Quantcast

Ku, ku, majko!

Revolveras

Ističe se
Poruka
2.908
Kao sto je poznato u vezi sam sa jednim deckom, dobro, nije bas decko, razveden je, ali je muskarca pravi. Divan je i pazljiv. Jako sam zaljubljena u njega i mislim i da cu se udati za njega. Malo je vise odsutan, jer se istrosio dok smo bili u Italiji, pa mora vise da radi, a i ta deca su mu se uvalila na vrat, ali, ja sam mu rekla da mu proodica mora biti na prvom mestu.
Suvise je ozbiljan za neke lude izlaske, na koje sam ja navikla, pa se ponekad uvece prosetamo. Ja sma prestala da pevam da ga ne bih pravila ljubomornim. Sve u svemu, imamo savrsenu vezu, na kojoj nam mnogi zavide.
Sve bi bilo nestvarno da se nije pojavio jedna problem. On nosi bokserice, bele, siroke, kao pravi muskarac (Brus Vilis u "Petparackim pricama), medjutim, posto ih redovno menja, stavio ih je na pranje, a kako jeovo hladno vreme nisu stigle da se osuse, pa je obukao slip, medjutim, stezu ga u predelu testisa i oseca se neprijatno. Malo sam se upalisla, da ne utice to na njegovu reproduktivnu ulogu.
Sta mislite, sta da radim?

Cekaj bre. Kakve veze imaju Italija, njegov razvod, vas odmor, to sto si ti zaljubljena u njega i sto hoces da se udas za istog sponzora, ovaj gospodina, sa tim sto ga stezu gace? Zar nije mogao samo da se napise ovaj deo o stezanju bokserica?

Poruka
16.003
Cekaj bre. Kakve veze imaju Italija, njegov razvod, vas odmor, to sto si ti zaljubljena u njega i sto hoces da se udas za istog sponzora, ovaj gospodina, sa tim sto ga stezu gace? Zar nije mogao samo da se napise ovaj deo o stezanju bokserica?

NIje. Sve to ima veze. Moramm da napisem za takve kao sto si ti. Takve, sto ne prate sta se desava, nego upadnu na forum, a nisu upuceni ni u sta, pa ni u moj zivot.

Revolveras

Ističe se
Poruka
2.908
NIje. Sve to ima veze. Moramm da napisem za takve kao sto si ti. Takve, sto ne prate sta se desava, nego upadnu na forum, a nisu upuceni ni u sta, pa ni u moj zivot.

A tvoj zivot je od neverovatne vaznosti za sve nas pa mora da se prati? Ako ne pratimo sta se desava kod tebe u zivotu, propade svet? Moram da ti napomenem da se svet ipak ne vrti oko tebe. A i sto rece covek iznad, kada procitam ove stvari o tvom zivotu, proradi mi digestivni trakt.

Devojcice, ja sam na forumu duze nego ti, a sa foruma sam odustan zbog takvih kao sto si ti.

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.031
A kako si ti to uspeo majke ti da srocis licnu i personalnu definiciju autorke jer si se eto , igrom slucaja , registrovao mesec ,dva il godinu dana ranije od moderne pevacice?
Meni digestivni trakt ne radi tako lako jer fakat imam probleme sa zatvorom, al ti se dobro olaksa :/
meni nije jasno odakle vi iz reda pametnih sve znate ovde i o svemu ste obavesteni i za sve ste doktori i magistri , ustvari niste ni za sta

Revolveras

Ističe se
Poruka
2.908
A kako si ti to uspeo majke ti da srocis licnu i personalnu definiciju autorke jer si se eto , igrom slucaja , registrovao mesec ,dva il godinu dana ranije od moderne pevacice?
Meni digestivni trakt ne radi tako lako jer fakat imam probleme sa zatvorom, al ti se dobro olaksa :/
meni nije jasno odakle vi iz reda pametnih sve znate ovde i o svemu ste obavesteni i za sve ste doktori i magistri , ustvari niste ni za sta

Cini mi se da si ti u mom postu nasla inspiraciju za olaksavanje. Ko te bode stapom? Sta si se uzrujala toliko? Nema to veze sa duzinom (registracije), vec sa nacinom razmisljanja. A deo vezan za to koliko sam registrovan se odnosio na komentar MP da sam tu od juce.

Poruka
16.003
Cini mi se da si ti u mom postu nasla inspiraciju za olaksavanje. Ko te bode stapom? Sta si se uzrujala toliko? Nema to veze sa duzinom (registracije), vec sa nacinom razmisljanja. A deo vezan za to koliko sam registrovan se odnosio na komentar MP da sam tu od juce.

Molim te, ako ne pratis redovno moje postove, da ne postavljas pitanja, koja su vec odgovorena. Gubimo vreme prisecajuci se lepih dana, a problem stoji u vazduhu!:rtfm:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.