КРОАТИЗАЦИЈА СРБИЈЕ

EVO tipicna srpska posla
Bl jebbote, tema su ustase koje nas skenjavaju dok se rokamo izmedju sebe.
ALO BRE.
Majke mi ponekad pomislim kako sve vas ekstremne desnicare placa (tajno naravno - da ne znate) zagreb - jer samo njima moze da odgovara vase postojanje.
Srpske galamdzije galame i vredjaju i biju se i svadjaju se sa nacionalistima, smetaju im, a za to vreme USTASKI LOBI radi posao...

STRASNO.
 
A kad ti udjes malo dublje u kalendar videces da je staleska monarhija mrtva vec 350 godina najmanje.
Mogle je da postoji dok je bilo 3-4 staleza (plemici, trgovci, seljaci i vojnici)
PRE POJAVE INDUSTRIJE.
Nakon pojave industrije DRUSTVO SE USLOZNJAVA.
Tu nastaje moderna demokratija...
 
Тотално сте скре(те)нули са теме... али када већ јесте, пошто се ја залажем ЗА ПАРЛАМЕНТАРНУ МОНАРХИЈУ - када су сталежи у питању ја видим будућност у
стварању потпуно нових СТАЛЕШКИХ СИНДИКАТА ...(а наравно пре тога да се укину
ови типови синдиката који су слугерање режима)
 
eremita:
Тотално сте скре(те)нули са теме... али када већ јесте, пошто се ја залажем ЗА ПАРЛАМЕНТАРНУ МОНАРХИЈУ - када су сталежи у питању ја видим будућност у
стварању потпуно нових СТАЛЕШКИХ СИНДИКАТА ...(а наравно пре тога да се укину
ови типови синдиката који су слугерање режима)
Управо, само без парламентарне
 
Elvin:
bl jer beše vladika artemije budući monarh?

Џаба се секираш за монарха Србије...

зар не видиш да је већ ту... ено га живи у свом двору на Дедињу...

само још да обавимо неке формалности (укидање закона донетих од стране тајне интернационалне терористичке организације: ТИТО)


srbija.gif
[/QUOTE][/QUOTE]
 
eremita:
Џаба се секираш за монарха Србије...

зар не видиш да је већ ту... ено га живи у свом двору на Дедињу...

само још да обавимо неке формалности (укидање закона донетих од стране тајне интернационалне терористичке организације: ТИТО)


srbija.gif

Ја сам за његовог СИНА, али да га ПАТРИЈАРХ УЗМЕ ПОД СВОЈЕ ЈЕДНО ПАР ГОДИНА
 

Back
Top