КРОАТИЗАЦИЈА СРБИЈЕ

eremita:
Иш... Сотоно !!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

071542d8492531c74.jpg
 
"И видео сам какве напоре чини светско зло да би оцрнило Свету Цркву, непорочно Тело Христово! Њу ће пре свега јавно срамотити у свим новинама, на радију и телевизији. Јевреји са словенским презименом ће на све начине излагати духовништво и православне јавном подсмеху, ругати се њиховим обредима, постовима, начину живота и свему томе сто је одувек била основна способност за зивот. У саму Цркву, медју духовниство бице слано хиљаде и хиљаде покатолицених русилаца Православља."
 
Бл:
"И видео сам какве напоре чини светско зло да би оцрнило Свету Цркву, непорочно Тело Христово! Њу ће пре свега јавно срамотити у свим новинама, на радију и телевизији. Јевреји са словенским презименом ће на све начине излагати духовништво и православне јавном подсмеху, ругати се њиховим обредима, постовима, начину живота и свему томе сто је одувек била основна способност за зивот. У саму Цркву, медју духовниство бице слано хиљаде и хиљаде покатолицених русилаца Православља."

pop2tk.gif














:D
 
Бл:
МИ СМО ЗА ТЕХНОЛОШКУ СУПЕРИОРНОСТ ТАКОЂЕ. САМО ПОЛИТИЧКО УРЕЂЕЊЕ ДА БУДЕ ПРАВОСЛАВНО.
СТАЛЕЖНА МОНАРХИЈА

Bl brate kazi nam neku zemlju koja je stalezna monarhija? Mislim, po uzoru na koju to drzavu i nasa treba da postane takva, da vidimo kako je kod njih i kako u danasnjem vremenu izgleda takvo uredjenje pa da odlucimo, ovako se prica napamet.
 
Pobunjenik:
Многи медији скрнаве српски језик, па тако осим усташке латинице почињу и да страна имена пишу у оригиналу, баш као што то раде њихови идоли који су побили преко милион Срба.

Једна мала исправка за тебе, пошто се бавим језиком. Иако у животу пишем махом ћирилицом, морам изразити неслагање око тога да се латинично пишу имена у латиничном оригиналу. Сам сам присталица тога тако да ако пишем латиницом (мада знам да није прихваћено стандардом), као Србин радије ћу написати Bush него Buš, зато што то схватам као израз учености и не бих ником замерао због тога.
Кад се ради о ћирлици без дилеме ћу писати Буш, Кирк Даглас, Крис Бернс, управо онако како њихова ћирлична транскрипција налаже најприближнију звучност.
 
То је неправилно, и у супротности је са граматиком српског језика. Тако могу да пишу усташе које користе искварени српски језик, али не и ми. На такве сугестије увек одговарам питањем: Зашто онда не будете доследни до краја, и СВА страна имена не пишете у оригиналу? Покушајте, на пример, име Аријел Шарон да напишете у оригиналу. Напомињем да «Sharon» није оригиналан облик, већ представља енглеску импровизацију. Дакле, на крају се своди на то да ће нам се језик претворити у неки англо-српски, или чак англо-хрватски. Али ми овакву расправу не бисмо ни водили да нам најпре није наметнута усташка латиница.
 
па нама се народ наклонио на ту страну... шта те чуди за језик...
ево гледам и слушам децу на улици, често КОРИСТЕ ХРВАТСКЕ РЕЧИ КОЈЕ СУ ЧУЛИ на ХРТ... ри то се не шале, него НЕ ЗНАЈУ адекватну СРПСКУ (питао их пар пута - јел знаш ту реч како се на српском каже... не зна)
---
и неке девојке које познајем такође то раде.
...
ми смо бре пукли... само то не видимо.
 
commodore:
Sta ces ti da kazes kad u toj staleskoj Srbiji ja budem hteo da dodje Britni Spirs u Beograd i da odrzi koncert?
U filmu Majkla Mura "Fahrenheit 9/11" ima lepa scena u kojoj neki daju podrsku Bushu za vodjenje prave politike... medju kojima je i Britni sa prljavom u fronclama farbanom plavom kosom gde zvace zvaku i prica u isto vreme, kao zadnja da ne kazem sta.... podrska do jaja...Bushovih :lol:
 
marlon:
Pa sta treba da stavim Zivana pardon Krstana (aut. precasna Gazdarica) pa da nabijam komplekse samom sebi :lol: :lol: :lol:
pa zhivan je vec neko vreme u shetnji
iz ruke u ruku na jednoj drugoj
lokaciji pa vec dolazi u pitanje
mehanizma za uvlacenje vrata
e sad kako ste vi bili ekskluzivni
donator zhivana za analizu
eventualnu naknadu za
oporavak napacenog zhivana
moci cete namaknuti iz
rente na autorska prava
koja jos niste ni
fakturisali a kamoli
ukeshirali :lol:
 

Back
Top