Kafana Kafe "Casablanca"

Imali su njih dvojica kao akcioni glumci neki poseban šmek, a ipak su to i heroji našeg detinjstva pa ne mogu da ih zamene ni Kijanu Rivs, ni Dvejn Džonson ni slični pozeri :lol:

Kijanu je 90-ih snimio ''Brzinu'', remek delo akcije u kojem se zavlačio pod autobus u pokretu, leteo njime kroz vazduh, tukao se sa Hoperom na krovu metroa... a danas je spao na Džon Vika koji samo puca i puca i puca.

Ni meni nije jasan ta degeneracija akcionog žanra. Kao da su zaboravili da šta treba da rade.
 
Kijanu je 90-ih snimio ''Brzinu'', remek delo akcije u kojem se zavlačio pod autobus u pokretu, leteo njime kroz vazduh, tukao se sa Hoperom na krovu metroa... a danas je spao na Džon Vika koji samo puca i puca i puca.

Ni meni nije jasan ta degeneracija akcionog žanra. Kao da su zaboravili da šta treba da rade.
Jao da zaboravio sam Brzinu, sta znam mozda smo ih mi malo i prerasli :lol: , danas od akcionih mogu da gledam uglavnom samo te "samoparodije" tipa Crank, Shoot em up, Brawl in a cell block 99 i sl. :lol:
 
Poslednja izmena:
71764178_2838282582851531_8393635976479506432_n.jpg
 
Kijanu je 90-ih snimio ''Brzinu'', remek delo akcije u kojem se zavlačio pod autobus u pokretu, leteo njime kroz vazduh, tukao se sa Hoperom na krovu metroa... a danas je spao na Džon Vika koji samo puca i puca i puca.

Ni meni nije jasan ta degeneracija akcionog žanra. Kao da su zaboravili da šta treba da rade.


Keanu je uvek bio ko stolica, stavi ga između dva fikusa, da ćuti i dobro izgleda. Glumac ko i ja, svašta.


Najbolje njegovo izdanje koje sam videla (mada ni to nije bilo da sedneš i plačeš od sreće) jeste "Street Kings".

I,da, neočekivano zadovoljavajuća mala uloga u "The Gift." Negativac Keanu, ko bi reko.
 
Otvorila neka lezbača u kraju salon za tetoviranje i iscrtavanje obrva, pa razmišljam da odradim Bila d bučera na desnom ramenu, nešto ovako -

eec880d9ac98225886937d66cfc1ab14.jpg


... te da metnem neki opaki kvout - Fir, spektakl of firsom ekts !

A na levoj sisi orla, nešto ovako -

images


- ili ipak bolje, pošto se plašim igli da odradim obrve :mrgreen: ...
 

Back
Top