Крста, љубав или страст...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Видим да се овде никови мењају али се иза њих често препознају исти људи.
Занима ме шта то привлачи људе да и након избацивања теже да се врате овамо?
Кад би мени то урадили, ја се не бих вратио...
 
Ja sam se samo jednom vracao, ali ne zato sto sam popio bananu nego sto sam na starom nicku zeznuo mail i pass i nisam mogao da sredim. Inace, mislim da ne bih sebi dozvolio da dobijem ban(mislim da prvo ide opomena) a i kad bih dobio mozda bih se vratio jer ovde ima mnogo smesnih i interesantnih stvari za procitati, a savrseno je za ubijanje vremena.
 
Kad sam bila banovana ovde otisla sam na forum burek, i vec sledeceg dana svi oko mene koji i inace pricaju onome sto ja pisem na internetu, odnosno ponavljaju to kao papagaji, su opusteno pricali o temema o kojima sam ja pisala na bureku.


Kad te sad ovako citam, mLogo mi zao sto ne mogu da stignem da procitam svih cca10.000 postova... mozda bih razumela tvoje fanove ... nije im lako :lol:
 
Evo, meni za koji minut (??!!!!) ističe nekakva opomena koju mi zalepio...:roll:jedan....:roll: Baš me interesuje da l će mi se tad poslati zeleni karton"ajd, sad nastavi al u buduće pazi"...
Al' da se ne ponavljam...
Priznajem- nisu mi baš najpoznatija pravila po kojima neki "opet dolaze"...S novim nickovima i starim pisanijama...
I nemam problema da odem. I mnogo veće "ljubavi" i "strasti" ostavljala te neću vas...:razz:
 
Ja se pitam zasto ljudima koje vec izbace uopste i dozvole da se vrate kad i onako se svi ponasaju kao sopstveni klonovi i neretko jurisaju na sami sebe plaseci se neke avetinje iz njihove proslosti.

Licno dolazim par puta godisnje i pored sve volje nista me ne zadrzava da ostanem na duze...

ljubav je veoma lepa stvar samo treba umeti i imati hrabrosti:oops:
 
Ovde je najveca guzva. Medjutim moji fanovi bi krenuli za mnom i na neki drugi forum ako bih ovde bila banovana zauvek.

Ja bi prvi krenuo za tobom i pratio bi te i na kraj sveta. nema tog foruma na kojeg se ne bi registrovao.

A sve samo zato sto si jedna od retkih cura koja nije ljigava i ima svoj stav i yebe sve u mozak i niko joj nista ne moze.:D
 
Evo, meni za koji minut (??!!!!) ističe nekakva opomena koju mi zalepio...:roll:jedan....:roll: Baš me interesuje da l će mi se tad poslati zeleni karton"ajd, sad nastavi al u buduće pazi"...
Al' da se ne ponavljam...
Priznajem- nisu mi baš najpoznatija pravila po kojima neki "opet dolaze"...S novim nickovima i starim pisanijama...
I nemam problema da odem. I mnogo veće "ljubavi" i "strasti" ostavljala te neću vas...:razz:

vise puta banovali ali tada sam bas bio nepristojan...:D
 
e topika, a koji ti je bio nik na bureku?

topmodelsica

Kad te sad ovako citam, mLogo mi zao sto ne mogu da stignem da procitam svih cca10.000 postova... mozda bih razumela tvoje fanove ... nije im lako :lol:

Dovoljno je to sto neki prate svakodnevno broj postova. :lol: Postujem. Sa uclanjavanjem fanova u klub fanova je isto kao sa uclanjavanjem u politicku stranku. Clanovi mogu da budu i potpuno pasivni, vazno je da pristupe.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top