!!

Vidi se da si jos neiskusan.....

Kada si sa zenom jako intiman onda je to za nju kompliment....