- Poruka
- 2.036
Šta se dešava kada je nekom gornji pritisak 40, a donji 20?
(meni se to jednom desilo, pa su mislili da je pokvaren aparat za merenje, pa su doneli novi aparat za merenje i opet je merio 40/20. Rekli su mi da mi je stvarno takav pritisak da bi bio mrtav pa se pitam da nisam u nekoj od epizoda serije "Zona Sumraka")
(meni se to jednom desilo, pa su mislili da je pokvaren aparat za merenje, pa su doneli novi aparat za merenje i opet je merio 40/20. Rekli su mi da mi je stvarno takav pritisak da bi bio mrtav pa se pitam da nisam u nekoj od epizoda serije "Zona Sumraka")
