Krvni pritisak 40 sa 20

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

RomaniaFan

Ističe se
Banovan
Poruka
2.036
Šta se dešava kada je nekom gornji pritisak 40, a donji 20?

(meni se to jednom desilo, pa su mislili da je pokvaren aparat za merenje, pa su doneli novi aparat za merenje i opet je merio 40/20. Rekli su mi da mi je stvarno takav pritisak da bi bio mrtav pa se pitam da nisam u nekoj od epizoda serije "Zona Sumraka")
 
Ma daj bre popravi aparat

Nije moj aparat, nego je bolnički. I oba su bila ispravna. Mislim da su mi donosili i treći aparat. Svi ispravni aparati su mi merili pritisak 40 sa 20 u bolnici. A to što su oni donosili još aparata da mi mere pritisak je zbog toga što po tim brojkama 40/20 bi bio odavno mrtav (tako su mi rekli) pa su se uspaničili i to je razlog što su govorili da je neispravan bio prvi aparat i donosili ostale. To je sve istina i desilo se pre 4 godine u bolnici.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top