Kršomi kasni sms po sat vremena

mario80

Buduća legenda
Poruka
37.262
Posle razgovora čekam da mi osoba pošalje sms sa adresom i ništa mi ne stiže. Gledam forum čitam pijem kafu i telefon totalno zaglavi. Svetli displej i ne reaguje uopšte. Onda se posle jedno 10 minuta ugasi i tako stoji ne reaguje uopšte skroz mrtav. Posle jedno 15 minuta se pokreće valjda se restartovao. Tek tada mi izbacuje mejlove i sms poruke da su stigle. Uđem u sms piše da mi je sms poruka stigla pre sat vremena.

Naravno izgubio sam taj posao za danas. Dal je moguće da su ovi kineski telefoni potpuno neupotrebljivi posle TAČNO godinu dana? Koja je poenta garancije od dve godine ako se kineski telefon raspadne već posle godinu dana? Kako provajder očekuje ugovor na 2 godine ako telefon crkne već posle manje od godinu dana?

v i v i j e n

Stara legenda
Poruka
95.330
Posle razgovora čekam da mi osoba pošalje sms sa adresom i ništa mi ne stiže. Gledam forum čitam pijem kafu i telefon totalno zaglavi. Svetli displej i ne reaguje uopšte. Onda se posle jedno 10 minuta ugasi i tako stoji ne reaguje uopšte skroz mrtav. Posle jedno 15 minuta se pokreće valjda se restartovao. Tek tada mi izbacuje mejlove i sms poruke da su stigle. Uđem u sms piše da mi je sms poruka stigla pre sat vremena.

Naravno izgubio sam taj posao za danas. Dal je moguće da su ovi kineski telefoni potpuno neupotrebljivi posle TAČNO godinu dana? Koja je poenta garancije od dve godine ako se kineski telefon raspadne već posle godinu dana? Kako provajder očekuje ugovor na 2 godine ako telefon crkne već posle manje od godinu dana?
Ti stvarno ubodes krs od telefona...i nemoj kineski vise 😕

mario80

Buduća legenda
Poruka
37.262
Ali je lepo pisalo da sam poruku primio pre 58 minuta (posle restarta telefona) znači primio je i ćutao, uopšte me nije obavestio. Tu vidiš svu pokvarenost kineskih telefona! I više nema nikakvih apdejtova odjednom i naravno nijedna aplikacija ne radi kako treba. Bukvalno SVE aplikacije zaglavljuju i pucaju odjednom!

Do pre mesec dana svaki dan se apdejtovao neprekidno dok nije popunio kompletnu memoriju telefona! Neverovatno! Da mi je neko rekao da može ovakvo đubre da se plasira na tržište i prodaje sa dve godine garancije u vipu nebi verovao!

Screenshot_2022-04-04-23-57-51-604_com.kupujemprodajem.android.jpg

Tom Jones 1

Domaćin
Poruka
3.808
Ali je lepo pisalo da sam poruku primio pre 58 minuta (posle restarta telefona) znači primio je i ćutao, uopšte me nije obavestio. Tu vidiš svu pokvarenost kineskih telefona! I više nema nikakvih apdejtova odjednom i naravno nijedna aplikacija ne radi kako treba. Bukvalno SVE aplikacije zaglavljuju i pucaju odjednom!

Do pre mesec dana svaki dan se apdejtovao neprekidno dok nije popunio kompletnu memoriju telefona! Neverovatno! Da mi je neko rekao da može ovakvo đubre da se plasira na tržište i prodaje sa dve godine garancije u vipu nebi verovao!

Pogledajte prilog 1131322
Ali ništa konkretno nisi ni pokušao za sve ovo vreme kuknjave. Ni reset ni odlazak u servis, da popraviš situaciju,ništa ništa... Grešim li nešto?

A Samsung, kako ti on šljaka? Odličan, a?:mrgreen:

Marko_smt

Primećen član
Poruka
946
Koristio sam Redmi 8 dve godine, nikad nisam imao problema.
Sad uporedo koristim Realme 8 i iPhone 8, oba funkcionišu normalno.
Generalno, problema sa usporenim radom nikad nisam imao ni na jednom telefonu.
Kad kupim nov uvek pročešljam podešavanja i sve nepotrebne servise ugasim, kao i automatsko apdejtovanje aplikacija.
Koristim samo osnovne i proverene aplikacije i nikad me ništa nije zezalo.
Na Androidu radim fabrički reset posle svakog apdejta sistema, nakon sigurnosnih pečeva nema potrebe.
iPhone 8 radi dobro još od decembra 2017. Nikad resetovan na fabrička i retko kad gašen.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.