KRSTARICA - najdemokratskiji forum ma Balkanu !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да, да, ФОРУМ ИЗ СРБИЈЕ а начокешили се сви твоји Хрвати и хрватују на Форуму из Србије. Колико су само увреда изнели на рачун српског народа.
Зато је потребан СРПСКИ ФОРУМ.
Мене су трајним баном, Хрвати испрдели када су се просеравали о Србима да су агресори а ја поменуо: Бљесак,Олују, Медачки џеп, Јасеновац,... Модератор рече: ,,Нема србовања на хрватском Форуму и лупи ТРАЈНИ БАН.

Ti imas MOGO srpskih foruma.....

Pitaj Kiselu, ona ZNA.....
 
Ja sam se registrovao na ovom forumu zato sto mi udvaranje jednoj funkcionerki drugog foruma nije bas poslo kako sam zamislio ... al stekao sam dragoceno iskustvo ... :rumenko: ... a posto ne volim da ponavljam greske - onda ( vazi samo sa zenski deo administracije ) : Bezte zene , evo mene !!!
sm5.gif
 
Poslednja izmena:
Да, да, ФОРУМ ИЗ СРБИЈЕ а начокешили се сви твоји Хрвати и хрватују на Форуму из Србије. Колико су само увреда изнели на рачун српског народа.
Зато је потребан СРПСКИ ФОРУМ.
Мене су трајним баном, Хрвати испрдели када су се просеравали о Србима да су агресори а ја поменуо: Бљесак,Олују, Медачки џеп, Јасеновац,... Модератор рече: ,,Нема србовања на хрватском Форуму и лупи ТРАЈНИ БАН.

Ih , big dil .. na mom forumu za mnogo manje lupam trajni Hrvatima :D.. i svim koji ne dele moje stavove ...
sm5.gif
 
Poslednja izmena:
Ja sam se registrovao na ovom forumu zato sto mi udvaranje jednoj funkcionerki drugog foruma nije bas poslo kako sam zamislio ... al stekao sam dragoceno iskustvo ... :rumenko: ... a posto ne volim da ponavljam greske - onda ( vazi samo sa zenski deo administracije ) : Bezte zene , evo mene !!!
sm5.gif

Ni na JEDNOMf drugom forumu sa teritioria bivse Yu nema tolikih sloboda kao na na Krsti......
 
Stari sam forumas......

Ucestvovao sam na SVIM forumima na Balkanu.....


SC- "u", forumu hr. indexu.....


I mogu vam reci da je Krstarica NAJDEMOKRATSKIJII forum sa podrucja bivse SFRJ.

Moderatoriu sa podforuna Politika su veoma PAMETNO izabrani,,,,,

Zato, ISKRENO ZELIM, na ovaj forum, nastavi sa DOBRIM RADOM .....



Ovde se slazem s tobom.

Krstarica je zaista naj slobodniji forum trenutno u regionu.

Bastion cenzure i nedemokraticnosti je Forum B92,

tamo ne smes da pisnes nistta van glavnog NVO mejn strima.

Mene su banovali vise puta zbog tzv. nacionalizma,

koji je tamo strogo zabranjen, pogotovo srpski nacionalizam!!!
 
Ти си то певао, ја не, сигурно.

Ја сам средином 70их год 20. века у школи добила укор, због одбијања да уђем у њихову омладинску организацију.

Ма, како и рекох, ти си најобичнији новокомпоновани антикомуниста, и све време држтелоповишеш, у узалудном покушају да опереш савест.

Ко си ти, да мени бацаш ту демагошку жваку?

Мени, чијим су прецима комунци отели знатну имовину?

Мени. чији је ујак Равногорац робијао 14 година у Брозовим казаматима?

Ти си тачно оно што сам рекла.

Непогрешиво се осетите на километре.

И зато, ја на тебе овде више нећу да трошим време.

Заслужујеш само понекад пријаву за вређање, као и у случају ове поруке, за клевете и лажи.

Одхеби, за свагда.


Čime se ti to hvališ ?
Tim što je tvoj ujak ravnogorac klao i batinao druge Srbe ?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top